ראיתי רוח רפאים!!! O_O - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי רוח רפאים!!! O_O

אור כהן

Recommended Posts

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

זה שמעליי!

אני רוצה שתשים יד על העיניים ותנסה בתוך החושך לראות דברים לאט לאט אתה תתחיל לראות שרצות. הם יעברו בזריזות.

מניסיון זה עובד.

אתה תתחיל לראות תמונות

תישב ותישען על השולחן ותתחיל לנסות לראות.

אגב בנוגע לאיך אני יכול להסביר שראיתי את ההזיה או את הרוח הזאת, במרתף כאשר אין אור כלל וכלל (הייתי צריך להשתמש בפנס רק כדי להיכנס למיטה) לא ניתן לראות כלום, אך לאחר כ-105 דקות האישונים שלך מתרחבים לגמריי וקולטים הרבה הרבה יותר אור, וגם בחושך מוחלט ניתן לראות דברים במרתף.

מנסיון :)

בכל מקרה, יכול להיות שבעזרת הרחבת האישונים וכנראה שבטוח בגלל זה יכולתי לראות את ההזיה או את הרוח.

כי קודם לא היה ניתן לראות דבר...

אולי בעזרת הרחבת אישונים ראיית הזיות או רוחות הופך את הדבר לאפשרי? כי קולטים יותר אור והרוחות (אם קיים) מפיקות אור מועט (אם בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש משהו במה שאתה אומר...

אבל מתי שאתה עוצם את העיניים המוח יודע שאתה עוצם אותם אז אין שום קשר לעיניים הוא כבר מתחיל להעביר דברים עם הדימיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר...

אבל מתי שאתה עוצם את העיניים המוח יודע שאתה עוצם אותם אז אין שום קשר לעיניים הוא כבר מתחיל להעביר דברים עם הדימיון.

ניסיתי דרך אגב עכשיו לעשות את זה, ראיתי ברז חלוד ודולף למעט זמן :-X

מוח-תחשוב אופטימי! (אני מסוגל לכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

אני לא הפסקתי לצחוק :xyxthumbs:

צחוק צחוק אבל נכנסתי ללחץ מטורף!

והכי מוזר זה שהקקטוס המלאכותי שהיה תקוע בעציץ עף ממנו!

זה פאקינג היה 80 ס"מ בתוך העציץ!

ובאמת נפלו דברים בחדר של ההורים שלי ולא הייתה רוח מבחוץ או משהו כזה שגרם לדלת להיסגר פתאום.

שזה קורה לך בא לך להרוג את עצמך.. באותו רגע אמרתי לעצמי שאני מעדיף למות ולא להיות בסיטואציה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם קרה למישהו שהוא הגיע לאיזשהו מקום והוא זוכר אותו איכשהו.

כאילו הוא היה בו בעבר.

אם כן, אז יש לכם שרידים של הגלגול שעבר.

זה הוכח

הוכח? איך? להגיד שזה מוכח ולא לתת מקור זה חסר משמעות.

אני רציני בעניין

אני לרוב רואה רצפות ודברים משתקפים.

לא יודע למה.

רוב התמונות קשות לקריאה בקלות.

אני חושב שזה הדימיון

דמיון, נכון, אז מה קשור רוחות?!

אוקיי...

רוב האנשים שמבינים ברוחניות היו אומרים לך שהפעלת איכשהו את החוש השישי (העין השלישית).

לרוב "הפעלת" החוש הזה נגרם מריכוז גבוהה שאתה מתרכז במשהו והחוש מאפשר לך לראות רוחות בהווה ובעבר אולי גם בעתיד אין לי כל כך מושג אבל אני יודע

שבהווה ובעבר אתה יכול לראות רוחות...

אחריי שאדם מת יש לו 40 ימים לטייל איפה שהוא רוצה בכדור הארץ.

יכולים לראות אותם אבל זה נדיר...

אני למשל שמעתי מין רוח כזאת עוברת וראיתי השתקפות מוזרה על הריצפה אבל אחריי שעצמתי את העיניים זה פשוט נעלם.

