צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

אני מסכים שהמדינה זה כל האזרחים ביחד,אבל בראש המדינה יושבים קרברניטי המדינה שם בממשלה בירושליים,שתסלחו לי אבל הם לא יודעים לנהל בכלל את המדינה,אבל מה לעשות שאנחנו בוחרים אותם?!אז צריך לדעת במי לבחור

אולי המדינה נתנה לי כל מה שהיא נתנה,אבל היא לא עשתה את זה בצורה הכי טובה.בחינוך אתה יכול לראות את זה בכך שרוב הילדים היום גם אם הם בכיתה ז וגם אם הם בכיתה יב יש להם מורים פרטיים בכל המקצועות שהם צריכים,ובודדים הם הילדים שיכולים ללמוד בלי עזרה

בכלכלה אתה יכול לראות את זה על ידי המשבר הכלכלי שבגללו המון עובדי הייטק מפוטרים,ואת המעסיקים התואר שני מהאוניברסיטה או מהטכניון לא מעניין,כרגע התואר שווה להם לתחת והם אומרים לעובד שלום שלום ולא להתראות ומפטרים אותו בלי בושה.

זה לא נראה לי מובך מאליו שב3 שנים האחרונות אתה עצרת מחבלים כדי שאני אוכל לצאת לבלות בשקט,מה לעשות עשית את זה וזהו ועכשיו עוד מעט יהיה תורי לעשות את זה,ואין מה לעשות אני אעשה את זה בצורה הכי טובה שאני יכול

אבל...אתה מנסה לומר שרק הקרביים תורמים להגנת המדינה?כאילו מי שלא קרבי לא תורם להגנת המדינה?

בסופו של דבר כל הצבא יחד זו מערכת אחת גדולה ומתואמת שעובדת בשיתוף ופעולה וקשר בין היחידות השונות,וכולם מגנים על המדינה....

לפיץ':

1.אני לא הראשון ולא האחרון שאומר שהחינוך במדינה גרוע!.....בגלל זה הייתה שביתה לפני שנה וחצי,בגלל זה מאות תלמידים עם מורים פרטיים,בגלל זה אנחנו במקומות האחרונים בעולם במבחני המיצב ועוד ועוד...

2.כן,המצב הכלכלי מאוד גרוע,למה יש גל פיטורים אדיר עכשיו בעולם וגם בארץ?

3.אני יודע טוב מאוד מי בשלטון,והשלטון עכשיו רק התחיל את כהונתו...אתה יודע מה נראה עוד כמה חודשים מה השילטון יעשה...

4.אני גר בחיפה(לצערי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חן

מכל התרד הזה ומכל התרדים האחרים שפתחת

הגעתי למסקנה

אתה ילד מסכן שמצפה שהכל ינתן לו בלי לחשוב טיפה לבד ולנסות להבין דברים לבד

בנוסף אתה בן אדם מפונק שמחפש את הרע ומחפש איפה מקפחים אותו ואיפה עושים לו עוול

זה כל מה שיש לי להגיד לך וכמה שיותר מהר תפנים את זה ככה נוכל לסיים תתראד המיותר הזה יותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהמדינה זה כל האזרחים ביחד,אבל בראש המדינה יושבים קרברניטי המדינה שם בממשלה בירושליים,שתסלחו לי אבל הם לא יודעים לנהל בכלל את המדינה,אבל מה לעשות שאנחנו בוחרים אותם?!אז צריך לדעת במי לבחור

טענה מגוחכת. נשים דעות פוליטיות בצד ונראה שבסך הכל יש שם אנשים טובים בממשלה הזאת.

גם אהוד אולמרט היה סביר לגמרי בסך הכל, למרות כל מה שאומרים עליו ולמרות היותו פושע.

איך אי יכולתם לנהל מדינה מתבטאת? כי בנתיים אני מרגיש מעולה לגור כאן ורואה שהמדינה משגשגת.

אולי המדינה נתנה לי כל מה שהיא נתנה,אבל היא לא עשתה את זה בצורה הכי טובה

כן, והמדינה גם אשמה שהיא לא נתנה לך את הכלים להגיע למודיעין :kopfpatsch:

בחינוך אתה יכול לראות את זה בכך שרוב הילדים היום גם אם הם בכיתה ז וגם אם הם בכיתה יב יש להם מורים פרטיים בכל המקצועות שהם צריכים,ובודדים הם הילדים שיכולים ללמוד בלי עזרה

לא יכולים בלי עזרה מהסיבה הפשוטה שהם עצלנים. כן, עצלנים ולא בהכרח טיפשים.

