Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

Assassin's Creed 2.5 זה השם הזמני של המשך מתוכנן למשחק שייצא ככל הנראה ב-2011.

מלבד המשך לעלילת המשחק, נזכה לראות שם לראשונה מצב מולטיפלייר.

לא ידוע כרגע אם זה ייחשב משחק בפני עצמו או חבילת הרחבה.

ובכלל הרבה השערות נזרקות לאוויר, אבל לא מספרת יותר מדי חוץ מלאשר את הפיתוח של הפרויקט.

משום מה הוא מופיע ב"סטיקי תאריכי יציאות משחקים" במרץ 2010.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מסתבר שבPC חייבים חיבור תמידי לאינטרנט בשביל לשחק, ואם מתנתק לכם האינטרנט באמצע המשחק הלך כל מה שעשיתם אחרי הsave האחרון.

טמטום מצד ubisoft לדעתי, כי כזו הגנה רק תגרום לאנשים להעדיף עותק פרוץ על פני עותק חוקי.

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=235290&site=pcg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור, אגב האינטרנט שלך לא חייב להתנתק, מספיק שאיבדת קשר עם השרתים של המשחק מסיבה כזו או אחרת. והבעיה העיקרית כאן היא העובדה שכאשר הקשר מתנתק כל ההתקדמות שלך במשחק מאז הsave האחרון הולכת לעזאזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמתנתק לי דיי הרבה, בעיקר בגלל JDOWNLOAD + UTORRENT + 3 מחשבים על אותה הרשת + ניתוקים יזומים שלי (אוטומטים ) לריסטרט של הראוטר ע"מ לנקות אותו מידי פעם + לשנות IP.

בקיצור, האמת? דיי הרבה.

וזה לא קשור עוד לעובדה של הקישור לחול בזמן הורדות שיכול להעלם בכייייףףף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://arstechnica.com/gaming/news/2010/02/ubisoft-details-drm.ars

לפי הכתבה הנ"ל, מספיק שהחיבור שלך מתנתק למשך כמה שניות ואתה מאבד את כל ההתקדמות מאז ה-Checkpoint האחרון ולא מאז השמירה האוטומטית האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דיווחים שהDRM כבר ניפרץ

אני לא יתן לינק כי הוא נותן גם הוראות איך להתקין את הגרסה הפרוצה -אבל כניראה שהוא ניפרץ -

לא יודע מה בנוגע לשמירות אבל אפשר להריץ את המשחק בלי להפסיק למי שרוצה רק לעבור אותו

בכל מקרה אם הדיווח אמיתי ניראה אם הוביסופט יבטלו את הDRM -אני אישית לא חושב שיבטלו אותו פשוט כי ההרגשה שלי שהDRM נועד למנוע

או לפחות לצמצם מכירות יד שניה וגם לתת אפשרות נוחה להובי למכור DLC

ניראה רק אם גימרים באמת יחרימו את המשחק בגרסת הPC אבל אני בספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...