2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 90 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

זה לא אתה שמוציא להורג וגורם לפיצוץ גרעיני.

אני די בטוח שהרבה אנשים שישחקו במשחק לא יוכלו להשתתף בטבח הזה ויעבירו אותו או יצפו באימה ויחכו כי יפחדו לפספס את העלילה.

קשה לי לחשוב על שחקנים שבאמת יתחילו לירות על אנשים שמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה הבעיה??

כשאתה הולך כל המשחק ויורה בטרוריסטים זה בסדר אבל כשמדובר במודל של אזרחים אתה נתקף ברגשות אשם??

כשאתה משחק ברשת , לא כואב לך שאתה הורג מישהו אחר? מאחורי הדמות הזאת עומד בנאדם אמיתי...

קדימה , הגיע הזמן לחזור למציאות ולהבין שמדובר במשחק מחשב...

ודרך אגב , אם הוא חלק מעלילת הSP , איך בדיוק תעביר אותו הלאה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בגלל יפי נפש כמוני IW הודיעו שהסצנות (כנראה שיש יותר מאחת) האלה תהיינה ניתנות לדילוג.

http://news.bigdownload.com/2009/10/28/activision-says-controversial-modern-warfare-2-scene-can-be-skip/[br]פורסם בתאריך: 2.11.2009 בשעה 19:13:39

שלוש דברים.

1.זה שהתרגלנו שהרג אנשים לא מזעזע אותנו זה בעיה בפני עצמה.

אבל השאלה היא עד לאן אפשר למתוח את הגבול, האם יש דברים שאנחנו לא רוצים לראות במשחקים שלנו?

2.מעבר לזה MW2 אמור להיות המקבילה הגיימרית של סרט פעולה של צ'אק נוריס/שוורצנגר/אנערף בחרו מי שמתאים לכם וזה מה שאנשים משלמים עליו כסף,לא בהכרח שכולם ישמחו אם באמצע הסרט יהפוך להיות "המסור" או איזה סרט פורנו.מי שרוצה טבח באזרחים הולך בד"כ לGTA ודומיו,לMW הולכים בשביל להיות האיש הטוב.

3. הדבר הזה מקשה על ההזדהות עם הדמות ופוגע בזרימה ובהנאה של המשחק גם אם זה מוסרי במציאות שסוכן CIA ישתתף בטבח כדי להציל את האנושות אח"כ למה לעזעזל שנרצה לשחק את זה? המשחק בא להעביר לנו כמה שעות של כיף ולא לגרום לנו לנקיפות מצפון על דבר שסביר להניח שהוא נדיר,ולא בטוח אם מישהו אי פעם היה מעורב בו.[br]פורסם בתאריך: 2.11.2009 בשעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק מחשב!!!

אם אתה לא יודע לעשות את ההפרדה הזאת אני לא מבין מה יש לך לחפש במשחק הזה...

זה משחק יריות , מה שעושים במשחק זה לירות בנשק , כשיורים בנשק אנשים נפגעים המטרה שלך היא לפגוע לפני שתפגע....

המשחק מגיע עם דירוג Mature שזה אומר:

Titles rated M (Mature) have content that may be suitable for persons ages 17 and older. Titles in this category may contain intense violence, blood and gore, sexual content and/or strong language.

אם אתה לא עומד בתנאים האלה/לא מתאים לך , אל תשחק במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק מחשב!!!

אם אתה לא יודע לעשות את ההפרדה הזאת אני לא מבין מה יש לך לחפש במשחק הזה...

זה משחק יריות , מה שעושים במשחק זה לירות בנשק , כשיורים בנשק אנשים נפגעים המטרה שלך היא לפגוע לפני שתפגע....

המשחק מגיע עם דירוג Mature שזה אומר:

Titles rated M (Mature) have content that may be suitable for persons ages 17 and older. Titles in this category may contain intense violence, blood and gore, sexual content and/or strong language.