הייתה לי מתכונת בהבעה לפני כמה זמן. תלמיד מהכיתה שלי קיבל בלאק אווט :kopfpatsch: . והמורים המפגרים אשכרה התחשבו בו ונתנו לו מלא הקלות כי הוא בכה.

מי המטומטם שיקנה תירוץ של בלאק אווט? מה, הוא שכח כיצד לכתוב בשפת האם שלו? ממש לא. הוא פשוט תוצר של בית מעפן ולא של מערכת חינוך מעפנה. אם הוא לא יכול לחבר משפט עברי בשלוש שעות כנראה שהוא לא יודע עברית כל כך טוב, וזאת אשמת ההורים.

בעבר הובילה בדירוג העולמי במתמטיקה והרמה הייתה קשה יותר (למרות שישנה מגמה כיום להעלות את רמת הבחינות), והתלמידים לא השתמשו במורים פרטיים. האם הם היו חכמים יותר מהדור הנוכחי? ממש לא, הם פשוט היו מודעים לחשיבות של החינוך. מודעות שהגיעה מהבית.

בכלכלה אתה יכול לראות את זה על ידי המשבר הכלכלי שבגללו המון עובדי הייטק מפוטרים,ואת המעסיקים התואר שני מהאוניברסיטה או מהטכניון לא מעניין,כרגע התואר שווה להם לתחת והם אומרים לעובד שלום שלום ולא להתראות ומפטרים אותו בלי בושה.

המצב בישראל טוב יותר מבשאר העולם וזה נאמר על ידי כל הכלכלנים.

.אני לא הראשון ולא האחרון שאומר שהחינוך במדינה גרוע!.....בגלל זה הייתה שביתה לפני שנה וחצי,בגלל זה מאות תלמידים עם מורים פרטיים,בגלל זה אנחנו במקומות האחרונים בעולם במבחני המיצב ועוד ועוד...

השביתה הייתה תוצאה של מורים ממורמרים (אולי בצדק) על השכר שלהם.

אני מאמין שעם חינוך נכון מהבית, כל תלמיד יוכל להפיק הרבה יותר מבתי הספר כפי שהם היום (על אף שאני מאמין שצריך להעלות את מעמד המורים ולא לתת לכל פרחה להכנס למכללה להוראה. אני רואה סטודנטים להוראה ופשוט מתחלחל כשאני חושב שאלה יהיו מורים במקום מוכרים בשוק).

מבחני המיצ"ב הם תוצרים של מורים גרועים בחטיבות הביניים (מחנכת שהיא גם "מורה" לספרות, גם "מורה" למתמטיקה וגם "מורה" למדעים - סיפור אמיתי. ולא, לא מדובר באיזה מורה גדולה, אלא בפרחה עם ג'יפ שלא יודעת להוציא משפט תקין בעברית) וגם תלמידים גרועים (חינוך גרוע בבית).

התמימות והבורות המטורפת שלך (באמת שלא מנסה להעליב) גם הן תוצר של חינוך לא הכי טוב בבית. אין קשר לבית הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא עצלנים כנראה שאתה לא מכיר טוב את מערכת החינוך...מה עם אלו שיש להם ליקויי למידה?הם גם עצלנים?לא!פשוט קשה להם והם צריכים עזרה,אין מה לעשות ורוב התלמידים הם כאלו שצריכים תוספת זמן,מחשבון וכו'...זו תוצאה של מערכת חינוך לקוייה....תחשוב שבחול בתי הספר נחשבים ליוקרתיים,שנת לימוד מאוד מאוד יקרה,המורים הם עם תארים וכל מיני דברים מתקדמים,יש תקציב,משאירים את הילדים עד מאוחר ללמדו עם ארוחת צהריים והכל מסודר....

בית ספר מעאפן=מערכת חינוך מעאפנה כי הכסף לבית הספר מגיע מהעירייה שמקבלת את הכסף ממערכת החינוך,וככה זה נראה...

למה אתה מתכוון שחינוך מהבית יעלה את הרמה של כל תלמיד ותלמיד?אתה חושב שאמא ואבא שלך יכולים ללמוד אותך מתמטיקה?כי לי לא נראה,לא אמא ואבא שלי ולא שלך יש להם את הזמן,הסבלנות והידע ללמד אותנו מתמטיקה ולא שום מקצוע אחר,זה תשאיר למורה\מורה פרטי אחרי הצהריים

חינוך מהבית זה יכול להיות חינוך שכולל ערכים והתנהגות,זה הכל.

