2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 88 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוגרי , כמה ממכם מתכוונים להגיע לילה לפני זה עם שק שינה?? :lol::lol::lol:

טוב שלא הגזמת.. בכל אנחנו בישראל - כולם מורידים...

איזה הערה לא במקום... יהיו לפחות 350 איש בחנות ביום שלישי (לפחות!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שההגוף השלישי דפוק , לדוגמא בסרטון של MULTIPLAYER שהביאו פה זה נראה כאילו ממש אפשר לראות מה יש בעד לקיר.

ולגבי רכישת המשחק , אני מניח שסימון היחידי שיודע אז השאלה מופנת אליו , אני ברשימה ואני לא מתכוון להגיע לשם אלא אני רוצה משלוח , יצרו איתי קשר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי גוף שלישי , אי אפשר לראות מה קורה מעבר לפינות! , המצלמה מוגבלת בזווית שלה , זה כמו לשחק בGEARS...

אני מאמין שהחנות תיצור קשר במהלך השבוע או בתחילת שבוע הבא (מן הסתם עד יום שלישי).

עד שלא יגיעו לחנות העותקים באופן פיזי הם לא יתקשרו , זה יהיה ממש מיותר לקחת פרטי כרטיס אשראי/דרך תשלום כלשהי כשאין להם את המשחק באופן פיזי.

כשביצעת את ההזמנה באתר שלהם , רשמת שאתה רוצה משלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביצעתי רכישה מוקדמת , סיימון נתן לינק לאתר שלהם ואמר שניתן לשלם שם , במקום זה , סימנתי שיצרו איתי קשר טלפונית בלי למלא פרטי כ.אשראי.

למרות שסיימון העביר להם את הפרטים של כולנו , עדיף שזה גם יהיה רשום אצלהם באתר...

כמו שאמרתי קודם , הם ייצרו קשר שזה יהיה יותר רלוונטי , כלומר לקראת סוף השבוע או תחילת שבוע הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עידכן אווטר במיוחד לאירוע ;)

לגבי הקניה הקבוצתית, מה אתם רוצים ממני?

:lol:

מי שרוצה ליצור קשר עם החנות, שיצור קשר.

מי שימתין והזמין סביר להניח שיצרו איתו קשר.

אני ממתין בדיוק כמו כל אחד שהשתתף בקניה הזו.

את החלק שלי בקניה הקבוצתית הזו השלמתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי היום עם ארקדיה, שאלתי אותם איך זה שעדיין לא יצרו קשר לגבי MW2 שכן הוא עוד פחות משבועיים משוחרר,

החזירו לי כי הם יצרו קשר עם החבר'ה כחמישה ימים לפני השחרור, ככה שאני מעריך שיצרו קשר בסוף השבוע הקרוב או במהלך השבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...