קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג

אור כהן

Recommended Posts

נבואה רעה יכולה להתבטל באם העם חזר בתשובה מחטאיו.

נבואה טובה, כמו ביאת המשיח - חייבת להתקיים, וידוע גם כי אנחנו כבר לקראת הסוף לפי הנבואות.

רק תחשבו מה זה אומר שהמשיח מגיע- בית המקדש יבנה, השם יתגלה סוף סוף לכולם

"ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד". המשיח יהיה המלך של כל עמי העולם, לא יהיו עוד מלחמות (כי כולם תחת מלכות אחת)

מעבר לזה שלא יהיו מלחמות - לא ילמדו בכלל מלחמה, לא יהיה צריך את זה.

לא יהיה סבל, לא יהיה רעב. כולם יהיו מאושרים.

אנשים בכלל לא ירצו לעשות דברים רעים, לא ירצו לחטוא. יצא מהם כל הדחף לעשות מעשה רע.

הקדוש ברוך הוא מוביל אותנו לאט לאט למטרה הזאת.

השאלה אם נעבור את זה בנחת ובשלווה או בייסורים במלחמת גוג ומגוג.

אני יודע, שאני לא רוצה לצפות במלחמה האיומה הזאת מתרחשת. אבל אם לא נתעשת, היא תגיע.

שיהיה לכולנו שבת שלום, שבת מנוחה =]

בעזרת השם, נזכה לראות את המשיח במהרה בימינו :)

אני רואה את הסרט הזה מחדש וכל הזמן מתרגש.

כשאני רוצה להתחזק אני רואה את הסרט הזה ועוד כמה,סרט חזק.

כל הדברים נכונים

למשל היום החכמים נהיו לטיפשים כמו בכנסת שהם כל הזמן רבים ולא נותנים כבוד אחד לשני,

הנוער של היום מתדרדר פעם כשאבא היה אומר משהו הילד היה מסתכל לרצפה ומשפיל את מבטו,היום הילדים לא שמים על ההורים בשיט אני רואה את זה מחברים שלי ואני לא מבין איך הם עושים את זה..

בקיצור אני מקווה שיהיה טוב ובקצב הזה נראה לי שהמלחמה קרובה מתמיד ואין מה לעשות הדור שלי לפחות מקולקל \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רואה את הסרט הזה מחדש וכל הזמן מתרגש.

כשאני רוצה להתחזק אני רואה את הסרט הזה ועוד כמה,סרט חזק.

כל הדברים נכונים

למשל היום החכמים נהיו לטיפשים כמו בכנסת שהם כל הזמן רבים ולא נותנים כבוד אחד לשני,

בקיצור אני מקווה שיהיה טוב ובקצב הזה נראה לי שהמלחמה קרובה מתמיד ואין מה לעשות הדור שלי לפחות מקולקל \:

צודק.

שמע, נקווה שלא נצטרך לעבור את הדבר האיום הזה שנקרא מלחמת גוג ומגוג.

בעזרת השם, נזכה לראות את המשיח בנחת ובשלווה.

אבל גם אם לא, ברגע שאנחנו שמים את מבטחנו בקב"ה, הוא יעזור לנו וישמור אותנו לאורך המלחמה.

"השם נפשנו בחיים ולא נתן למוט רגלנו", הוא שומר עלינו. אבא שלנו.

שיהיה לכולנו שבוע טוב ומבורך חברים :)

בעזרת השם תצליחו בכל מה שתעשו =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לא כולם קמים.

הורג אותי התמימות הזאת [מה לעשות -שלא לומדים תנושאים הללו מגיעים למצבים כאלה]

כן יש קצת סטלנים.

אבל מובן לי כוונתו. לפי כל הסימנים אנחנו כבר באחרית הימים [לכן המשיח הכי קרוב שיכול להיות]

אז הוא צועק יעני אין זמן אין זמן.....

מזכיר לי תסיפור עם נח שצחקו עליו 100 ומשהו שנה הזהיר אותם אבל בסוף נקברו עמוק עמוק באדמה...

עד כדי כך שאפילו שהתחיל לרדת גשם [בתחילה ירד טיפה] באו אליו ואמרו לו נו? איפה אתה רואה מבול? אמר להם תחכו זה יתגבר אט אט והזהיר עלו עמי לתיבה. אבל הסוף כמובן שידוע..

לא בכוונה לצחוק עליו.. כאילו הוא ממש כבר רואה שעוד מעט הגאולה אז הוא ממהר..

וכמובן הנחתי =]

אני לא מזלזל באנשים כאלה דווקא ההפך מעריך אותם על פי כך שהם רוצים לרבות במצוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנבא שיהיה בסדר

בכל מקרה

גם יהיה מלחמה וגם אם לא יהיה

אם נקום לעולם חדש אחרי המלחמות וללא שום שינוי אז אלו שימתו יהיה להם סבבה

ז"א עולם דתי הלכתי לדוגמאת אירן

ואם יהיה עולם חדש וטוב בלי מלחמות ודתות משוגעות ושינאה אז אלו שישארו בחיים יתצרכו לבנות הכל מחדש

ואם באמת [ לא מתוך אי אמונה פשוט אפחד לא חף מפשע אני חושב ???] יבוא המשיח אז יהיה סבבה לכולם הכי חשוב ללכת בדרכי השם [להיות בן אדם יענו :P]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנבא שיהיה בסדר

בכל מקרה

גם יהיה מלחמה וגם אם לא יהיה

אם נקום לעולם חדש אחרי המלחמות וללא שום שינוי אז אלו שימתו יהיה להם סבבה

ז"א עולם דתי הלכתי לדוגמאת אירן

ואם יהיה עולם חדש וטוב בלי מלחמות ודתות משוגעות ושינאה אז אלו שישארו בחיים יתצרכו לבנות הכל מחדש

ואם באמת [ לא מתוך אי אמונה פשוט אפחד לא חף מפשע אני חושב ???] יבוא המשיח אז יהיה סבבה לכולם הכי חשוב ללכת בדרכי השם [להיות בן אדם יענו :P]

שוב, יש כאלה שלא יקומו.

