2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 89 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

noop

עכשיו נודע לי משיטוטי ברשת שאחרי סדרה בת 25 הריגות יש אפשרות לזמן-

TACTICAL NUCLEAR STRIKE.

שכניראה צריכה להרוג גם את המזמין

פאאק זה עשה לי את היום, בCOD4 אחרי 7 הריגות כל הכיף של הKILLSTRIKE היה ניגמר, ובן אדם שיושב עם 30 KILLSTRIKE לא היה מקבל כלום, אבל עכשיו...

עוד 8 ימים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעת לזה, בכל מקרה אני התכוונתי לכך שבCOD4 גם המסוק שהשחקן היה יכול לקרוא לו, גם הAIR STRIKES, וכל הרובים שהיו במולטי הופיעו במהלך הקפמיין לשחקן יחיד, חוץ מהפיצוץ הגרעיני בעיראק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששש טוב הם לא מסננים את התגובות ובגלל זה לחפש שמה דעות של בני אדם מפותחים זה נדיר אבל דווקא הכתבה עצמה דיברה אלי.

(לי באופן אישי יש דווקא חיבה לויגיימז ולו רק בגלל שהם אוספים בשבילי ממש טובים והיתי נכנס ולו רק בשביל עדכוני המבצעים אבל גם הכתבות שמה מענינות)

ובחזרה לענין: זה באמת לא מפריע לא"א להיות עדים לטבח מזעזע באמצע משחק שאמור להיות הבירה והפיצה של הגיימינג?

ההשוואה המסורתית להוצאה להורג של הנשיא לא תופסת בעיני כי שמה לא היית המוציא להורג אלא הנשיא..אבל בכללי מוזר לי שלאף אחד זה לא מפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוצאה להורג בCOD4 הפריע לך? הפיצוץ הגרעיני הפריע לך?

זה לא שלקחו את הדמות של אובאמה וכל הבית הלבן והוציאו אותם להורג , זה משחק!! הלו תתעוררו!!!

או בפשטות , למי איכפת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...