לגבי מבחני המיצב-המורים האלה שהם גם מורים לספרות גם למתמטיקה וגם למדעים זה יש רק ביסודי,ואני גם יודע שחלקם בלי תואר בכלל ולא יודעים בכלל את החומר במתמטיקה שהם מלמדים את התלמידים שלהם,וזו התוצאה,אבל בתיכונים בחיים לא יעסיקו מורים כאלו שצריכים לקחת אחריות להכין את התלמידים שלהם לבחינות בגרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... אתה באמת עד כדי כך טיפש?

אם לרוב היה ליקוי למידה- הם היו ה"סטאנדט". ומה ההבדל בין אנשים שלמדו לפני 20 שנה ולרובם הענק לא היו ליקויי למידה לבין אלה שלומדים היום? הגיוני רק שהם צריכים היו להיות חכמים יותר- לא מופרעים...

היום רוב התלמידים סתם עצלנים ומפונקים שלא רוצים לאמץ את המוח טיפה מעבר למצב שינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא עצלנים כנראה שאתה לא מכיר טוב את מערכת החינוך...מה עם אלו שיש להם ליקויי למידה?הם גם עצלנים?לא!פשוט קשה להם והם צריכים עזרה,אין מה לעשות ורוב התלמידים הם כאלו שצריכים תוספת זמן,מחשבון וכו'...זו תוצאה של מערכת חינוך לקוייה....

רוב התלמידים הם תלמידים לקויי למידה והבית ספר שלך אשם בזה? בחייאת, דיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן מה אתה מז*** בשכל ?

חצי מהליקויי למידה היום זה בולשיט

לי אישית יש היפרקיביוטת (זה באמת) ובאבחון המציאו לי איזה משהו שנותן לי בחינה בעל פה שבחיים לא השתמשתי בזה

אני מכיר לפחות 4-5 איש בשכבה שלי ששילמו קצת יותר כדי לקבל הקלות שהם לא באמת צריכים.

הבעיה היא שהיום במקום פשוט להודות בזה שהילד עצלן ולא לומד טוענים שזה לא אשמתו ושיש לו בעיות

זה אשמת ההורים ולא אשמת מערכת החינוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,ליקוי למידה מגלים בגיל מאוד קטן,ככה שההורים יודעים מה יש לילד שלהם,הם לא סתם יעשו לו איבחון,אומנם יש כאלה שסתם עושים והילד עצלן,אבל אם מגלים ליקוי למידה מגלים את זה בגיל קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ליקוי למידה ואבחונים זה הבולשיט הכי הכי אומלל שקיים. כל הגזלנים שעושים אבחונים עושים את זה למטרות רווח ותו לא.

אני עברתי איבחון בחופש הגדול אחרון. המאבחנת נתנה לי הקלות (שבכלל לא חשבתי שאני צריך, כי אני באמת לא צריך) כמו מילונים אלקטרונית באנגלית, התעלמות משגיאות כתיב, בחינה בעל פה (למרות שכל המורים שלי אומרים לי שזאת שטות ואני לא צריך את זה בכלל) ועוד שלל דברים.

בתאכלס זה סתם חרטה שנותן למי שיש לו כסף להצליח יותר בלימודים על ידי קבלת הקלות שהוא בכלל לא צריך. אני אישית משתמש רק בתוספת זמן מכל מה שניתן לי (וגם אותה בקושי מנצל - והמשמעות של זה היא שאבחונים של חרטה).

כל הורה כלומניק שהילד שלו כלומניק ממהר לשים את הכסף על אבחון (כמובן לא לפני התייעצות עם חברים איזה מאבחנת "הכי נותנת" ומוכנה "לעזור"). ככה ניתן לתרץ את הציונים הנמוכים בטענות כמו "הוא לקוי", "מסכן הוא היפר אקטיבי", במקום להתמודד עם העובדה שהילד עצלן שרק רואה הישרדות (עם ההורים!) וכל הזמן עושה דברים רק לא לימודים.[br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 18:06:42

תחשוב שבחול בתי הספר נחשבים ליוקרתיים,שנת לימוד מאוד מאוד יקרה,המורים הם עם תארים וכל מיני דברים מתקדמים,

יוקרתיים? :lol: תפסיק לראות סדרות כמו "אחת שיודעת" יא משועמם :-X :P . מה, אתה חושב שאיכות ההוראה מושפעת מארכיטקטורת המבנה או מהחליפות שהמורים והתלמידים לובשים?

