HD4770 99$ Terminator - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4770 99$ Terminator

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 263
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AMD ו ATI בדרך כלל מגבילות את היצרניות ב OC, עד HD4000 הן לא אפשרו ליצרניות לבצע OC בכלל.

יש גירסת TOP של , מגיעה עם OC אבל קירור STOCK. התדרים יהיה 800MHZ ו 3.4GHZ בהשוואה ל 750MHZ ו 3.2GHZ. בקיצור OC בקטנה :-\ כרגע משתמשים ב GTS250, אבל לא יורידו לו את המחיר בקרוב (הפרש של כ 20$ לטובת ATI).

לא ברור לי מה ATI הולכים לעשות עם HD4850, אף אחד לא יקנה אותו במצב הזה. גם הוא ילך יחד עם HD4830?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שניהם ייעלמו.

לדעתי NVIDIA תהיה חייבת לחתוך מחירים ל - GTS 250 512MB כדי להישאר תחרותית.

אם הם ירדו מתחת לרף ה750ש"ח הם יפסידו ובגדול כי לדעתי האישית ניתן יהיה לנצל עוד את ליבת הRV740 ולהוציא לה

גרסת XT או גרסת RV760 שתהיה בעלת 256ביט\640 או 540 שיידרים בהתאמה וזכרונות 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ירדו מתחת לרף ה750ש"ח הם יפסידו ובגדול כי לדעתי האישית ניתן יהיה לנצל עוד את ליבת הRV740 ולהוציא לה

גרסת XT או גרסת RV760 שתהיה בעלת 256ביט\640 או 540 שיידרים בהתאמה וזכרונות 5.

יכול להיות אבל אני בספק אם ATI בכלל יטרחו לעשות את זה ובטח שלא בקרוב. לפי דעתי הכרטיס שלהם היה בעיקר ניסוי כלים לקראת סידרת HD5000 שלפי השמועות אמורה לצאת בסוף יולי ותיוצר גם כן ב40NM. ה-4770 בטח ישמש ככרטיס 100$ גם בתחילת אמצע תקופת HD5000 עד ש-ATI יוציאו גירסה מוחלשת של HD5000.

בכל מקרה, תהליך 40NM של ATI ניראה מבטיח ביותר. אם הם עשו כזה כרטיס במחיר של 100$, מעניין איך תהיה סידרת 5000..... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ירדו מתחת לרף ה750ש"ח הם יפסידו ובגדול

כי לדעתי האישית ניתן יהיה לנצל עוד את ליבת הRV740 ולהוציא לה

גרסת XT או גרסת RV760 שתהיה בעלת 256ביט\640 או 540 שיידרים בהתאמה וזכרונות DDR 5.

לא הבנתי מה הקשר בין שני חלקי המשפט.

מה שאתה מציע זה גרסה מסורסת מעט של HD4870 ב - 40 ננו, זה לא יקרה לדעתי כי הם לא רוצים להרוג את ה - HD4870 עדיין.

יש כבר GTS 250 ב - 705 ש"ח.

לינק - http://www.skypc.co.il/sg_product~28685~8~0.htm

אם הוא יירד לאיזור ה 600-650 ש"ח ויעלה רק 50-100 ש"ח יותר מה - HD4770 הוא יהיה תחרותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא שתמיד יכולה לצאת גרסה טובה יותר,בניתי על אפשרות שתצא גרסה חזקה יותר לRV740

בעלת אותם המאפיינים עם בקר זיכרון 256ביט DDR 5.

כמובן שהGTS אמור להיות תחרותי מאוד אם טווח המחירים ירד לכיוון נמוך יותר ממה שהוא נמצא בו עכשיו.

הGTS הזה חדש לי.

http://www.goldfries.com/hardware-reviews/palit-gts-250-512mb-ddr3-graphic-card-review/

משומה הוא יוצא חלש יותר מה9800GTX+

לא הייתי רוכש 250GTS בהפרש ביצועים שיכול להיות מושקע בC@ ל4770.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לכרטיס הזה עוד אלמנט שהוא חשוב מאוד : - הכרטיס שקט קריר ויחסית קטן. בתור אחד שמשתמש ב3850 (שגודלו 23.5 ס"מ) במארז של וחיבור מאחורי הכרטיס ממש לוחץ על הספק, אני מחכה לכרטיס שכזה כבר בערך 4 חודשים... חזק,קטן,זול. מה עוד אפשר לבקש? זה הכרטיס האידיאלי...

קיצור חבר'ה מעבר לפנטזיות הגיימינג של הCF וההזלות ריר שלכם יש כאן נישה הרבה יותר נחמדה שהכרטיס הזה פותח וזה GAMING :) אז רק עוד נקודה למחשבה..

**נ.ב**

שכחתי לומר שהאורך של הHD4770 לעצלנים שבינינו (אני.. חח) הוא 20.7 ס"מ, שזה מאוד מאוד משמעותי למארזי ... למי שיש יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לכרטיס הזה עוד אלמנט שהוא חשוב מאוד : - הכרטיס שקט קריר ויחסית קטן. בתור אחד שמשתמש ב3850 (שגודלו 23.5 ס"מ) במארז של וחיבור מאחורי הכרטיס ממש לוחץ על הספק, אני מחכה לכרטיס שכזה כבר בערך 4 חודשים... חזק,קטן,זול. מה עוד אפשר לבקש? זה הכרטיס האידיאלי...

קיצור חבר'ה מעבר לפנטזיות הגיימינג של הCF וההזלות ריר שלכם יש כאן נישה הרבה יותר נחמדה שהכרטיס הזה פותח וזה GAMING :) אז רק עוד נקודה למחשבה..

בהחלט נכון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...