יכול להיות שזה הזיות

אבל אם זה קורה לך תנסה לחשוב שיש לך מין ביצה שמכסה אותך... זה מין מעגל חיובי ששומר עליך.

אסור לך לפחד למה זה יכול להשבר ויהיו לך סיוטים

כמו שאמרתי זה ראייה של הווה ושל העבר של העתיד אני לא חושב.

אתה תראה אנשים שנהרגו לא מזמן.

אבל ברגע שאתה מתחיל להזות או שאתה פשוט רואה את זה תחשוב שיש לך מכסה כמו שאמרתי לך.

אה...

שכחתי להגיד שאנשים שמתו מטיילים 40 יום אבל מתי שהימים מסתיימים או ששורפים אותו או שמעבירים אותו לגן עדן או שנותנים לו שוב לתקן את עצמו.

זאת אומרת גילגול נשמות.

ברגע שאתה צריך עוד תיקון אתה תחייה שוב עד שתתקן את המעשים שלך.

פשוט תחייה חיובי.

מישהו באמת מאמין בזה? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול כשישנתי צהוריים ( ;D ) התעוררתי והלכתי לפלאפון על השולחן לבדוק אם יש הודעה, וראיתי שיש הודעה שבישרה דבר רע.

ואז הבנתי שבעצם אני בחלום, קמתי והלכתי לפלאפון ובאמת אמת יש הודעה או משהו אחר (כבר לא זוכר), שגם בישרה משהו רע. ואז הבנתי ששוב אני בחלום.

פעם שלישית קמתי, והיתי בטוח שאני לא חולם ושעכשיו אני באמת ער, וראיתי בפלאפון עשרות הודעות לא נעימות, כמובן ששוב חלמתי.

בפעם הרביעית קמתי באמת, לא היו בפלאפון הודעות D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח גם אצלי קרה משהו דומה, יש לי מיטה קומותיים ואני יושן בקומה השנייה אז בלילה חלמתי שאני נופל מהמיתה בול איך שהשעון המעורר מצלצל... וממש ראיתי את הנפילה והרגשתי קצת כאב ונחשו מה? בבוקר התסריט צולם :bash: והכי מוזר שזה היה בול כמו בחלום... כניראה בגילגול שעבר הייתי מרבה להתהפך במיטה הזאת בחנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בנוגע לאיך אני יכול להסביר שראיתי את ההזיה או את הרוח הזאת, במרתף כאשר אין אור כלל וכלל (הייתי צריך להשתמש בפנס רק כדי להיכנס למיטה) לא ניתן לראות כלום, אך לאחר כ-105 דקות האישונים שלך מתרחבים לגמריי וקולטים הרבה הרבה יותר אור, וגם בחושך מוחלט ניתן לראות דברים במרתף.

מנסיון :)

בכל מקרה, יכול להיות שבעזרת הרחבת האישונים וכנראה שבטוח בגלל זה יכולתי לראות את ההזיה או את הרוח.

כי קודם לא היה ניתן לראות דבר...

אולי בעזרת הרחבת אישונים ראיית הזיות או רוחות הופך את הדבר לאפשרי? כי קולטים יותר אור והרוחות (אם קיים) מפיקות אור מועט (אם בכלל)

לפי מה שאני יודע אחרי חצי שעה כבר אתה רואה הרבה יותר אור אחרי שאתה בחושך מוחלט
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהעיניים מתאמצות.

האישונים מתרחבים וככה יותר קל לראות.

אבל זה דופק את הראייה.

אילו שטויות

זה בכלל לא נכון..

אחד הדברים שממש דופקים את הראיה זו השמש וכל מה שאומרים לגבי שאר הדברים(כגון:מסך מחשב וכו') ממש לא נכון וזה הוכח מדעית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר כאן שדברים כאלו קורים ביגלל שיש אלוהים שקררררר דברים כאלו קורים ביגלל שיש גיהנום וביגלל התקופה שלנו תקופה של הרבה מלחמות ופטירות רבות כבר אין שהם מקום לכן המתים נישארים כאן איתנו ובקרוב מאוד המתים יתחילו לצאת מי בתי הקברות ואז אאאאאאהההההההההההה Resident Evil :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...