X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מצליח לגרום לשינויים של הnHancer לעבוד - אין שום שינוי במשחק... יש לו פרופיל, מוקשר ל EXE שלו, מוגדר הכל על הכי גבוה, תאימות למנוע של unreal כמו שכתבתם פה. אבל אין שום שינוי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה לא רעה בכלל, UE3 אבל באמת לא ניצלו אותו במלואו. הבעיה הכי גדולה זה שאין AA, המשחק הזה פותח ל XBOX360 ועשו לו פורטים ל ול PS3 ששניהם יכולים להציג תמונה טובה יותר מה 360.

בכללי המשחק טוב מאוד (גם בביקורות אומרים את זה למרות הציון הנמוך), הבעיות הגדולות שלו זה כמה באגים בולטים וזה שהוא לא דורש מחשבה בכלל, אתה רץ והורג כל מה שאתה רואה.

אם אתם מחפשים לחשוב תשחקו במשחק אחר, אם אתם מחפשי משחק מהנה עם הרבה מאוד דם ו GORE המשחק הזה עונה על הדרישות.

חיסרון בולט נוסף, אין בגירסת המחשב אפשרות לשנות גרפיקה אז אם אין לכם מחשב מתאים המשחק יעבוד חרא. מומלץ לנות להפעיל פילטרים מהדרייבר.

אני הייתי נותן לו 8, לא מעניין אותי לחשוב כשאני משחק :lol:

אין אפשרות לשנות גרפיקה?!

אלוהים ,איך משחקי המשחק הדרדרו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לגרום לשינויים של הnHancer לעבוד - אין שום שינוי במשחק... יש לו פרופיל, מוקשר ל EXE שלו, מוגדר הכל על הכי גבוה, תאימות למנוע של unreal כמו שכתבתם פה. אבל אין שום שינוי :nixweiss:

וודא שהאופציה enhance in-game AA settings לא מסומנת

היא נמצאת בדף של הגדרות ה-AA, והיא רלוונטית רק כשאפשר להפעיל AA מתוך המשחק, אחרת AA לא יפעל איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודא שהאופציה enhance in-game AA settings לא מסומנת

היא נמצאת בדף של הגדרות ה-AA, והיא רלוונטית רק כשאפשר להפעיל AA מתוך המשחק, אחרת AA לא יפעל איתה.

עשיתי פרופיל חדש מההתחלה וזה עבד לי - עכשיו כשקראתי מה שכתבת הסתכלתי ובאמת בפרופיל הראשון (שלא עובד) זה מסומן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nhancer עובדת עם הפרופילים המקוריים של הדריבר. כל שינוי ב-nhancer נשמר גם לדריבר ולהיפך.

אפשר גם לסגור אותה אחרי שאתה עושה שינויים. היא לא חייבת לפעול ברקע.

קודם כל תוריד גרסא אחרונה מדף הבית : http://nhancer.com (רק במידה והדריבר שלך 182 ומעלה)

תעמוד על הפרופיל הרצוי (או שתיצור אחד אם אין) וגש ל- compatibility \ direct3d \ anti-aliasing compatibility ,

ושם תבחר את התאימות למנוע של UE3. אם אין לך שם את ה-000100C5 אולי אתה עם דריבר ישן :nixweiss:

מקסימום תנסה תאימות אחרת, אצלי יש 5 אפשרויות רק ל-UE3. גם לא צריך לאתחל את המשחק בכדי שהשנויים יכנסו לתוקף, alt-tab מספיק

ד"א, שים לב שבברירת מחדל היא מראה לך רק פרופילים למשחקים מותקנים. בשביל לראות את כל הפרופילים צריך לסמן את זה ב-filters

Coverage Samples.

במקרה של CSAA x8 למשל הוא משתמש ב:שזה דומה ל-MSAA x8 (או 8xQ כמו שזה נקרא היום) אבל פחות כבד על הכרטיס תכל'ס MSAA נותן איכות עדיפה אבל לא שמים לב.

nhancer מסבירה על כל האפשרויות, ככה שגם אפשר ללמוד ממנה. אחד הכלים החשובים יותר לכרטיסי NV. עם זה בכלל חובה, מנסיון.

