2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 78 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בהכרח.

בוב24 רשום לכמה עותקים ואני מבין את הכעס שלו ושל אחרים.

צריך רק לחשוב על תמונה הכוללת ולהבין שאין ל IW סיבה לשים רגל לשחקני ה

קחו גם בחשבון שבמידה וה IWNET לא יעבוד כמו שהם רצו ניתן יהיה לשחרר פאץ' ל DS

לא יודע אם אתם זוכרים אבל ב COD2 היה בלאגן בשיחרור המשחק עם המולטי ובסוף פתרו את זה עם פאץ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בצחוק...

גם אני מבין מאיפה "הכעס" מגיע אבל עוד לא נתנו צ'אנס למשחק , צריך להיות הוגנים.

אני בטוח שאם זה יהיה באמת גרוע כמו שאנשים חושבים שזה יהיה אנחנו נבוא ונודה שזה ככה וכמונו יהיו עוד רבים וכמו שרשמת , תמיד אפשר יהיה לפתור בעיות כאלה עם שחרור פאטץ' כזה או אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , אני מקווה שכל הרעיון שעומד מאחורי למנוע כניסת צ'יטרים ופיראטים למשחק תגרום לאלה שקונים את המשחק רק להעריך אותו יותר.

ברור לי שיש דרכים אחרות למנוע את הבעיות האלה אבל זו הגישה שהם בחרו וההחלטה הזאת תעמוד במבחן הזמן.

הם גם יכולים לקום ולהגיד יום אחד שהם מודים שהם טעו או לחילופין יקומו ויגידו שלמרות השינוי המשחק עדיין מעולה וזה לא מה שמשפיע על המשחקיות...

תראה הבעיה שלי היא לא השינוי למצב דומה לקונסולות

יצא לי כבר לשחק בLIVE (אומנם למחשב) ויוצא לי לשחק גם במשחקי בWII -ובכללי אני כן רוצה מפשטות החיבור

הבעיה שלי היא החוסר במודים והאולי בעיה אם חיבור מישראל שעלולה להיות

ותראה תאורטית היו יכולים לעשות מצב דומה לקונסולות אבל שכן כולל מודים חינמים

ומבחינתי מודים מוסיפים הרבה למשחק ובמיוחד אם קונים אותו למולטי מקוון

סימון אולי לא אוהב מודים וזה עניין שלו אבל לי חסר מודים שאני משחק בדה קונדויט ומשחקים אחרים ברשת

ואתה יודע מה אם יצא HL3 (לא מדבר על פרקים) וזה מסוג המשחקים שאני כן קונה והמולטי שלו יהיה "גן סגור" כמו בCOD6

אני פשוט לא יקנה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

זו לא אמונה עיוורת.

זו סידרת המשחקים האהובה עליי ואני יודע להעריך באופן מושכל מה אני הולך לקבל.

אני לא מעונין להוריד מודים למרות שתיקיית המודים שלי מפוצצת במפות שנאלצתי להוריד ועדיין נאלץ להוריד.

אין לי שום דרך לזהות סרברים עם מודים ואני מחפש בנרות סרברים עם מפות רגילות.

בנוסף, אם פעם הייתי נחשף לעשרות סרברים עם פינג דו-סיפרתי היום זה לא קורה.

שורה תחתונה:

מי שחושב שהמשחק הולך להיות כישלון או שה IWNET הזה הוא בולשיט אני מציע לו להמתין 20 יום ולקבל תשובה אמיתית

אפשר לדבר עד מחר אם הצעד הזה הוא טוב או רע רק שאי אפשר לדעת בוודאות עד שלא ננסה.

הם מבטיחים מערכת שרתים חדשה וידידותית שתעשה רק טוב לשחקנים

תנו להם את הצ'אנס להוכיח, מה הביג דיל?

במידה ואתה רואה שרת עם מפה רגילה (כלומר, מפה לא חדשה), מספיק שאתה עושה "DOWNLOAD: NO" וזה לא יוריד לך את המפות החדשות.

