Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך עזרה מכם במשימה מסיוימת..

יש את המשימה שצריך להתנקש בכל אנשי העיר החשובים שמושפעים מהAPPLE,אז בחלק האנשים חייבים להתנקש בשקט וכל פעם מגלים אותי..יש איזו דרך מיוחדת לעשות את זה? כל פעם עולים עלי לא משנה מה אני מנסה...בעיקר במשימה עם הסוחר על הספינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסל את השומרים בשקט אחד-אחד ואז את המרכזי. אני אישית עשיתי את כל המשימה הזו מהמים - עליתי לקצה של

המזח\ספינה ועשיתי SILENT ASSASSINATION לתוך המים ואז בסוף חיסלתי את הדמות המרכזית במתקפה מלמעלה. אל תשכח

שאתה יכול לצלול ואז השומרים מאבדים את קו הראיה איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסל את השומרים בשקט אחד-אחד ואז את המרכזי. אני אישית עשיתי את כל המשימה הזו מהמים - עליתי לקצה של

המזח\ספינה ועשיתי SILENT ASSASSINATION לתוך המים ואז בסוף חיסלתי את הדמות המרכזית במתקפה מלמעלה. אל תשכח

שאתה יכול לצלול ואז השומרים מאבדים את קו הראיה איתך.

תגיד אחי איך לך פועל המשחק? על איזה הגדרות וכמה FPS כי יש לי מחשב דומה לשלך חוץ מהמעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אחי איך לך פועל המשחק? על איזה הגדרות וכמה FPS כי יש לי מחשב דומה לשלך חוץ מהמעבד

[/quote

עובד לי ממש מהר האמת..על אותה רזולוציה...כיאילו..לא יודע כמה FPS בידיוק אבל המשחק רץ חלק...אולי קשור לזה שהמעבד שלי בOC ל3.6 אבל אני לא מאמין

אהה כן והצלחתי את המשימה תודה AG43

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח פשוט תענוג המשחק הזה

אני עכשיו בSEQUENCE 11 ועד עכשיו היה מעולה.

מכיוון והייתי בין היחידים שאשכרה אהבו את ASSASSIN'S Creed 1, ידעתי שאת 2 אני ממש אוהב.

והוא באמת ממש עלה על הציפיות שלי.

המשחק הראשון מרגיש כמו גרסא נסיונית של השני, מעין דמו טכני ונטול תוכן לעומת השני.

תענוג.

הבעיה היחידי היא שהמנוע הגראפי קצת...נחלד...הDRAW DISTANCE רחוק מלהיות מרשים וזה מבאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו זה רק אצלי שיש לי FPS נמוך עם כרטיס מסך סביר? בסביבות ה30, 40 זה בזמן טוב ורק שהאני מחוץ לעיר הוא "מרגיש יותר טוב".

ויש לי HD4870 והמשחק שלי הוא מקורי כמובן.

הבנתי שזה לכל כרטיסי ATI כי גם לחבר שלי יש את הבעיה הזאת, ויש לו כרטיס הרבה יותר טוב משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פורט והוא מסתמך הרבה על המעבד, ככה שאני לא מאמין שמחשב נורמלי יעבור את ה35.

תגידו מישהו ניתקל במגדל מעצבן בוונציה ?

המגדל היחיד שנתקלתי בו שאני לא מצליח לעשות

תתעלם ממנו, אתה תחזור אליו בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...