קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג

אור כהן

Recommended Posts

אתה מוזמן ללכת איתי ראש בראש נראה מי ישאר :-X. [רק בדת-ואמונה שלא יגרר פה,ואני מציין רק שאלות מתוך הכרה לדעת[שקשה לי להאמין ] ובלי זילזול.

רוני רוני, שוב אתה מתנפח ...

אני לא מציעה ללכת איתו ראש בראש, כבר מספר אנשים הוציאו לא את האוויר

אבל זה לא עוזר לשכנע פאנט דתי זה כמו שכנע סכיזופרן :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא נתחיל מזה שאלוהים הוא לא מושלם. הוא חוטא את כול החטאים שהוא מצווה על בני אדם לא לעשות. הוא מתעצבן, הוא רוצח, הוא בוחר מי כן ומי לא... הוא מתייחס רק למי שבא לו... לא יודע מה איתך אבל זה לא ממש ""אלוהי"" מיצידו.

חוץ מזה שאו שהוא כול יכול הוא שהוא חצי יכול..?! כי הוא יכול ליצור את היקום והשמיים וכול השטויות שבני אדם מסוגלים לראות (ועוד לקח לו שבוע שלם) אבל לעצור בן אדם קטן מסכן (שהוא יצר אגב בדמותו) מלאכול פרי אסור (מי אמר שאסור לאכול אותו שוב?) הוא לא יכול?

בוא נגיד אפילו שכן הייתי מאמין שה""אלוהים"" שלך קיים, עדיין לא הייתי רוצה להיות העבד שלו.

אתה רוצה שמחה אלוהים קח סמים תעשה אורגיות. אתה רוצה לחיות לנצח... בהצלחה לחיות כשכול היקום יחזור לתוך עצמו.

או שאתה מעדיף להיות עבד וללקק רגליים של איזה אל רק כדי להרגיש טוב עם עצמך.

אוקי עד לפה זה הכול בשפה שלך כאילו שאלוהים באמת קיים. ועכשיו למציאות!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הבעיה העיקרית שלך זה שאתה הופך את עצמך לגזען מהסוג הגרוע ביותר, כי אתה חושב שאתה מיוחד ושווה משהו וכול השאר הם זבל האנושות.

אתה היהודי התהור (נאצים מישהו?) יותר טוב משאר אומות העולם, אתה קדוש שלאיזה דמות אלוהית אכפת רק ממך ומהעם שלך כי כולם זבל. (אהא מה אני יגיד לך ממש תהור אתה לחשוב שרק העם שלך שווה משהו)

והכי מצחיק אותי זה שאתה עוד קורא לדתות אחרות משוגעות חחחחחח (מראה מישהו?!)

אז לסיכום אם היה אל אז הוא מגוכך כמו בן אדם וכבר עדיף להעריץ בן אדם אמיתי. ואם אין אלוהים אז כול בן אדם דתי על כדור הארץ הוא סתם עוד בן אדם שמשתלב יופי בכול מה שאומרים לו בלי לחשוב פעמיים.

ולסיום משפט מצחיק... אלוהים נתן לך שכל. תשתמש בו כדי לחשוב אם אלוהים אמיתי.

דבר ראשון, האל רחום וחנון, הוא לא מתעצבן עלינו כל כך בקלות. אנחנו הבנים שלו, אין אב שמתעצבן סתם על הילדים שלו.

הוא נותן לנו המון המון הזדמנויות לפני שהוא מעניש אותנו, אבל אם הוא כבר מעניש אנחנו צריכים לחשוב מה אנחנו יכולים לשפר.

הוא כל-יכול, יצר את השמיים ואת הארץ. אבל לא, זה לא הוא שחי במקומנו כאן. זה אנחנו חיים, בידינו יש את זכות הבחירה.

אם לחיות לפי החוקים שהוא השאיר לנו (בתורה) או לא. בגלל זה יש בכלל מושגים כאלה של שכר ועונש.

עד כה בשפה שלך, שהשם כן קיים.

--------------------

עכשיו לנושאים האחרים. אני רחוק רחוק מלהיות גזען. נכון אני מחזיק בדעות ימניות מתונות, אבל זה רחוק מגזענות.

מתישהו שמעת שזלזלתי במישהו אחר? פעם שמעתי שאמרתי לערבים - מוחמד הוא מתחזה, לנוצרים - ישו הוא סתם עוד אדם

ואתם דבילים שאתם מתפללים אליהם\לפי מה שאמרו לכם במקרה של מוחמד?

ממש לא, אני מכבד כל אחד. כל אחד בוחר באיזו דרך ללכת. אני חושב שהדרך שלי נכונה ושלהם לא

אבל זה לא אומר שאני מזלזל בהם.

