קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג

אור כהן

Recommended Posts

כלומר אפשר לחטוא כמה שרוצים, בכל מקרה עוד 230 שנים תהיה תחיית המתים והכל יהיה טוב?

:lol:

לא כולם קמים.

הורג אותי התמימות הזאת [מה לעשות -שלא לומדים תנושאים הללו מגיעים למצבים כאלה]

חחח איזה קטעים

היום שחיכיתי בתחנת רכבת בא אחד דתי וצעק המשיח בא המשיח באא חחח

הוא בא לכל אחד ושאל אם רוצים להניח תפילין xD הרג אותי

כן יש קצת סטלנים.

אבל מובן לי כוונתו. לפי כל הסימנים אנחנו כבר באחרית הימים [לכן המשיח הכי קרוב שיכול להיות]

אז הוא צועק יעני אין זמן אין זמן.....

מזכיר לי תסיפור עם נח שצחקו עליו 100 ומשהו שנה הזהיר אותם אבל בסוף נקברו עמוק עמוק באדמה...

עד כדי כך שאפילו שהתחיל לרדת גשם [בתחילה ירד טיפה] באו אליו ואמרו לו נו? איפה אתה רואה מבול? אמר להם תחכו זה יתגבר אט אט והזהיר עלו עמי לתיבה. אבל הסוף כמובן שידוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק. גם נבואה טובה לא חייבת להתקיים, מבלי שזה ישליך על הנביא. אם העם כולו עושה טוב ומקרב את ביאת המשיח, ואז נביא חוזה שהמשיח יבוא חודש הבא, אז כולם פוצחים בהילולת חטאים, האם המשיח יבוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבואה טובה חייבת להתגשם.

אבל זה לא שייך לנבואה לעולם הזה יש זמן קצוב.

יש תאריך סופי למשיח. אבל כמובן שגם לפני כן יכול להגיע .

אנשים בדרך כלל מכירים רק את המושגים של גן-עדן וגהנום ....

[סתם ככה גן-עדן זה עדיין עוד תחנה] אחר -כך יש תחיית המתים ואחר -כך עולם הבא [עולם הנצח]

פשוט לגבי תחיית המתים יש חטאים מסויימים הקשורים לזה שהאדם לא זוכה לקום[יש כאלה שישארו בגן-עדן או גהנום ויש גם דברים גרועים בהרבה שחבל לפתוח את זה פה.]

יש את זה "אלמלא היו שומרים ישראל[כל ישראל] שתי שבתות [ברצף]מיד היו נגאלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לא כולם קמים.

הורג אותי התמימות הזאת [מה לעשות -שלא לומדים תנושאים הללו מגיעים למצבים כאלה]

כן יש קצת סטלנים.

אבל מובן לי כוונתו. לפי כל הסימנים אנחנו כבר באחרית הימים [לכן המשיח הכי קרוב שיכול להיות]

אז הוא צועק יעני אין זמן אין זמן.....

מזכיר לי תסיפור עם נח שצחקו עליו 100 ומשהו שנה הזהיר אותם אבל בסוף נקברו עמוק עמוק באדמה...

עד כדי כך שאפילו שהתחיל לרדת גשם [בתחילה ירד טיפה] באו אליו ואמרו לו נו? איפה אתה רואה מבול? אמר להם תחכו זה יתגבר אט אט והזהיר עלו עמי לתיבה. אבל הסוף כנובן שידוע..

וואו איך אני שמח שאני לא גר קרוב אלייך. בכול מקרה אתה צריך לראות את הסרט Religulous 2008, למרות שבטח גם ככה לא תבין כלום.

(סרט מעולה ומומלץ לכולם ואפילו קשור מאוד לתרד הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאגה אני לא איזה דוס [לא שיש בזה משהו רע]

פשוט ללמד מושגים אין בזה דבר רע.

הקטע לגור קרוב- משקף שאתה אדם שרוצה לחיות איך שבא לו ולא מעניין אותו שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה נבואה טובה חייבת להתגשם. ומה עם העם חטא בין נקודת הנבואה למימושה? בכל זאת הוא יקבל את הטוב? למה זה עובד במקרה ההפוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין לכל מה שאני שומע.

ברגע שאתה מאמין בתורה [לאו דווקא עיוורת]

לומד אותה אז לא שייך שבקטע כזה אני כן האמין ולקטע השני אני לא האמין.

