Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

שלום חברה

מישהו יכול לעזור לי?

המשחק שלי חוקי לגמרי

וכשאני הולך לתקן את הסכין הנסתרת של אבא אצל ליאונרדו דה וינצ'י וישר אחרי שהוא מתקן אותה התמונה נתקעת... המשחק לא באמת נתקע כי אני יכול לבחור אגרוף או ערכת ריפוי עם Q אבל שום דבר לא זז וגם אין ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה לחברה שיצא להם לשחק גם ב AC1 וגם ב AC2 -

אני אישית חשבתי על המשחק הראשון שהוא די משעמם סה"כ, לך תעלה על הבניין הזה, תהרוג ת' 20 חברה שיש שם, תכייס איזה חרטה ממישהו פה (ודווקא לדעתי היה לו המון פוטנציאל כי מבחינת גודל המפות וחופש השחקן בהן המשחק היה חדשני לגמרי למיטב ידיעתי). מישהו שבדעה שלי לגבי המשחק הראשון יכול להביע את דעתו על המשחק השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להתקין את המשחק (חוקי כמובן) ומגיע לשלב הרישום בUBISOFT. אני ממלא את הפרטים, נפתח לי חלון של "TERMS OF SERVICE"

שבו מופיע "PLEASE WAIT" וארחי דקה מתקבלת הודעה שאי אפשר להתחבר לאינטרנט. זה אומר שהשרתים שלהם נפלו או שיש משהו אחר לבדוק?

עריכה: אחרי 20 ניסיונות זה נתן לי את תנאי השירות, התחבר ואמר לי ששם המשתמש שבחרתי תפוס :P עוד 15 ניסיונות עם שם משתמש אחר והתחלתי

לשחק. כרגע מרגיש הרבה פחות "זורם" מהראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להתקין את המשחק (חוקי כמובן) ומגיע לשלב הרישום בUBISOFT. אני ממלא את הפרטים, נפתח לי חלון של "TERMS OF SERVICE"

שבו מופיע "PLEASE WAIT" וארחי דקה מתקבלת הודעה שאי אפשר להתחבר לאינטרנט. זה אומר שהשרתים שלהם נפלו או שיש משהו אחר לבדוק?

עריכה: אחרי 20 ניסיונות זה נתן לי את תנאי השירות, התחבר ואמר לי ששם המשתמש שבחרתי תפוס :P עוד 15 ניסיונות עם שם משתמש אחר והתחלתי

לשחק. כרגע מרגיש הרבה פחות "זורם" מהראשון.

ההתחלה קצת חלשה לדעתי(לפחות ביחס לראשון) אבל ההמשך כבר הרבה יותר טוב(לא שיחקתי כזה הרבה ואני לא בחצי לדעתי אבל המשחק מאוד משתפר עם הזמן).

בנוגע לבעיות חיבור, יש בעיות עם השרתים שלהם בימים האחרונים(גם פרצו להם לשרתים).

אני אישית חשבתי על המשחק הראשון שהוא די משעמם סה"כ, לך תעלה על הבניין הזה, תהרוג ת' 20 חברה שיש שם, תכייס איזה חרטה ממישהו פה (ודווקא לדעתי היה לו המון פוטנציאל כי מבחינת גודל המפות וחופש השחקן בהן המשחק היה חדשני לגמרי למיטב ידיעתי). מישהו שבדעה שלי לגבי המשחק הראשון יכול להביע את דעתו על המשחק השני?

המשחק השני יותר מגוון מהראשון בהרבה, ובהתחלה הייתי בדעה שהשני פחות טוב מהראשון אבל כבר הדעה שלי השתנתה.

בכל מקרה, אם שיחקת בראשון ואהבת אותו בסך הכול אתה חייב לשחק בשני.

מי שלא שיחק בראשון, שישחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית אהבתי הרבה יותר את המשחק השני .

המשימות מגוונות ויש הרבה יותר אפשרויות , והמשחק עצמו יותר מהנה .

אני מכיר כמה שישחקו בראשון ואפילו לא סיימו אותו (כי הוא שיעמם אותם) ,

וכשהם שיחקו בשני הם לא יכלו להפסיק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב, אז בשעה טובה התחלתי לשחק במשחק המצופה ביותר שלי בשנה האחרונה.

Nazywam_sie_Ezio_Ezio_okl_3725658.jpg

ככה נראתי בחצי שעה הראשונה של המשחק:

:o

וככה נראתי אחרי שעה בערך:

:eek2:

המשחק הזה מטורף, הזוי, מורכב וכל כך יפה אני פשוט לא יכול להפסיק לשחק.