יש ביהדות חוק - "חביב אדם שנברא בצלם", כל בני האדם, כולל עמים אחרים נבראו בצלם האלוקים.

לכן אנחנו מכבדים אותם בדיוק כמו את עצמנו, כולנו משפחה אחת גדולה.

מכאן, עד להשוות אותי לנאצי, היה ממש אבל ממש לא במקום.

סה"כ אתה דמגוג שרק מחפש לתפוס אנשים על חצי מילה שאמרו, להוציא אותה מהקשרה ולהפוך אותם למפלצות כשהמציאות שונה לגמרי.

לא זילזלתי סך הכול ניסיתי להעביר מסר אבל תרגיש חופשי לסגור את הראש שלך... כי הרי אם לא הייתה עושה את זה עד עכשיו איך הייתה מחזיק את ה"אמונה" שלך. ;)

המסר הועבר, אם כי לא בדרך נאותה כפי שרצוי מ"בן אדם נאור מהעידן החדש" כמוך.

ואולי זה אתה שסוגר את הראש למסרים שמעבירים לך? אולי.

בכל זאת, אני לא אגיב יותר בטון הזה. אם אתה רוצה אתה מוזמן להצטרף לת'רד של דת ואמונה.

אבל כן הייתי חייב להגיב אחרי שהשווית אותי לנאצים, אתה צריך להתבייש.

רוני רוני, שוב אתה מתנפח ...

אני לא מציעה ללכת איתו ראש בראש, כבר מספר אנשים הוציאו לא את האוויר

אבל זה לא עוזר לשכנע פאנט דתי זה כמו שכנע סכיזופרן :nixweiss:

ועוד אומרים על דתיים שהם מבזים את השונים מהם. סחתיין על הסכיזופרניה חבר.

אולי כדאי שתתנדב פעם בארגון כלשהו שעוזר לילדים (לאו דווקא סכיז') כדי לראות

אם אפשר בכלל להעלות מילים כאלה סתם בשיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85:

כדי שתתחיל להירגע קצת- עלייך נאמר "כלבים נובחים לא נושכים"

אני חושב שזה ההפך [במיוחד בכל הנושא של תנ"ך]

תמיד יש תאנשים האלה בדיונים שרק זורקים מידי פעם הערות [בדרך כלל רואים אותם כל איזה 30 עמודים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת לא מבין מה הבעיה בלהאמין האלוהים נכון?

מרתק אותי שאתה לא רואה את כול הבעיות שלהאמין ב""אלוהים"" יוצרות. :o

האמונה באלוהים לא יוצרת שוב דבר הדת ואיש שמאחריה והשקפת העולם שלו יוצרת בעיות

אלוהים זה דבר ניטרלי כמו היקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד אומרים על דתיים שהם מבזים את השונים מהם. סחתיין על הסכיזופרניה חבר.

אולי כדאי שתתנדב פעם בארגון כלשהו שעוזר לילדים (לאו דווקא סכיז') כדי לראות

אם אפשר בכלל להעלות מילים כאלה סתם בשיחה.

אין פה שום קשר לשונים, יש פה המשלה פשוטה סכיזופרן זה אחד מהרבה מחלות נפשית(נפוצה ומוכרת) שיכולה לגרום להזויות ושאין לבן אדם שליטה עליה

כך שהבחור יכול להמאמין שהוא שומע/רואה משהו שאנחנו לא (ויש מצב שהוא באמת רואה) ואין שום דרך לשכנע אותו שלא.

אתה תגיד לו יום הוא יגיד לך לילה, אתה תגיד אבל תסתכל למעלה יום הוא יגיד לך לילה...

ולמי שעקב אחרי תרד דת אמונה וכבודו המיסונר, בוודאי יכול לשים לב לדמיון מסוים :smile1:

[br]פורסם בתאריך: 20.05.2009 בשעה 19:17:41

amir85:

כדי שתתחיל להירגע קצת- עלייך נאמר "כלבים נובחים לא נושכים"

אני חושב שזה ההפך [במיוחד בכל הנושא של תנ"ך]

תמיד יש תאנשים האלה בדיונים שרק זורקים מידי פעם הערות [בדרך כלל רואים אותם כל איזה 30 עמודים]

כן ותמיד יש את המיסיונרים שמגיבים על כל תרד שמתקשר בלהת ואדיקות מעוררי השראה

רק כמה עצוב לראות אותם מתנפצים פעם אחר פעם על סרטוני המציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תגיד לו יום הוא יגיד לך לילה, אתה תגיד אבל תסתכל למעלה יום הוא יגיד לך לילה...

