Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אהבתה את הראשון אז תרצה לשחק גם בזה

אני לא הייתי אומר שהראשון קצת חזר על עצמו הייתי אומר הרבה מאוד חזר על עצמו

בשני זה פחות חוזר על עצמו אבל עדיין חסר גיוון במשחק

אני כבר משחק בו אם לא הבנת...

סיימתי את המשחק' date=' התחלתי אצל חבר על הXBOX וסיימתי אצלי במחשב. לצערי אין לי עכשיו מזומן אבל ברגע שהוא יצוץ אני אקנה את המשחק כי לדעתי החברה הרוויחה את השישים דולר על המשחק הזה, למרות הDRM וכל הבעיות אני יודע שהחברה תשכיל כפי שהיא השכילה מימי AC1.

אני חייב לציין שאני יושב עכשיו במין אופורייה כזאת, מן הרגשה של "וואוו!!!", הרגשה של "באלי עוד!!!!", כזאת שהייתה אחרי הסוף של COD4.

אכן, המשחק השתפר אלפי מונים יחסית לקודם (שדעתי עליו הייתה גם לא רעה אך גם לא כ"כ טובה כמו על זה). נוספו עוד הרבה מימדי חקירה, ההתחלה קצת חופרת, אבל היא קצרה מספיק.

אז אני אתחיל דווקא ממה שלא אהבתי-

הגרפיקה במשחק הזה דיי מאכזבת לצערי, לא מה שציפיתי לו יחסית לרף שקבע המשחק הקודם. עד סופו של המשחק ניתקלתי באיזה נוף אחד יפה ולא יותר, לעומת זאת בAC1 ארץ הקודש הייתה מרהיבה ביופיה. הVIEW DISTANCE דיי נמוך, כשאני רץ ליד הווילה במדשאות כל שנייה אני רואה עצים וסוסים צצים משום מקום...

הAA כמעט ולא עובד, הדמות של אציו מפורטת מאוד אבל הדמויות שהוא הורג לוקות בחוסר פירוט (רואים עליהן שמדובר בפורט אחרי הכל)... והדם, אוי הדם... ניראה כאילו אציו מזריק לקורבנות שלו מיץ אוכמניות.

הAI דיי בלתי צפוי, במשימות בהן צריך להשאר חבוי הוא לומד לראות עם התחת ודרך קירות אבל להרג של אדם שעומד מול שומר השומר לא יגיב (לפעמים).

לקראת הסוף יש משימות שחוזרות על עצמן, אבל הן קמצוץ קטן יחסית לאורכו של המשחק.

בעיות שליטה קלות, עד עכשיו לא הבנתי איך אפשר לשלוט בכיוון הקפיצה כשתלויים על ביניין ואיך עוברים ל1RS PERSON VIEW...

וזהו, שום דבר מעיק. בעיות אלו קטנות עד כדי כך שאם לא מסתכלים על המשחק מזוויתו של קרירין לא שמים לב אליהן.

ועכשיו לחיובי-

אין באגים רציניים.

מערכת הבנקים והכסף תרמה רבות, חחח ביבזתי איזו שעה של הליכה ברחוב וכיוס בשביל להשקיע את הכסף בווילה אחר כך :lol:

אהבתי את הCOUNTER ATTACKS החדשים, את האיגרוף , את מהלכי הפריקה מהנשק וכו' וכו' וכו'... עכשיו גם הוסיפו אתגר שכן לא כל CA עובד ויש אוייבים שעליהם הוא לא עובד בכלל.

הנשקים החדשים מוסיפים המון, ועלי לציין שעם פתיחתו של כל חדש מצאתי את עצמי מתמקד רק בו.

העיר חיה ומתנהגת בצורה דיי ריאליסטית, האנשים ברחוב מגיבים בצורה תואמת לאופיים ולתקופה.

האפשרות לשדרג את הנשק והשיריון, לקנות תרופות ומפות מוסיפה גם היא מימד חדש, יחד עם החותמות בשביל שיריונו של אלטאיר והאפשרות לשנות את צבע הלבוש והגלימה...

ועכשיו הדבר הכי חשוב לדעתי במשחק- העלילה. אומנם רוב העלילה דיי שיטחית אבל הקטע עם הTRUTH והסוף של המשחק ממש, אבל ממש עשויים טוב ויתנו לכם הרבה שעות מחשבה (אם הגעתם לסוף ע"י פתירה של כל הפאזלים לבד ולא לפי מדריך מיוטיוב).

לדעתי 8.7 מתוך 10, נקודה על הDRM ו0.3 על הגראפיקה שלא עלתה מספיק יחסית למשחק הקודם.

אני היחידי שבשבילו המשחק הוא בעצם שדזמנד הוא הדמות הראשית?

כלומר כולם עסוקים מידי בכל העיניין של המשימות שחוזרות על עצמם וכו' וכו'.. אבל אני בעצם מתמקד יותר בעיניין של מה שיקרה אחר כך שדזמנד לומד ***** ****

ממש אהבתי את הראשון ואני ממש אוהב את השני.

חוץ מזה רק אני או שהשומרים בAC2 ממש חלשים, אם אני מתמקד באויב אחד כמעט אף פעם אף אחד לא ינסה לתת לי מכה שזה די מבאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת דעתו האישית והחוייה שלו מהמשחק...

אתה לא מסכים עם החוייה שלו מהמשחק?!