התיקון הבלתי נמנע לבעיות של המשחק הראשון פשוט הגיע במיטבו:

* מגוון ענק של משימות וחידות

* חנויות ומערכת דינאמית של ארנק, חנויות - מוסיף LOOT ממכר

* גרפיקה עוצרת נשימה, כייאה למשחק שכזה, פשוט נופים מדהימים ונדירים במשחקי מחשב.

* עלילה ששואבת אותך פנימה, מתחיל רגוע ונהפך לסיפור על גיבור אמיתי. הפרולוג ששוחרר לפני כמה חודשים היה צעד חכם מאוד

* מוכר וחדש יחדיו, מערכת הקרב המוכרת עברה שיפצור וכעת יותר דינאמית ואפילו יותר כיפית ממה שראינו במשחק הראשון, אקשן במיטבו.

* ריאליזציה, הסביבה נותנת תחושה מציאותית הרבה יותר עם מערכת שעות מסודרת, יום ולילה, תגובות יותר נורמאליות של אנשים למעשים שלך.

יהיו אנשים שיחשבו שאתה משוגע ויהיו כאלה שסתם יגחחו מדברים שאתה עושה. בנוסף גם מערכת ההשתלבות בהמון.

* המשך מעולה, המשחק הזה ממשיך להסביר בצורה הטובה והישירה ביותר את סודם של האסאסינים ושל דסמונד מיילס.

החסרון הגדול והבולט הוא החשבון ביוביסופט שדורש התחברות לאינטרנט, קצת קוץ בתחת כשאין חיבור זמין.

לגביי הסוף, אני יכול לנחש אותו ולמרות זאת אני מצפה לו כל כך,

הציון שלי למשחק הזה? 9 מתוך 10, פשוט וכך.

לכו, תקנו אותו, הוא שווה כל רגע שיש לכם. במידה ואהבתם את הראשון, אסור לכם לפספס את השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת ממש אמינה, במיוחד שאתה לא פאנבוי ועוד יותר שאתה קובע ציון לפני שסיימת את המשחק.

לכו תקנו ? מצטער אבל לא בא לי לשחק ולחזור למשימה הקודמת פתאום כי משהו ב UBI החליט לכבות את השרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברה

מישהו יכול לעזור לי?

המשחק שלי חוקי לגמרי

וכשאני הולך לתקן את הסכין הנסתרת של אבא אצל ליאונרדו דה וינצ'י וישר אחרי שהוא מתקן אותה התמונה נתקעת... המשחק לא באמת נתקע כי אני יכול לבחור אגרוף או ערכת ריפוי עם Q אבל שום דבר לא זז וגם אין ...

אם עוד לא הצלחת ידידי אז תלחץ על 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו, תקנו אותו, הוא שווה כל רגע שיש לכם. במידה ואהבתם את הראשון, אסור לכם לפספס את השני

קודם כל תסיים את המשחק לפני שאתה נותן ביקורת

שנית לקנות את המשחק ? לתמוך בDRM הזה ? תבין אם המכירות יהיו מספיק טובות תתחיל לראות כזה ביותר ויותר משחקים

לא תודה אני ישחק בדרכים אחרות ... או יחכה להשרת הDRM והורדת מחיר משמעותית

כי 60$ על משחק כזה בלי מולטי מקוון ואם כזה לא ניראה לי משתלם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר סיימתי את המשחק וממש התלהבתי!

אהבתי הרבה יותר מהראשון

חוץ מזה שהוא הרבה יותר מגוון, יש לו גם עלילה מצוינת

יותר טובה מהראשון לדעתי

בקיצור, לדעתי זה משחק פשוט מדהים

UBI בהחלט שיחקו אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי היום בערך שעה עברתי כמה משימות

ואני חושב שזה פשוט לפחות לפי ההתחלה מי שאהב את הראשון ירצה גם את המשחק הזה

מי שלא לא הרגשתי איזה שינוי ענק במשחקיות גרפיקה או שליטה

העלילה עצמה והסרטוני מעבר במשימות מרגישים טוב יותר אבל לא המשחק

אני בכל אופן לא אהבתי את הראשון ולא ממליץ על זה מי שאומר שיש שינוים גדולים פשוט משקר

אולי ליטשו חלק מהדברים המסריחים אבל עדיין לא נתקלתי באף דבר מיוחד שמצדיק לקנות את המשחק הזה ב60$ ולקבל גם DLC מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להיות פסימי כל הזמן?

לחפש את הגרוע?

אתה רוצה להמשיך לחפש את הגרוע? שחק במשחקי NES מחורבנים...

בחיאת רבק קרירין, יש לך פה משחק עולם פתוח עם גרפיקה מעולה, ומספיק אפשרויות לבדר אותך

אז לא שווה קניה?! שווה בעבוע -בוע... מה שלא שווה קניה לא שווה משחק (!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...