ולמי שעקב אחרי תרד דת אמונה וכבודו המיסונר, בוודאי יכול לשים לב לדמיון מסוים :smile1:

[br]פורסם בתאריך: 20.05.2009 בשעה 19:17:41

כן ותמיד יש את המיסיונרים שמגיבים על כל תרד שמתקשר בלהת ואדיקות מעוררי השראה

רק כמה עצוב לראות אותם מתנפצים פעם אחר פעם על סרטוני המציאות...

אבל אתה מסתכל על זה, כאילו הוא עקשן וטועה. אולי הוא עקשן וצודק ואתה עקשן וטועה? שניים יכולים לשחק במשחק הזה.

בקשר למיסיונרים, תאמין לי שב"סרטוני המציאות" המאמינים לא מתנפצים אלא רק מתחזקים:

אתמול נפל קסאם בשדרות, בשכונה שיש בה צפיפות של בתים. הרקט נפלה בין הבתים, והייתה נפגעת אחת קל מאוד מרסיסים.

בטלוויזיה אומרים במזל, או יש כאלה שמשתמשים במילה "נס" אבל חס וחלילה לא בהקשר של הקדוש ברוך הוא.

זו לפי דעתי, הטעות שלהם ושלך. תנסה להתסכל קצת מסביב.

אתה חושב בטעות שנס אלוקי יופיע כמשהו שהוא מעל הטבע, של משהו שאתה לא רגיל אליו, משהו שלמדת לחיות איתו כי הוא קיים.

מה שאתה צריך להבין, שהשם עד שיבנה בית המקדש ויבוא המשיח לא יפעל באופן אפקטיבי בעולם הזה

אלא במסווה, במסווה של מקריות, במסווה של "מזל". צריך קצת לפתוח את הראש כדי להבין מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

אתמול נפל קסאם בשדרות, בשכונה שיש בה צפיפות של בתים. הרקט נפלה בין הבתים, והייתה נפגעת אחת קל מאוד מרסיסים.

בטלוויזיה אומרים במזל, או יש כאלה שמשתמשים במילה "נס" אבל חס וחלילה לא בהקשר של הקדוש ברוך הוא.

...

ניתן להסתכל על זה גם אחרת - האלוהים שלך גרם לקסאם לפצוע אדם. בפעמים אחרות הוא אף גרם לאחרים למות. אלוהים כזה צריך להרוג ולא להמשיך ולהתפלל אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מחכה שהמשיח יבוא ויראה לכולם איזה פרימיטיביים הם שמאמינים בו ובדבר הזה שנקרא אלוהים.

פשוט פרימיטיביות לשמה.

הדת היא הדבר הגרוע ביותר שהמציאו בהיסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדת היא הדבר הגרוע ביותר שהמציאו בהיסטוריה.

לא הייתי אומר דבר כזה, אפילו שאני אתאיסט

אתה מסתכל על דת בתור דבר גרוע יחסית למצב הנוכחי, שלאנשים יש מצפון ואם לא אז יש מערכת אכיפה וחקיקה ששומרת שהם לא יעשו דברים רעים.

תחשוב שפעם לא היה דבר כזה, היית יכול להרוג מישהו ואף אחד לא היה יודע שזה אתה/ הייתי בורח לאנשהו והיו שוכחים ממך. חוץ מ-אלוהים.

אני חושב שבלי הדת לא היה לנו מוסר, והיינו ממשיכים להילחם כמו חיות.

עוד דבר נפלא שהדת הביאה זה בסיס לסוציאליזם שאתה מכיר היום - עזרה לאלמנה וליתום, תרומות שונות שהאדם מחויב בהם וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר דבר כזה, אפילו שאני אתאיסט

אתה מסתכל על דת בתור דבר גרוע יחסית למצב הנוכחי, שלאנשים יש מצפון ואם לא אז יש מערכת אכיפה וחקיקה ששומרת שהם לא יעשו דברים רעים.

תחשוב שפעם לא היה דבר כזה, היית יכול להרוג מישהו ואף אחד לא היה יודע שזה אתה/ הייתי בורח לאנשהו והיו שוכחים ממך. חוץ מ-אלוהים.

אני חושב שבלי הדת לא היה לנו מוסר, והיינו ממשיכים להילחם כמו חיות.

עוד דבר נפלא שהדת הביאה זה בסיס לסוציאליזם שאתה מכיר היום - עזרה לאלמנה וליתום, תרומות שונות שהאדם מחויב בהם וכו'.