בקיצר ידידי קודם אדם ילמד ורק אחר -כך ייחליט כן להאמין או לא להאמין. [כמובן בבית-ספר החילוני זה לא לימוד תורה -זה סיפורים ושירים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה המליץ על Religulous 2008

אני חייב לציין שהסרט הזה הוא 100% שטיפת מוח, 40% קונספירציה, ומלא בספקולציות שאני לא מסוגל להאמין להן. מעבר לעריכה הסופר-דרמטית שלו - הוא לא נושא בשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה המליץ על Religulous 2008

אני חייב לציין שהסרט הזה הוא 100% שטיפת מוח, 40% קונספירציה, ומלא בספקולציות שאני לא מסוגל להאמין להן. מעבר לעריכה הסופר-דרמטית שלו - הוא לא נושא בשורה.

סליחה, שטיפת מוח איך? ו""אלוהים"" יודע מאיפה הבאתה את הקונספירציות... (תן דוגמה אני ישמח לשמוע).

ודרך אגב אני לא יודע למה אבל נראה לי שהסרט מופץ חינם וחוקי דרך גוגל.... ???

http://video.google.com/videoplay?docid=-3791007322683758535

(אם לא אז טעות שלי ותמחקו את התרד שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה נבואה טובה חייבת להתגשם. ומה עם העם חטא בין נקודת הנבואה למימושה? בכל זאת הוא יקבל את הטוב? למה זה עובד במקרה ההפוך

ירמיהו הנביא חזה רעות על ירושלים וניבא את הנבואות הרעות בפומבי .

וכל נביאי השקר היו מנבאים שיהיה טוב ושפע וכולי ......

ירמיהו התווכח עם אותם נביאים ואמר להם "אני מנבא דבר רע , שידוע שיכול להתבטל 'כי אל ארך אפיים ורב חסד, וניחם על הרעה' (יואל ב,יג) '

אבל אתם מנבאים דברים טובים .....אתם לא מפחדים שיגלו שאתם נביאי שקר במקרה שאותה טובה שהבטחתם לא באה ? .

בסוף ה' לא ריחם וגירש את מארצם ושרף את בית המקדש . וירמיהו צדק בכל נבואותיו .

הכלל זה הוא מקובל אצל חז"ל .. ואם תחרוש על כל הנביאים תראה שכל דבר טוב שהבטיחו בא חוץ מימות המשיח שעוד לא זכינו להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר רק על נביאי התנך. היו נביאים רבים נוספים, שספריהם אבדו או לא אומתו ולכן לא נכנסו לקנוניזציה של התנך.

אם נבואה לא מתקיימת, זה לא אמור להשליך על הנביא, במידה ובאמת היה שינוי בעם בגלל הנבואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבואה טובה חייבת להתגשם כי הקב"ה לא חוזר בו מהבטחות.

הקב"ה תמיד מקיים את הצד שלו בכל ברית - חוזה.

בקיצקץ אין תאריך קבוע למשיח. הוא יגיע כאשר עם יהיה ראוי לביאתו.

בתורה נאמר שהעלייה לארץ תהיה ב"אחרית הימים", ומכאן שאנו בדורות האחרונים שלפני הגאולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבואה רעה יכולה להתבטל באם העם חזר בתשובה מחטאיו.

נבואה טובה, כמו ביאת המשיח - חייבת להתקיים, וידוע גם כי אנחנו כבר לקראת הסוף לפי הנבואות.

רק תחשבו מה זה אומר שהמשיח מגיע- בית המקדש יבנה, השם יתגלה סוף סוף לכולם

"ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד". המשיח יהיה המלך של כל עמי העולם, לא יהיו עוד מלחמות (כי כולם תחת מלכות אחת)

מעבר לזה שלא יהיו מלחמות - לא ילמדו בכלל מלחמה, לא יהיה צריך את זה.

לא יהיה סבל, לא יהיה רעב. כולם יהיו מאושרים.

אנשים בכלל לא ירצו לעשות דברים רעים, לא ירצו לחטוא. יצא מהם כל הדחף לעשות מעשה רע.

הקדוש ברוך הוא מוביל אותנו לאט לאט למטרה הזאת.

השאלה אם נעבור את זה בנחת ובשלווה או בייסורים במלחמת גוג ומגוג.

אני יודע, שאני לא רוצה לצפות במלחמה האיומה הזאת מתרחשת. אבל אם לא נתעשת, היא תגיע.

שיהיה לכולנו שבת שלום, שבת מנוחה =]

בעזרת השם, נזכה לראות את המשיח במהרה בימינו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...