אם אתה לא עומד בתנאים האלה/לא מתאים לך , אל תשחק במשחק...

:hizuk: :goodposting: :hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ידוע את זה...ושוב

1.במשחקים הכל מותר?ה-כל?עם בMW3 יתנו לכם לגלם סוכן CIA שמסתנן לקלו קלאקס קלאן או לחבורה של פדופילים זה גם לא יזיז לכם?

2. במשחק כמו זה לשחקן יש ציפיות מסוימות מהמשחק,למרות הנפנוף בתוית הm המשחק אמור לעבוד בצורה ברורה: להרוג את הרעים

אם מכניסים לתוכו פתאום סצינה מזעזעת ושנויה במחלוקת מותר לומר שזה רע?שלא רוצים את זה במשחק?אם לא שזה לא מוסרי אז שזה לא כיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PEACEBRINGER

המשחק לא מנסה לדמות לך חוויה של סרט צ'אק נוריס/ארנולד שוורצנגר או כל גיבור אמריקאי חסין כדורים אחר.

המשחק מנסה לתת לך חוויה עוצרת נשימה, אני יכול לומר שכל שלב במשחק "מנוסה" על אנשים וכל התגובות שלהם נימדדות ע"י חיישנים, אם ההתרגשות לא מגיע למצב מסויים מתחילים להוסיף לשלב דברים או משנים אותו.

אם במהלך המשחק יעמוד לידך מישהו מצוות הפיתוח הוא יוכל להגיד לך על השעון איזו תגובה (שלך) תבוא עכשיו. העלילה מחושבת כך שבמהלך כל המשחק רמת הסקרנות שלך לא תיפול לרגע, בידיוק כמו בHOUSE, איך שאתה רק מתחיל לחשוב על שיעמום- הסדרה מנחיתה על הרצפטורים של המוח מהלומה ענקית ו.... עוד כמה שעות של צפייה.כל שלב במשחק שואף ליהיות רצף של הפתעות... אפילו הסוף, הפתעה גדולה יותר מכל מה שחווית במהלך המשחק.

אם צוות הפיתוח הגיע למצב בו השלב מתחיל לשעמם במקום מסויים, ובשביל לעניין את השחקן הם הוסיפו את סצנת הטבח (שבשביל החברה יפי הנפש עשו אותה ברת-דילוג)הרי זה משובח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב , אתה לוקח את זה יותר מידי קשה , סצינת בעילת קטינים לא תהיה בחיים כי אז המשחק לא ייצא בכלל...

ולגבי הKKK , נו אז מה? חסר גזענים בעולם?

סצינה מזעזעת?? כשאתה הורג טרוריסטים זה בסדר , נכון? תעשה לי טובה באמת , בוא נפסיק את השטות הזאת כאן ועכשיו.

זה משחק מחשב , אף אחד פה (אני מקווה :lol: ) לא מתכוון להיכנס אחר כך לנתב"ג ולרסס עם M16 , לכולם חוץ ממך די ברור שמדובר במשחק מחשב וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ידוע את זה...ושוב

1.במשחקים הכל מותר?ה-כל?עם בMW3 יתנו לכם לגלם סוכן CIA שמסתנן לקלו קלאקס קלאן או לחבורה של פדופילים זה גם לא יזיז לכם?

2. במשחק כמו זה לשחקן יש ציפיות מסוימות מהמשחק,למרות הנפנוף בתוית הm המשחק אמור לעבוד בצורה ברורה: להרוג את הרעים

אם מכניסים לתוכו פתאום סצינה מזעזעת ושנויה במחלוקת מותר לומר שזה רע?שלא רוצים את זה במשחק?אם לא שזה לא מוסרי אז שזה לא כיף?

זה כל הקטע של משחק מחשב.