אני אומר את דעתי ולפעמים מה שאני רואה לא תואם למה ששחקן אחר רואה

אולי מבחינתו הרבה אנשים= עיר חייה מבחינתי לא

עדיף כבר פחות אנשים אבל שיתנו תגובות יותר מגוונות מאשר הרבה בשיטת המסילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אם יש לך רעיונות יותר טובים לביצוע אתה מוזמן להגיד אותם

וג'וני, אני מסכים מאוד עם מה שאמרת, עם המשחק הראשון (מארז אספנים) קיבלתי נחמד מאוד שמתאר את מה שיקרה בסוף בסוף לדזמונד, אני לא אגיד מה מצוייר שם זה קצת ספויילר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי בעייה, אחרי שאני מכבה את AC2 הוא נעלם ממנהל המשימות אבל הזיכרון שהוא לקח לא מתפנה

:-[[br]פורסם בתאריך: 17.04.2010 בשעה 20:06:56

maximskv אני לא מסכים אתך בכלל שהעיר "חייה" רוב הזמן התושבים מתנהגים "על מסילה" כמו במשחק הקודם

ורק שאתה עושה משהו הם מסתכלים מסביב בלי אף דבר מיוחד

השומרים עצמם מפגינים טימטום שאתה מצפה רק במשחק פלטפורמה ולא במשחק אקשן מודרני

הם מנסים לרדוף אחריך בלי שום מחשבה או אסטרטגיה כאילו היו טיל במאריו

ושאתה נותן להם להתקרב הם עושים בדיוק את אותם הדברים

בענין COD4 מה שטוב בו זה בעיקר המולטיפליר ושהוא יצא הייתה לו גרפיקה מצוינת לתקופתו

לAC2 אין אף מולטי מקוון

ולהוריד לDRM הזה רק נקודה אחת ? ודרך אגב מה אם ה10$ יותר במחיר לזה אתה לא מוריד נקודות

חוץ מזה אתה שוכח דבר אחד עזור רגע את העניין של הוביסופט אתה רוצה שכל החברות יעשו כזה ?

בזה אתה רוצה לתמוך ?

גם דחו את גרסת המחשב בכמה חודשים גם העלו את המחיר ל60$ וגם דחפו לך אידיוטי

סליחה אבל אני לא מתכוון לתמוך בזה

אני התכוונתי לתמוך בUBISOFT MONTREAL

מהמשחק השני הסקתי שאת הלקח מהמשחק הראשון הם למדו, אני די בטוח שגם את הלקח מהDRM הם ילמדו ובפעם הבאה יביאו לך בשל בהרבה יותר ממה שיש עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני- ספויילר על דזמונד! בבקשה... תצבע אותו... ממש ביאסת אותי כרגע... :'(

דבר ראשון אני מצטער.

אבל נו באמת פאקינג משחק מחשב... אפשר לחשוב חוץ מזה שזה לא גילה לך הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמשחק השני הסקתי שאת הלקח מהמשחק הראשון הם למדו, אני די בטוח שגם את הלקח מהDRM הם ילמדו ובפעם הבאה יביאו לך בשל בהרבה יותר ממה שיש עכשיו

לטעמי לא למדו מספיק והDRM הזה זה רק הדרדרות ואין איך לעשות אותו טוב כי זה שפוגע בצרכן המשלם יותר מהכל

וגם היום שכבר פרצו את המשחק ובעותקים פרוצים אפשר לשחק בלי חיבור לאינטרנט הם לא מבטלים אותו

רוצה דרך נכונה ?

בבקשה DLC חינמים לרוכשי המשחק מידי פעם

ככה מי שירצה את הDLC יצתרך לעבור בדיקת חוקיות למשחק -ונכון גם DLC אפשר לפרוץ השאלה אםפורצים ירצו כל פעם לפרוץ DLC חדש

דבר שני להוסיף איזה מוד מולטי מקוון

ודבר שלישי להוריד את המחיר ל50$ כמו שמשחקי מחשב צריכים להיות כי אין עמלה למפיצת קונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שהכי עצוב זה שכל הDRM הזה עשה זה רק לדחות את הפריצה של המשחק בכמה חדשים. נכון לעכשיו להוציא קבר אחד של מתנקש, יש גרסא מושלמת לכל מי שלא רוצה לשלם..

ולנושא: סיימתי את המשחק היום, ואני מאד מרוצה ממנו. אחרי שההתחלה הרגישה ממש נוראית, הוא תפס קצב מספיק כיפי כדי לסיים אותו ביומיים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני- ספויילר על דזמונד! בבקשה... תצבע אותו... ממש ביאסת אותי כרגע... :'(

עוד לא סיימתי את המשחק וזה לא הרס לי כלום, אמרו את זה בהתחלה שהוא התחבר למכשיר הזה (אנומנימוס הזה..) שזאת בעצם המטרה של כל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ממש כיף סיימתי אותו,אבל מה שלא אהבתי תמשחק שיש לו פורט ממש גרועהה!! הזכיר לי את IV קצת שאתה בקושי עובר ת 35 FPS

כל המשחק כימעט קבוע על 30FPS והיה מקומות מסוימים שאיפלו על 25

רזולוצייה 1680X1050

MULTISAMPING על 4X

הכל כל הכי גבוהה

חוץ מיזה המשחק פשוט מושלם

ומיפרט:

e8400

p5ql-e

9800gtx+

4gb ram

500gb aaks

corsiar 550wtt

nzxt tempest

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...