קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע שמצאתי במלחמת גוג ומגוג

אור כהן

Recommended Posts

קחו לכם שנייה, לקרוא את זה:

א"ר יצחק שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה, מלך פרס מתגרה במלך ערבי והולך מלך ערבי לארס ליטול עצה מהם וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה, וישראל מתרעשים ומתבהלים ואומר להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך להיכן נבוא ונלך, וואומר להם בני אל תתיראו כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם. מפני מה אתם מתיראים? אל תיראו הגיע זמן גאולתכם, ולא כגאולה ראשונה גאולה אחרונה כי גאולה ראשונה היה לכם צער ושעבוד מלכייות אחריה אבל גאולה אחרונה אין לכם צער ושעבוד מלכיות אחריה

הדהים אותי עד כמה זה מתאים להיום (אבל אני מכיר את עצמי טוב, אנ יאקנה כל בולשיט)

בכל מקרה מדובר על קטע ממלחמת גוג ומגוג.

כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה = אמממ דיי דומה למה שקורה היום, קחו למשל את צפון קוריאה...

מלך פרס מתגרה במלך ערבי והולך מלך ערבי לארס ליטול עצה מהם וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם = מישהו אמר אחמדינג'אד?

וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה = חחחחח

אפרופו, מה המשפט הזה אומר? לא הבנתי אותו כלכך: אל תיראו הגיע זמן גאולתכם, ולא כגאולה ראשונה גאולה אחרונה כי גאולה ראשונה היה לכם צער ושעבוד מלכייות אחריה אבל גאולה אחרונה אין לכם צער ושעבוד מלכיות אחריה

עוד סתם משהו...

מכיוון ששם המלמה הוא "קרב המבוא", פרשו כמה אנשים את גוג כברק אובמה, הנשיא ה44 של ארה"ב. זאת מכיוון שאם הופכים את השם "קרב המבוא", המילים המתקבלות הן אובמה ברק. כמו כן, 44 בגימטריה זה "דם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחר האנושות ועד היום "מלכי אומות העולם" התגרו זה בזה ללא הפסקה, זה יהיה נכון בכל זמן נתון שתגיד את זה.

אשכרה :P

אבל ביססתי את טענותי על זה שזה מתנגש עם עוד תחזית, של Baba Vanga:

http://lighthead.wordpress.com/2008/09/30/baba-vanga-predictions-2010-5079/

2010 World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מליון ורבע איש שחוזרים מליון ורבע דברים במקביל, סוף העולם נחזה לכל שנה בערך, מלחמת עולם שלישית גם כן, בסופו של דבר- מישהו יפגע בול, ואז פתאום יתייחסו אליו כנביא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזה שמחר שלושה אנשים ימותו בתאונת דרכים.

...וככה נולדים נביאים.

אני מנבא שב5 השנים הבאות יתנקשו בראש מדינה אחד לפחות, עוד לפחות 2 ראשי מדינה יודחו בכוח, יותר מ200,000 אנשים ימותו בתאונות דרכים, תהיה מהפכה במדינה נידחת באפריקה, קובה וארה"ב יתקרבו, הצרפתים הצבועים יבינו שהם עשו טעות ויפתחו **** למהגרים המוסלמים, הימין באירופה יתחזק, מכירות הDVD ירדו, העולם יבין שאובמה הוא חרא לעולם ואחלה לארה"ב, תנועת מחבקי העצים תגדל, למסעודה משדרות ימאס והיא תעשה עליה לתל אביב, ש"ס ישארו אינטרסנטים, יהיה גילוי שישנה את העולם, הודו ופקיסטן ימשיכו להתקוטט בארגז חול בגן לילדים מוגבלים, יהיו בחירות בישראל, קוריאה הצפונית וקוריאה הדרומית לא יתאחדו, אורן זריף ישאר הזוי ואתם תגלו שהנבואה שלי מתגשמת ותתחילו לסגוד לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור מתחילת ליגת האלופות ידעתי שמנצ'סטר ובארסה יגיעו לגמר.

אני נביא?

בכל אופן הנבואה הזאת היא בולשיט -

תראה לי תקופה שהיה פה (בעולם) שקט...

תמיד יש מלחמות ווויכוחים, ובן אדם שחוזה את זה אי אפשר לקרוא לו נביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל מקרה מחכה לנובמבר 2010' date=' סתם כדי (סביר להניח) להתחיל לצחוק

[/quote']

יש המון נבואות מפורשות [כל אחד שיודע לקרוא- יבין וישאר עם פה פעור] שכבר התממשו. תרצה לראות שלח פרטי.

2010 אין קשר כלל ליהדות, אז צא מהבועה.

אם כבר אתה מעוניין ללמוד תנושא פלוס שאלות -מה הקטע לחפש אותן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון נבואות מפורשות [כל אחד שיודע לקרוא- יבין וישאר עם פה פעור] שכבר התממשו. תרצה לראות שלח פרטי.

2010 אין קשר כלל ליהדות, אז צא מהבועה.

אתה אידיוט, על כל נבואה שהתממשה יש מיליון ושתיים שנעלמו לאחר שהתברר שהן בולשיט בדיוק כמו אותם ניחושים שאתה קורה להם נבואות.

הכי מצחיק אותי שממשפט שכתוב בו ש"משה הלך לקנות מים במכולת" יש אנשים שיכולים "להבין" שמשה בעצם עמד בפני צומת דרכים ובחר בחיים ועקב כך צונאמי יהיה בהודו בשנת 2010.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנבא שב5 השנים הבאות יתנקשו בראש מדינה אחד לפחות, עוד לפחות 2 ראשי מדינה יודחו בכוח, יותר מ200,000 אנשים ימותו בתאונות דרכים, תהיה מהפכה במדינה נידחת באפריקה, קובה וארה"ב יתקרבו, הצרפתים הצבועים יבינו שהם עשו טעות ויפתחו **** למהגרים המוסלמים, הימין באירופה יתחזק, מכירות הDVD ירדו, העולם יבין שאובמה הוא חרא לעולם ואחלה לארה"ב, תנועת מחבקי העצים תגדל, למסעודה משדרות ימאס והיא תעשה עליה לתל אביב, ש"ס ישארו אינטרסנטים, יהיה גילוי שישנה את העולם, הודו ופקיסטן ימשיכו להתקוטט בארגז חול בגן לילדים מוגבלים, יהיו בחירות בישראל, קוריאה הצפונית וקוריאה הדרומית לא יתאחדו, אורן זריף ישאר הזוי ואתם תגלו שהנבואה שלי מתגשמת ותתחילו לסגוד לי.

ב 5 השנים הקרובות: המשבר הכלכלי העולמי יחריף ויבוא גל גדול של אינפלציה ב 2010, לא תהיה יציאה מהמשבר כל עוד אובאמה ישאר במשרתו. הימין יעלה בבריטניה, ובמדינות נוספות באירופה. תהיה דמוקרטיזציה הדרגתית בסין. היצור התשייתי יתפתח מאוד בווייטנאם ותאילנד. ארה"ב תצא חד צדדית מעיראק ואפגניסטאן.בלו ריי ישאר צעצוע לעשירים, תמשיך למכור כמויות גדולות של צעצועים מגניבים, וסוף העולם ינובא לפחות 8 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר ניבאו כבר שסוף העולם (גוג ומגוג או משהו כזה?) יגיע בסוף האלף השישי,

אז יש לנו עוד 200 ומשהו שנים עד שזה יגיע....

אני לא הייתי נלחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...