שרת עם פינג דו-סיפרתי - אלו שרתים (מן-הסתם) מאירופה - בריטניה, גרמניה, הולנד ושות' (שרתים מפולין, הונגריה, סקנדינביה - לא תקבל פינג טוב יחסית)

אגב, פינג של 100-110, זה פינג בסדר.

הורדה של מוד בלבד - לרוב לוקחת אולי 2 דקות.

באמת שלא בעיה למצוא שרתים של קוד4 לפי מה שאתה רוצה.

שורה תחתונה:

IWnet יש לו כמה וכמה חסרונות.

שחקנים ממקומות "מרוחקים" יחסית, ישחקו בשרתים עם פינג גבוהה יחסית ויצטרכו להתמודד עם זה.

אין באמת משחקים בין קלאנים.

לא תוכל לשחק בשרת שמישהו פתח ולשחק עם 10 שחקנים (לדוגמא)

לא באמת יהיו מודים ומפות חדשות (שהרי, מן הסתם, IW יכולה לפתח... אבל.......)

לא יהיה פיקוח על השרתים... הרי אין אדמין... ומפה אתה יודע מה יכול לקרות....

אגב... תוכל לציין לי את היתרונות (משמעותיים) של הIWNET?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיצב הבנתי, המשחק (שעד אתמול ציפיתי לו מאוד) לא יאפשר לכם אפילו לשחק בשרת שהפינג הוא 100 ומאלה. אין כלי ADMIN ועוד בשרתים, אתם רק תוכלו לשחק רק עם מי שהמערכת מקצה לכם ואלו יהיו אנשים בסביבות אותו חיבור ופינג ואותו CLASS או רמה.

מישהו יכול לאמת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב... תוכל לציין לי את היתרונות (משמעותיים) של הIWNET?

כשאני רוצה לשחק בטלפילד בפלייסטיישן אני יודע דבר אחד ופשוט:

מדליק את ה PS3 בוחר את המפה שאני רוצה ולוחץ JOIN GAME

תוך פחות מדקה אני נמצא כבר בתפריט של בחירת הנשקים ומתחיל לשחק.

ככה אני אוהב את זה וככה זה כנראה הולך להיות עם IWNET

לפעמים אני רואה הזמנות של חברים ואז אני מצטרף אליהם ומשחק איתם ביחד וזה אחלה.

אתם חופרים על הסיפור הזה כאילו אין מחר והשמים עומדים ליפול עלינו כשהמשחק הזה יצא.

אין לי בעיה קונקרטית עם השיטה הישנה, היא היתה טובה בחודשים הראשונים של המשחק עד שכל המשחק הפך למוד גדול אחד

ואין לי בעיה עם השיטה החדשה אני פשוט חושב שהיא תהיה נוחה יותר ופשוטה יותר.

כל מי שציפה בזמנו למשחק COD4 קיבל את רוברט באולינג בזרועות פתוחות והמשחק ענה לכולם על הציפיות ואף יותר

אותו רוברט באולינג ליווה את קהילת ה של המשחק לאורך כל השנתיים האחרונות ועשה זאת בחסד.

ואם הוא מבטיח שהשיטה החדשה של IWNET עובדת טוב יותר מהשיטה הישנה אני מוכן לתת לו את ימי החסד

ולהמתין ולבדוק אותה כשהמשחק ישוחרר, עד אז כל הדיבורים לא יעזרו לאף אחד.

את רוברט רובכם מכירים:

robertbowling.jpg&usg=AFQjCNEQiUWY-zuF7Gbh2FmXwyxGjhOelQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש אתה ממש המרגיע הלאומי :)

אני פשוט חושב שהשיטה הזאת באמת יותר מתאימה ל ps3 \xbox שם הכל שונה, למרות כל התוספות אתה עדיין לא יכול לשחק עם חברים כמו שאתה משחק למחשב ובאותה נוחות ופשטות.

אני בטוח שבסופו של דבר הכל יסתדר כי סה"כ המודים והקלאנים מחזיקים את המשחק לאורך זמן...

נ.ב

גם אני משחק bad company (תביא תpsn שלך ;) )והjoin game הוא באמת אחלה כי סתם בא לי לשחק, כשאני במחשב יש לי העדפות אחרות וגם בא לי לראות את הפינג שלי ולשחק עם ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהם לא השקיעו בגרסאת ה ?