חח דתות משוגעות, תיוותר רק היהדות. בית המקדש יבנה.

וכן, אף אחד לא חף משפע, לכולנו יש את החולשות שלנו, אבל זה עניין של אמונה בשם

האם אתה מאמין באמת שהוא קיים, והאם אתה מוכן להיאחז בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מאמין באמת שהוא קיים, והאם אתה מוכן להיאחז בו.

אתה באמת לא מבין מה הבעיה בלהאמין האלוהים נכון?

מרתק אותי שאתה לא רואה את כול הבעיות שלהאמין ב""אלוהים"" יוצרות. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנה לי אותן.

בוא נתחיל מזה שאלוהים הוא לא מושלם. הוא חוטא את כול החטאים שהוא מצווה על בני אדם לא לעשות. הוא מתעצבן, הוא רוצח, הוא בוחר מי כן ומי לא... הוא מתייחס רק למי שבא לו... לא יודע מה איתך אבל זה לא ממש ""אלוהי"" מיצידו.

חוץ מזה שאו שהוא כול יכול הוא שהוא חצי יכול..?! כי הוא יכול ליצור את היקום והשמיים וכול השטויות שבני אדם מסוגלים לראות (ועוד לקח לו שבוע שלם) אבל לעצור בן אדם קטן מסכן (שהוא יצר אגב בדמותו) מלאכול פרי אסור (מי אמר שאסור לאכול אותו שוב?) הוא לא יכול?

בוא נגיד אפילו שכן הייתי מאמין שה""אלוהים"" שלך קיים, עדיין לא הייתי רוצה להיות העבד שלו.

אתה רוצה שמחה אלוהים קח סמים תעשה אורגיות. אתה רוצה לחיות לנצח... בהצלחה לחיות כשכול היקום יחזור לתוך עצמו.

או שאתה מעדיף להיות עבד וללקק רגליים של איזה אל רק כדי להרגיש טוב עם עצמך.

אוקי עד לפה זה הכול בשפה שלך כאילו שאלוהים באמת קיים. ועכשיו למציאות!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הבעיה העיקרית שלך זה שאתה הופך את עצמך לגזען מהסוג הגרוע ביותר, כי אתה חושב שאתה מיוחד ושווה משהו וכול השאר הם זבל האנושות.

אתה היהודי התהור (נאצים מישהו?) יותר טוב משאר אומות העולם, אתה קדוש שלאיזה דמות אלוהית אכפת רק ממך ומהעם שלך כי כולם זבל. (אהא מה אני יגיד לך ממש תהור אתה לחשוב שרק העם שלך שווה משהו)

והכי מצחיק אותי זה שאתה עוד קורא לדתות אחרות משוגעות חחחחחח (מראה מישהו?!)

אז לסיכום אם היה אל אז הוא מגוכך כמו בן אדם וכבר עדיף להעריץ בן אדם אמיתי. ואם אין אלוהים אז כול בן אדם דתי על כדור הארץ הוא סתם עוד בן אדם שמשתלב יופי בכול מה שאומרים לו בלי לחשוב פעמיים.

ולסיום משפט מצחיק... אלוהים נתן לך שכל. תשתמש בו כדי לחשוב אם אלוהים אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pain_killer12 :

לדעתי אל תתאמץ -ברגע שאדם כותב בזילזול ולא בשאלות אלה עובדות- זה חסר תקנה.

במיוחד שאלות ששאלו עוד בזמן הקדמונים [התשובה מונחת כבר כמה אלפי שנים,הרוצה - הרי יחפש אותן בעצמו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pain_killer12 :

לדעתי אל תתאמץ -ברגע שאדם כותב בזילזול ולא בשאלות אלה עובדות- זה חסר תקנה.

במיוחד שאלות ששאלו עוד בזמן הקדמונים [התשובה מונחת כבר כמה אלפי שנים,הרוצה - הרי יחפש אותן בעצמו]

לא זילזלתי סך הכול ניסיתי להעביר מסר אבל תרגיש חופשי לסגור את הראש שלך... כי הרי אם לא הייתה עושה את זה עד עכשיו איך הייתה מחזיק את ה"אמונה" שלך. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זילזלתי סך הכול ניסיתי להעביר מסר אבל תרגיש חופשי לסגור את הראש שלך... כי הרי אם לא הייתה עושה את זה עד עכשיו איך הייתה מחזיק את ה"אמונה" שלך. ;)

אתה מוזמן ללכת איתי ראש בראש נראה מי ישאר :-X. [רק בדת-ואמונה שלא יגרר פה,ואני מציין רק שאלות מתוך הכרה לדעת[שקשה לי להאמין ] ובלי זילזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...