עזרה| בהתאמת ספק כוח לכרטיס מסך - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| בהתאמת ספק כוח לכרטיס מסך

YANIV286

Recommended Posts

דניס, ראיתי ביקורת עליו איפשהו, אני יודע שהוא טוב, רק לא מצאתי אותו בשום חנות .

לגבי הספק הזה ,הוא יחזיק לו יפה מאוד את הכרטיס ,לחבר שלי הוא מחזיק 4850 ,אז אל תהיה בטוח לגבי האיכות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-CoolerMaster eXtreme Power, נא ר' ציטוט זה מ-AnandTech :

The (Cooler Master) Power Plus is the only power supply in this roundup that didn't survive the testing since it gave up at 80% load. Good that our Chroma has safety functions that are preventing damages to the equipment but a system would have probably not survived at this point.

אמנם שם מדובר על גירסת ה-390W/Passive-PFC, אך עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי גם ביקורת על גרסת ה - 500W של CM, ה - RIPPLE שם בעומס גבוה חרג בהרבה מהתקנים.

ספקים לא טובים.

לא הייתי לוקח את ה - RAPTOR 300W למרות 3 שנות האחריות.

גם ספק חלש מאד ולא מי יודע מה מדהים, עדיף לקחת FSP 400W PNR.

כמובן שה - FSP 400W GLN הכי טובה, גם חזק ואיכותי וגם 3 שנות אחיות במחיר מינימלי.

משתלם יותר גם מה - RAPTOR 450W של HEC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח את ה - RAPTOR 300W למרות 3 שנות האחריות.

גם ספק חלש מאד, ולא לא מי יודע מה מדהים

עם 252W (או 21A) מצרפיים על מסילות ה-12V, זוהי הצעה לא רעה בכלל לגבי יחידת 300W - ובפרט במחיר שבו היא מוצעת, ועוד עם 3 שנות אחריות.

וגם לאיכות הבנייה אין במה להתבייש - עד היום לא נתקלתי אפילו באחד מתוך הרבים שעברו בידיי אשר נפטר לו סתם כך (כלומר : שלא כתוצאה מהזנחה פושעת או מהפרעות קיצוניות ברשת-החשמל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בחירה לא קלה : שניהם מעולים - כאשר ה-FSP יעיל יותר (בעל תג ה-80Plus), וחזק יותר (400W); ומאידך - ה-HEC זול יותר (בכ-72ש"ח או בכ-30%), אם כי יעיל פחות (יעילות של כ-76% לפחות - לפי הצהרת היצרן), וחזק פחות (300W).

ואעפ"כ, במקרה זה, ה-HEC נראה לי כבחירה המוצלחת יותר, משום שאין לך צורך מעשי ב-400W - ולמעשה קרוב לוודאי כי גם ה-HEC 300W המסויים הנו הרבה מעבר לצריכת המערכת שברשותך (כאשר כרטיס-התצוגה שציינתה צורך עד כ-47W, מעבד דו-ליבתי צורך עד כ-65W, וכל יתר הצרכנים במערכת הנם זניחים למדיי באופן יחסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HEC המוצע, אף אם יהיה מעט גבולי לכך - בעיקר "על הנייר", צפוי להחזיק גם RHD4850 או GF-260GTX-216sp-55nm (לא מומהרים), שצריכת-ההספק המירבית שלהם הנה כ-110W וכ-112W (בעבור מעבד-התצוגה בלבד - כך נראה; הכרטיס כולו צפוי לצרוך כ-35±5W נוספים), בהתאמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...