ראיתי רוח רפאים!!! O_O - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי רוח רפאים!!! O_O

אור כהן

Recommended Posts

חחחחח אשכרה :lol:רק עם ראש ומספר קצוות מחודדים, ויותר רזה בלי ידיים (או ידיים על המקלדת, אין לי מושג) ויותר גבוהה ולבן-שקוף

ראית את מלך אנשי המסנג'ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מפחיד אחי.. אני היה לי מקרה אחד..

פעם באמצע הלילה באחד החופשים ישבתי בסלון ב2-3 בלילה וראיתי סרט.

בגלל שהחלון שפונה למדרגות הבית שלי מהראה את כל המדרגות הייתי יכול לראות כל תנועה קטנה.

קיצור באמצע שאני צופה בסרט אני רואה את האור עם החיישן תנועה נדלק ונכבה, נדלק ונכבה מספר פעמים שהתקרבתי לחלון וניסיתי לראות מה זה או מי זה לא ראיתי ולא שמעתי כלום.

אחרתי כמה דקות האור דלק ואז הלכתי לעינית של הדלת לבדוק מה זה וכבמובן ששם לא ראיתי כלום. אחרי דקנ עוד פעם נדלק האור בשלב הזה הלכתי לראות אולי יש איזה חרק או משהו אבל לא היה כלום..

יש שתי אפשרויות הגיוניות ואחת לא ממש..

1. היה בעיה בקולטן (מה שלא היה יום לאחר מכן בלי לגעת בו אפילו)

2. באמת היה חרק שלא ראיתי

והלא הגיונית

באמת יש רוחות רפאים וחייזרים!!! :s05: :silly::nixweiss::screwy::P :-[ ??? ::):o>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לזה איזהשהו קשר למקרה שלי :jump:

קראת את זה בכלל?

Transition to and from sleep may be attended by a wide variety of sensory experiences

Among the more commonly reported,[23][24] and more thoroughly researched, sensory features of hypnagogia are phosphenes which can manifest as seemingly random speckles, lines or geometrical patterns, including form constants, or as figurative (representational) images. They may be monochromatic or richly coloured, still or moving, flat or three-dimensional (offering an impression of perspective). Imagery representing movement through tunnels of light is also reported.

Hypnagogic imagery is often auditory or has an auditory component. Like the visuals, hypnagogic sounds vary in intensity from faint impressions to loud noises, such as crashes and bangs (exploding head syndrome). People may imagine their own name called or a doorbell ringing. Snatches of imagined speech are common. While typically nonsensical and fragmented, these speech events can occasionally strike the individual as apt comments on or summations of their thoughts at the time. They often contain wordplay, neologisms and made-up names. Hypnagogic speech may manifest as the subjects own inner voice, or as the voices of others: familiar people or strangers. More rarely, poetry or music is heard.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...