צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

ואם ככה מה הקטע?כל אחד יכול לבוא לראיון עבודה,להגיד לא עשיתי בגלל סיבות X Y וZ ובכייף מתקבל לעבודה..זה באמת פרוץ

עריכה:וזה עם הכינוי שאחת המילים בו היא ליצן,SCORN סיים לימודים בגיל 17,אבל הוא לא סיים יב,הוא פרש מהבצפר,אני לא יודע כרגע למה,אבל הוא לא סתם סיים בגיל 17...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו באמת לזה אתה נטפל? שהוא סיים לימודים בגיל 17?

גם אני סיימתי בגיל 17 לימודים, וכן רבים כמוני. סך הכל אנחנו קטנים למחזור, זה הכל.

תתחיל לסנן את התפל ולהתמד בעיקר - אתה פאתט מפונק ותפסיק לסנן את ההודעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם ככה מה הקטע?כל אחד יכול לבוא לראיון עבודה,להגיד לא עשיתי בגלל סיבות X Y וZ ובכייף מתקבל לעבודה..זה באמת פרוץ

עריכה:וזה עם הכינוי שאחת המילים בו היא ליצן,SCORN סיים לימודים בגיל 17,אבל הוא לא סיים יב,הוא פרש מהבצפר,אני לא יודע כרגע למה,אבל הוא לא סתם סיים בגיל 17...

תודה שאתה קובע שפרשתי מבי"ס לפני שאתה מקבל הסבר נורמלי או מילה אחת ממני בנושא.

קפצתי כתה.

עכשיו אתה מרוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא רושם כאן שהוא סיים בגיל 17 ולמד באמת מה שמעניין אותו-מה שאומר שהוא פרש מהבצפר לפני סוף יב לא?

אתה דביל? כי ככה בדיוק אתה מציג את עצמך.

הוא למד מה שמעניין אותו כי יצא שמה שהוא למד באמת היה חלק מתחומי עניין שלו, תתחיל לקרוא מה שכותבים לך.

הסקת המסקנות שלך לא רק שלוקה בחסר, הייתי אומר שהיא אפסית במיוחד, צא מהבעוה שלך בנאדם :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולמרות הכל זה די קשה, הטירונות מאוד דומה לטירונות של חי"ר [גולני וכדומה], אני לא בטוח שאתה מסוגל לסיים טירונות 02, 01 יש מצב.

ומה זאת אומרת לא יודע אם היית הולך? נדמה לך ששואלים אותך אם אתה מעוניין להתגייס לקרבי אם יש לך 97?

רואים שיש לך פרופיל קרבי אז כמעט ודאי שאתה הולך לקרבי, ואם אתה "לא רוצה" ללכת אזי אתה תשב בכלא, ממש פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטירונות זו חוויה קשה מאוד

אני כרגע בטירונות של לוחם בגבעתי ואני בוכה מכל רגע

מאוד מאוד קשה ואין יום שאני לא חושב על ללכת לקב''ן , להוציא 21 ולגמור עם זה

ראיתי אנשים שמבינים בחיים שנשברו בצבא והפכו לחצי משוגעים

הצבא יכול לשבור את כולם :x

חן - 02 טירונות מסכנה שנמשכת חודש וכל היום מתחפשנים(מתבטלים\מתעצלים) בה

חי''ר והנדסה עושים 07

שיריון תותחנים 03

מג''ב 05 ומודיעין שדה 04

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...