אפשר הסבר למה NHANCER חובה לSLI? מבחינת הביצועים או מבחינה גראפית..?

השתמשתי בה המון זמן,אבל השינויים הגראפיים היו מזעריים,ולעומת זאת הקריסות היו תכופות למדי..אבל זה היה לפני זמן מה..אולי עכשיו הם השתכללו קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת נוחות ואפשרויות השליטה בפרופילים. בזמנו שהיה לי היתי צריך ליצור פרופילים למשחקים חדשים ולהכריח את שיטת הרינדור שתנצל הכי טוב את המערך במשחק הספציפי (AFR / SFR / AA וכו', במידה ואין פרופיל מוגדר מראש בדריבר).

התוכנה לא אמורה לגרום לקריסות, היא בסך הכל מאפשרת לך גישה לאפשרויות שחבויות בלוח הבקרה של NV.

אם היתה קריסה זה כנראה באשמת ההגדרות שלך :) או הדריבר.

יודע מה, זה לא "חובה", אבל אם אתה נתקל במשחק שלא מנצל היטב או בכלל את המערך, תדע שאתה לא חייב להמתין לאנוידיה שתסדר את זה.

או אם המערך שלך אוכל את המשחק בלי מלח, למה לא לשפר את איכות התמונה עם סוגי AA שונים שאנוידיה חסכו ממך גישה אליהם בלוח הבקרה.

אבל חלאס, זה לא דיון nhancer, אנחנו סוטים לגמרי מהנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר..אם וכשאני אתקל במשחק שלא יתאים לי בו משהו,אני בהחלט אנסה שוב את הNHANCER..נחיה ונראה...

..ולנושא הדיון..אנשים פה אומרים שהמשחק מאוד "פשוט" מבחינת המשחקיות..עד כמה פשוט? האם הוא דומה לX MEN LEGENDS וULTIMATE ALLIANCE,או שמדובר בHACK N' SLASH נטו,בלי סקילים,בלי רמות ובלי כל אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר..אם וכשאני אתקל במשחק שלא יתאים לי בו משהו,אני בהחלט אנסה שוב את הNHANCER..נחיה ונראה...

..ולנושא הדיון..אנשים פה אומרים שהמשחק מאוד "פשוט" מבחינת המשחקיות..עד כמה פשוט? האם הוא דומה לX MEN LEGENDS וULTIMATE ALLIANCE,או שמדובר בHACK N' SLASH נטו,בלי סקילים,בלי רמות ובלי כל אלו?

אני חושב שזה יותר BEAT THEM UP מאשר H&S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק פעמיים.. גם על מדיום והייתי חייב על HARD כי אני לא מרשה לעזוב משחק לפני שאני מנצל את ההכי קשה שהוא נותן P:

משחק קל מאוד לדעתי סיימתי ב5 שעות +-.. יש הרבה הרבה באגים במשחק וזה חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשפוט ע"פ הסרטונים,יש שם די והותר SLASH... ::)

הוא ממש לא כמו משחקי ה הקודמים שלהם אבל, יש רמות ואפשר לפתוח כל מיני דברים ולשפר כל מיני דברים. המשחק לא מורכב בכלל וגם מערכת "השיפורים" פשוטה מאוד.

הפורט של המחשב לא משהו, בעיות תצגה בחלק מהמקומות, באגים, אין אפשרות לשנות הגדרות.

במשחק בקושי רואים את הדמויות האחרות מהסרט היה נחמד אם בחלק באפריקה היו עושים שלב שיש עוד כמה מהקבוצה עם WOLVERINE.

הייתי נותן 4.8 לפורט למחשב ו 7.8 למשחק בלי קשר לעבודה הגרועה עם הפורט.

בהצלחה ל RAVEN עם 2 המשחקים האחרים שלהם, לפחות ב WOLFENSTEIN הם אמרו שכל גירסה מפותחת בנפרד ולא יהיה פורטים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...