אני מרחם על כל אלו שחושבים ששמקורו של המוסר, ויותר מכך, החסד האנושי, נובע מהדת. פשוט עצוב לראות שכ"כ הרבה אנשים לא מבינים שהחברה האנושית מתפתחת ומתקדמת במהלך ההיסטוריה שלה, מכל היבט אפשרי - בין היתר הרעיונות של מוסר, רווחה, זכויות האדם וכו'.

כ"כ קשה לקבל את העובדה שהחסד האנושי הוא המצאה של האנושות? שיכול להיות שאיש ידאג לרעהו באופן טבעי, ולא כי זה עקרון ש"מוכתב מלמעלה"?

האם הרעיון של חמלה חייב לבוא מ"מקורות נשגבים", ולא יכול לצמוח מתוכינו כחברה שמתפתחת?

העקרונות הללו היו מתפתחים בכל מקרה, החברה האנושית לא צריכה דת ואמונה כדי למנוע ממנה להתנהל בצורה ברברית ופרימיטיבית. דווקא הדתות ומוסדותיהן הם שהובילו להתנגשויות כ"כ עקובות מדם בין אוכלוסיות ותרבויות.

אל תשכח שגם היו דתות שנחשבות כיום לברבריות ופרימיטיביות, שכוללות פולחני אלילים מזוויעים שכוללים אונס והקרבת קורבן אדם. ודווקא הן היו חלק מתרבויות עתיקות שנחשבות כיום למפוארות, מקדימות את זמנן ושהשאירו מורשת יקרת ערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת לא גורמת לאנשים רעים לעשות מעשים טובים.

דת גורמת לאנשים טובים לעשות מעשים רעים.

אני מכיר את היהדות. תלמד קצת עליה ותדבר איתי. ובבקשה אל תבוא לי עם סיפור "איזה לומד בישיבה הטריד.."

כי בכל מגזר יש חלאות, גם אצל החילוניים.

אם אתה באמת דתי, ומכיר את היהדות, אתה לא מסוגל לעשות מעשים נפשעים.

ניתן להסתכל על זה גם אחרת - האלוהים שלך גרם לקסאם לפצוע אדם. בפעמים אחרות הוא אף גרם לאחרים למות. אלוהים כזה צריך להרוג ולא להמשיך ולהתפלל אליו.

בגלל אנשים כמוך שאומרים דברים כאלה ומרגישים ככה, אז אנחנו מקבלים את ה"אזהרות" האלה. אני מודה לשם שאלה רק אזהרות ולא ענישות חמורות.

מעניין אותי אם כל האתאיסטים ששונאים את הדת ומגדפים את ה"אל" של הדתיים, חשבו אי פעם לבחון את זה.

מה אם הם קצת יאמינו בו, טיפה התפללו אליו, אולי ישמרו שבת. ואז יראו אם זה משפר עניינים או לא.

אבל נו, איך אמרת מקודם? לאטום ראש?

אני מרחם על כל אלו שחושבים ששמקורו של המוסר, ויותר מכך, החסד האנושי, נובע מהדת. פשוט עצוב לראות שכ"כ הרבה אנשים לא מבינים שהחברה האנושית מתפתחת ומתקדמת במהלך ההיסטוריה שלה, מכל היבט אפשרי - בין היתר הרעיונות של מוסר, רווחה, זכויות האדם וכו'.

כ"כ קשה לקבל את העובדה שהחסד האנושי הוא המצאה של האנושות? שיכול להיות שאיש ידאג לרעהו באופן טבעי, ולא כי זה עקרון ש"מוכתב מלמעלה"?

האם הרעיון של חמלה חייב לבוא מ"מקורות נשגבים", ולא יכול לצמוח מתוכינו כחברה שמתפתחת?

העקרונות הללו היו מתפתחים בכל מקרה, החברה האנושית לא צריכה דת ואמונה כדי למנוע ממנה להתנהל בצורה ברברית ופרימיטיבית. דווקא הדתות ומוסדותיהן הם שהובילו להתנגשויות כ"כ עקובות מדם בין אוכלוסיות ותרבויות.

אל תשכח שגם היו דתות שנחשבות כיום לברבריות ופרימיטיביות, שכוללות פולחני אלילים מזוויעים שכוללים אונס והקרבת קורבן אדם. ודווקא הן היו חלק מתרבויות עתיקות שנחשבות כיום למפוארות, מקדימות את זמנן ושהשאירו מורשת יקרת ערך.

יכול להיות שאתה טועה, כי אם כשהיית ילד אימא שלך לא הייתה מלמדת אותך את "אל תרצח" וזה היה נשאר לך בראש כמשהו נפשע,

וכך לשאר הילדים שגדלים איתך, רוב הילדים היו יוצאים פושעים.

אתה ממעט בערך החינוך כשאתה ילד. זה מעצב את כל מה שתהיה כשתתבגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...