Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי מה שיצא לי להבין זאת פריצה חלקית וכרגע יש שמועות שחלק מהמידע נימצא בכלל בשרתים

מה שיכול להסביר את ההתלהבות של הוביסופט מההגנה

זה גם יסביר את המחויבות להיות אונלין רציף כדי לשחק

כניראה סוג של חלקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים לפי התמונה

אני לא בדיוק רוצה לשחק בזה רק לקבל את העלילה ככה שאו שאני יחכה שזה יהיה ממש זול בסטים או שאני יחכה לסרטונים ביוטיוב של העלילה הראשית וזהו

גם ככה זה משחק "חצי אוטומטי" אם זה כמו הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים לפי התמונה

אני לא בדיוק רוצה לשחק בזה רק לקבל את העלילה ככה שאו שאני יחכה שזה יהיה ממש זול בסטים או שאני יחכה לסרטונים ביוטיוב של העלילה הראשית וזהו

גם ככה זה משחק "חצי אוטומטי" אם זה כמו הראשון

הוא ממש לא כמו הראשון

שיחקתי בו בXBOX אצל חבר והוא משופר הרבה יותר

יש חנויות שבהם אתה יכול לקנות שיריון,נשקים,תרופות וכל מיני נשקים קטנים כמו פצצות עשן או סכינים לזריקה וכאלה

והמשימות ממש לא חוזרות על עצמן.

את מערכת הקרבות פיתחו מאוד ואתה יכול לקחת מהיריב את הנשק ולהשתמש בו נגד שאר היריבים

יש המון אפשרויות חדשות והמשימות לא חוזרות על עצמן בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק בעיה אחת מכמה אפשריות שיש בהגנה הזאת

סתם לדוגמה נגיד עוד כמה שנים הוביסופט יחליטו לסגור את השרתים -וזהו הלך המשחק מבחינה חוקית

מי שרוצה לשחק על ניד בדרכים גם לא יכול

זה הגנה שדופקת צרכנים חוקים וחבל שהוביסופט הלכה על הגנה כזאת

גם ככה היא דחתה את גרסת הPC ומכרה כמות רצינית בקונסולות

בכל מקרה כל התרוצים האלו שזה בגלל פריצות ניראה לי מגוכך שהיום הDS וWII מאוד פרוצים אבל מוכרים הכי הרבה משחקים

(מדבר בכללי ולא על משחקים במיוחד לגימרים )

ודורות קודמים פרצו את הPS1-2 ואלו היו הפלטפורמות שמכרו הכי הרבה משחקים

ככה שאני פשוט חושב שהוביסופט סך הכל רוצה לצמצם מכירות יד שניה\השכרות \החלפות של משתמשים חוקים

ולדחוף גם DLC בדרך ולא באמת לצמצם פירטיות (ערכה שלי בלבד ובלי עובדות לתמוך בזה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק בעיה אחת מכמה אפשריות שיש בהגנה הזאת

סתם לדוגמה נגיד עוד כמה שנים הוביסופט יחליטו לסגור את השרתים -וזהו הלך המשחק מבחינה חוקית

מי שרוצה לשחק על ניד בדרכים גם לא יכול

זה הגנה שדופקת צרכנים חוקים וחבל שהוביסופט הלכה על הגנה כזאת

גם ככה היא דחתה את גרסת הPC ומכרה כמות רצינית בקונסולות

בכל מקרה כל התרוצים האלו שזה בגלל פריצות ניראה לי מגוכך שהיום הDS וWII מאוד פרוצים אבל מוכרים הכי הרבה משחקים

(מדבר בכללי ולא על משחקים במיוחד לגימרים )

ודורות קודמים פרצו את הPS1-2 ואלו היו הפלטפורמות שמכרו הכי הרבה משחקים

ככה שאני פשוט חושב שהוביסופט סך הכל רוצה לצמצם מכירות יד שניה\השכרות \החלפות של משתמשים חוקים

ולדחוף גם DLC בדרך ולא באמת לצמצם פירטיות (ערכה שלי בלבד ובלי עובדות לתמוך בזה )

תאמין לי שאם עוד כמה שנים הם יסגרו את השרתים(למרות שלא נראה לי כי כל משחק שלהם יהיה עם ההגנה הזאת מעכשיו) אז הם יוציאו פאצ' לפני שמבטל את ההגנה הזאת או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מVGAMES שהם הוציאו פאץ' שאם האינטרנט מתנתק כל מה ששיחקתם לא ימחק? כי אני רוצה לדעת אם אני יכול לקנות את המשחק ולשחק גם שהאינטרנט לא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מVGAMES שהם הוציאו פאץ' שאם האינטרנט מתנתק כל מה ששיחקתם לא ימחק? כי אני רוצה לדעת אם אני יכול לקנות את המשחק ולשחק גם שהאינטרנט לא עובד

נכון בערך.

הוא פשוט יחכה "לתגובה " עד אז תופיע הודעה והמשחק יקפא עד אשר יחודש הקשר עם השרת.

יתרה מזאת אם איני טועה השמירות נשמרות על המחשב שלך בשונה מבהתחלה שזה היה על שרתי החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אני מבין תודה רבה, זה משהו שהם היו אמורים לעשות מהתחלה ולא השיט הזה שהיה בהתחלה

ubi soft הם חברה די מטומטמת תסלחו לי כל המעריצים אבל זה נכון, עזבו שיש להם משחקים יפים

גם אני אהבתי אותם ב97 ששיחקתי בריימן 1, זה היה המשחק מספר אחד שלי אבל אחרי שיצא 2 כבר ירד לי מהם

דרך אגב אני עדיין כועס שהם לא שחררו SDK לdark messiah, הם כל כך הרסו את הסיכוי לעוד שלבים כיפיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...