כמו מצויירים, אם בסדרה מצולמת יתחילו להכניס סצנות בהן הגיבור הראשי מוחדר לאירגון טרור ורוצח בדם קר אזרחים חפים מפשע זה יכול להשפיע לרעה על שם הסדרה, לעומת זאת אם בסאות' פארק זה יקרה לא יעשו כלום, להפך- אנשים יאהבו את זה ויצחקו על זה.

שוב, כל עוד המשחק לא קורה לך להצטרף לארגוני טרור, מצידי שיעשו סימולטור בו אתה מנחה את המטוס אל בינייני התאומים כל עוד אתה עושה את זה מעניין.

כל עוד לא התנסתם במשחק, אנא השאירו את החלק של ה"יפה נפש" שבכם לפורום כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה??

כשאתה הולך כל המשחק ויורה בטרוריסטים זה בסדר אבל כשמדובר במודל של אזרחים אתה נתקף ברגשות אשם??

כשאתה משחק ברשת , לא כואב לך שאתה הורג מישהו אחר? מאחורי הדמות הזאת עומד בנאדם אמיתי...

דווקא לי יש בעייה רצינית כשאני משחק במולטי, אני תמיד חושב כמה שאני מתבאס כשאני נהרג ואז אני חושב שלא נעים לי לבאס ככה מישהו אחר... :P

אבל זה לא מונע ממני לעשות את זה בכל זאת 8)

בכל מקרה- בואו נפסיק לחפור על שטויות... יש דברים יותר חשובים- להתלהב מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maximskv זה נכון בהחלט,זה זלזול להשוות.(למרות שכבודו של צ'אק נוריס במקומו מונח ;D) מדובר בחויה מוקפדת לפרטי פרטים. ניסוח נפלא. אבל עדיין יש ציפיה של השחקן לפולטיקלי קורקטיות כלשהי,מהסוג שמצפים לה בסרטים מהסוג הזה,המחבלים רעים ויש איזה רוסי שרוצה לזרוק פצצות אטום,בא נאמר ככה אם ב3 פתאום באמצע המשחק השחקן יחליט להצטרף למאבקם הצודק של המחבלים ולרצוח חפים מפשע עד סוף המשחק אז 1.לאנשים תהיה עם זה בעיה

2.(אולי מתוך כך)אנשים יתאכזבו. לא יהיה להם כיף לשחק בזה גם אם זה יהיה מוקפד ותיאטרלי לעילא.

xtazy-mike הממ...שוב אתה מתריס כלפי המוסר הכפול שלי כביכול,אבל זה לא שאני טלית שכולה תכלת,אולי זה לא בסדר שאנחנו עסוקים חלק נכבד מהזמן שלנו בלהרוג אנשים,גם אם וירטואלית,אבל אני בסה"כ שואל האם יהיה קו אדום,ואם כן אז למה? הרי לפי טענתך לעולם לא יהיו פדופילים במשחק מחשב(או במשחק מחשב מיינסטרימי) בגלל שאז המשחק לא ייצא. למה לא ייצא? הרי זה רק משחק מחשב. ז"א שמותר לנו לא לרצות דברים מסוימים שנראים לנו מושחתים מספיק,או שוברים את גבולות המוסר בצורה קיצונית במשחקים שלנו.השאלה היא איפה עובר הקו האדום והאם הוא נחצה כאן אבל אתה מודה שהוא קיים, ובהכנסה של סצינה כזו IW מזיזים אותו עוד קצת.בנוסף,מעולם לא אמרתי שמישהו ישחק וייצא לטבוח באנשים בשדה תעופה בפועל. זו טענה ידועה ושחוקה עד דק ולמרות שאני לא מקבל אותה היא קשורה לדיון על אלימות במשחקים בכללי ולא לדיון הקוים האדומים,אז לא נחפור עליה עכשיו.(קצת מאוחר מדי בשביל זה,נכון..)[br]פורסם בתאריך: 2.11.2009 בשעה 20:01:42

fogrid איך אתה יכול לישון בלילה? ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...