2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 73 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

יש מספיק קריריןים פה, אין צורך שתשכפל תגובה כל כמה עמודים.

אני גם לא זוכר שאתה מאוד מחכה למשחק..

קרירין, כאחד שלא התנסה במשחק הרשת של COD4 אני לא רואה טעם שתגיב בכלל בדיון הזה

90% מהאנשים שקונים את הכותר COD עושים זאת בשביל משחק הרשת ולא בשביל הסינגל שלא עושה לך חשק...

אם אני לא מדבר הרבה על המשחק לא אומר שאני לא מצפה לו...

זה אחד המשחקים שציפיתי להם הכי הרבה השנה ולא זה אני שיריתי להם ברגל, הם ירו לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברצינות עכשיו, אתם באמת חושבים שלא יהיה אפשרי לשחק כמו שצריך בישראל? לא שאלה רטורית....

נראה לכם שהדרישה ל-1M UPLOAD אמיתית? איך זה הגיוני בכלל שהדרישה גדולה כל כך...? הרי משחקי אחרים בקונסולות לא משתמשים בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממש לא דואג, כרגע הכל שמועות בלי בסיס , אני רוצה לראות הצהרה רשמית של AC או IW לדברים האלה.

גם השמועות על הדחייה בוטלו על הסף.

מישהו הריץ שמועה , וכולם בשיטת "העדר" קופצים ומתעצבנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות עכשיו, אתם באמת חושבים שלא יהיה אפשרי לשחק כמו שצריך בישראל? לא שאלה רטורית....

נראה לכם שהדרישה ל-1M UPLOAD אמיתית? איך זה הגיוני בכלל שהדרישה גדולה כל כך...? הרי משחקי אחרים בקונסולות לא משתמשים בזה...

סוף כל סוף תגובה רצינית.

ולכל רואי השחורות+ קוראי ויגיימס/פורומים למיניהם,

עם כל הצער של רובכם על הידיעה יש בה כמובן גם יתרונות.

אם אני מצליח להנות ממשחק כמו BF-BC בPS3 באותה השיטה בדיוק אז אני לא רואה סיבה שב COD-MW2 זה לא יקרה.

לי אישית נמאס להכנס לתפריט של השרתים, לחפש שרת עם פינג נמוך ועם מספר שחקנים לא קטן ובסוף לגלות שאיך שאני נכנס

מאלצים אותי להוריד קבצים ולהכנס למוד שמתגלה כסתם מיותר.

כנ"ל שרתים של קלאנים שתופסים תחת על שחקנים "אנונימים" .

כל הדיבורים על ההארד-קור שמאט-קור גיימרס שלוקחים להם את הנשמה במשחקי מולטי, תסלחו לי אבל על מה אתם מדברים?

מה בסך הכל רציתי? להפעיל את המשחק, להכנס למולטי עם/בלי חברים ולהנות ממנו

מישהו אמר שזה לא יקרה?

לא.

לי אישית אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא תרצו לשחק עם פינג של 20?

אתם לא תרצו לשחק 5על5 מול חברים שלכם, עם הגדרות שלכם ומפה שלכם?

אתם לא תרצו להיכנס לסרבר שאתם מכירים והוא טוב \ שרת ישראלי?

חבל,אתם לא יכולים.

ולמי ששואל אני עדיין יקנה את המשחק , אבל IW או לא משנה של מי ההחלטה - הם באמת דפקו את הצרכן בקטע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, השמועה הזאת לא נכונה.... כי אם הם יעשו את זה, הם יהיו חייבים לפתוח שרתי ענק בכל רחבי העולם (טוב נו... כמעט בכלו) וזה יעלה להם הרבה אבל הרבה יותר מידי... לכן, זו תהיה טעות מפגרת שקשה לתאר אותה...

אבל היי... גם אם כן, וגם אם לא, לא איכפת לי... שוב, אף פעם לא הייתה בעיה כזאת עם משחקי לקונסולות (גם לא בארץ...) ולא נראה שתהיה הפעם.

ואלו ששואלים "אבל איך אני ישחק עם חברים :'( :'( :'( :'(" סתמו! אתם אפילו לא יודעים אם יש או אין אפשרות להזמין חברים... אין לכם שמץ של מושג איך המולטי יפעל או אם הוא יפעל כמו קונסולה בכלל... דיי להילחץ... אינפיניטי לא מפגרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא פשוט, בתפריט לא תוכל לצפות ברשימת השרתים.

ואלו ששואלים "אבל איך אני ישחק עם חברים :'( :'( :'( :'(" סתמו! אתם אפילו לא יודעים אם יש או אין אפשרות להזמין חברים... אין לכם שמץ של מושג איך המולטי יפעל או אם הוא יפעל כמו קונסולה בכלל... דיי להילחץ... אינפיניטי לא מפגרים!

כבר נאמר שיהיה אפשר להזמין חברים לשחק.

בדיוק כמו בבטלפילד לקונסולות, משאירים הזמנה לחבר/ים והוא/ם יכול/ים להצטרף מתי שבא לו/הם למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד משהו מוזר , אני אשמח אם מישהו יסביר לי את זה:

נאמר שMW2 יהיה גם בSTEAM , כל השמועות האלה לא נוגדות את עיקרון הפעולה של STEAM? חיפוש שרתים וכד'...

זה לא נוגד בכלל כי בSTEAM אתה יכול לקנות מגוון משחקים שלא קשורים לוולב עצמה

וזה כולל אפילו משחקים במסגרת "משחקים לחלונות" ודברים בסגנון

תחשוב על זה כחנות ווירטואלית לקנית משחקים

זה שקימים גם שרותים אחרים זה כבר סיפור אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...