החינוך בארץ הוא ממלכתי. אתה רוצה לשלם 30 אלף לשנה? לך לבית ספר פרטי אליטסטי. פותחים אחד חדש באזור השרון. חפש בגוגל "בית ספר חברותא".

הטענה שלך פשוט מגוחכת - יש לי מורים עם תואר ראשון, שני ואפילו שניים עם דוקטורט. בחטיבות הביניים זה לא ככה וחבל.[br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 18:11:48

מה עם אלו שיש להם ליקויי למידה?הם גם עצלנים?לא!פשוט קשה להם והם צריכים עזרה,אין מה לעשות ורוב התלמידים הם כאלו שצריכים תוספת זמן,מחשבון וכו'...זו תוצאה של מערכת חינוך לקוייה...

:kopfpatsch:

הקניית הרצון להצליח וללמוד זה בתחום אחריותם של ההורים בלבד. לא יעזור לאף אחד סגל מורים מעולים אם הילד עצמו לא קיבל חינוך בסיסי בבית. [br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 18:13:59

לגבי מבחני המיצב-המורים האלה שהם גם מורים לספרות גם למתמטיקה וגם למדעים זה יש רק ביסודי,ואני גם יודע שחלקם בלי תואר בכלל

גם בחטיבה זה ככה.[br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 18:16:33

אבל בתיכונים בחיים לא יעסיקו מורים כאלו שצריכים לקחת אחריות להכין את התלמידים שלהם לבחינות בגרות...

האחריות היא לא להכין אותנו לבגרות במתמטיקה, אלא ללמד אותנו מתמטיקה. זה מה שאתה לא קולט (לצערי לא רק אתה אלא גם בכירים במערכת החינוך).

הציון הוא המטרה בשבילך, ולא התהליך עצמו שמביא את הציון (למידה). תמשיך ככה ולא צפוי לך עתיד מזהיר. טיפ נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המדינה נתנה לי כל מה שהיא נתנה,אבל היא לא עשתה את זה בצורה הכי טובה.

תעשה טובה ,

הממשלה בארץ לא טובה לך ? תעבור ... מי מחזיק אותך פה ?

למה אתה חושב שהמדינה צריכה לתת לך הכל בצורה טובה ביותר? תעשה אתה מאמץ ... היא נתנה לך משהו תסתדר אתה אפילו את זה לא רוצה לעשות.

כן ליקויי למידה זה לעצלנים ,

בוא אני אגיד לך הבן שלי (בן 8) היה לו איזה שני מבחנים בספרות שהוא פישל (לפני זה היו לו רק מאיות) אני חשבתי שזה דיסלקציה (גם לי היתה בילדותי) בכל אופן הלכתי איתו לשרלטן (מאבחן) וגילה שמגיע לו יותר זמן ... אחרי זה הוא חזר להוציא מאיות אבל מה ? התוספת זמן הזאת תקפה עד ט'...

כל הקטע הזה , הוא לילדים עצלנים שהגיעו עם בלי ללמוד ללמוד ובמקום להפעיל את התאים האפורים הם פשוט עושים קיצורי דרך.

וד"א החינוך בארץ הוא לא משהו אבל הוא לא עד כדי כך גרוע כמו שאתם גורמים לזה להשמע -

אני יודע שכל ילד שהגיע לפחות עם קצת חינוך מהבית ויש לו את המוטיבציה להצליח - יצליח.

אבל זה שרוב הילדים והנוער הולכים היום לבית הספר כי ההורים מכריחים אותם והם ישנים 4 שעות בלילה ומשלימים את זה בזמן השיעורים - זה לא אשמת המערכת אלא ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה:

חן, אמרת משהו על זה שההורים ילמדו מתמטיקה.

מה הקשר? חינוך זה לא ללמד אותך מתמטיקה.

חינוך זה להקנות בך ערכים ונורמות מסויימות.

אם ההורים מלכתכילה מפנקים אותך ולא מדרבנים אותך ללמוד ולהשיג דברים בכוחות עצמך, אז כן, רוב הסיכויים שתדבר כמו שאתה מדבר.

אם ההורים עשו כך והילד לא עצלן ועדיין יש לו קשיי למידה, אז שיילך לאבחון,

אבל באמת רוב האנשים סתם עצלנים ומפונקים וזה רק הולך וגובר, בזכות הטכנולוגיה והגירויים לסיפוקים מיידיים שקיימים בשפע לעומת פעם.

האשכול הזה כבר נמאס. אנחנו כבר לא יכולים לחנך אותך, אבל רק לקוות שתיקח מהדברים שאמרו לך פה ותחשוב עליהם ברצינות.

חג שמח שיהיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...