כלומר אין אפשר לקנות שרתים וכו', זה ממש ידפוק אותנו בארץ כי במקרה הכי טוב יש לנו ping 80 לאיזה שרת גרמני וזה גם אחרי שקרענו את המודם

שלא נדבר על לקוחות של חברות הכבלים שהם צריכים להוסיף כסף על חבילות וכו'

אני יודע שמבחינת IW זה לא ישנה משהו באחוז המכירות, כי גם ככה המכירה המרכזית תתמקד על הקנסולות (xbox.ps)

ככה זה שכל פעם רוצים להתקדם ובלי לשים לב הורסים את כל החוויה, כי נגיד ומישהו יקנה את המשחק בסבבה שלו יגמור את ה SP

יעשה ת'משימות המשתפות עם חברים. בסופו של דבר ימאס לו והוא יזרוק את המשחק בצד, כמו crysis שפרץ במלוא הכוח ועכשיו אחרי שנתיים מי זוכר אותו

לעומת זאת cod4 שאומנם לא עשה הרבה רעש ויצא בלי הרבה דיבורים הביא חווית משחק מטורפת וחווית מולטי עוד יותר מטורפת עובדה שאחרי שנתיים הפורום שלו עדיין פעיל!...

סתם נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהם לא השקיעו בגרסאת ה PC ?

כלומר אין אפשר לקנות שרתים וכו', זה ממש ידפוק אותנו בארץ כי במקרה הכי טוב יש לנו ping 80 לאיזה שרת גרמני וזה גם אחרי שקרענו את המודם

שלא נדבר על לקוחות של חברות הכבלים שהם צריכים להוסיף כסף על חבילות גיימרים וכו'

עד כה חברת IW לא איכזבה את קהילת שחקני ה PC ולהיפך היא בעיקר פינקה אותה (חבילות של מפות בחינם וכו),

תראה לי משחק רשת מדוגם כמו COD4 ומלוטש ברמות שלא היכרנו. תוך 10 שניות מהעלאת המשחק יש סיכוי שתתחיל לשחק,

המשחק הזה שנתיים אחרי שיצא עדיין לא הזדקן. בזכות IW

ככה זה שכל פעם רוצים להתקדם ובלי לשים לב הורסים את כל החוויה, כי נגיד ומישהו יקנה את המשחק בסבבה שלו יגמור את ה SP

יעשה ת'משימות המשתפות עם חברים. בסופו של דבר ימאס לו והוא יזרוק את המשחק בצד, כמו crysis שפרץ במלוא הכוח ועכשיו אחרי שנתיים מי זוכר אותו

לעומת זאת cod4 שאומנם לא עשה הרבה רעש (?) ויצא בלי הרבה דיבורים הביא חווית משחק מטורפת וחווית מולטי עוד יותר מטורפת עובדה שאחרי שנתיים הפורום שלו עדיין פעיל!...

לא יודע איפה אתה חי אבל ההייפ של COD4 היה לא פחות ממטורף (ראה דיון ראשי למשחק)

סתם נקודה למחשבה.

חשוב שתבין שאם אתה גיימר שמכבד את עצמו ומשלם על המשחקים שאתה אוהב אז

זו אחת הסיבות העיקריות לבריאתו של ה IWNET

נמאס לחברה מפיראטים גנבים שיושבים להם על שרתים ונהנים ממשחק שלא שילמו עליו אגורה.

הוא ירד למקום ה 50 בערך כשהחדשות יצאו כי אנשים חיכו עם ההזמנה או החליטו לבטל.

אני מאלה שמאמינים ל IW כי עד היום הם לא איכזבו אותי אפילו פעם אחת.

מהר מאוד המשחק יעלה למקום הראשון

לגבי אמזון, כל אנשי המחאה של הפורום מעניקים ביקורת שלילית למשחק בשביל להרחיק אנשים.

באמזון שאני מסתכל כרגע המשחק נמצא ב מקום 3

הגיע כצפוי למקום הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...