The Godfather II - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather II - הדיון הראשי

KingYes

Recommended Posts

באמת משחק טוב.אני לא מבין איך הוא קיבל ציונים נמוכים כ''כ למה שבאמת מגיע לו.(לדעתי 8 מ10)

את העלילה ממש אהבתי ואת האפשרות שאפשר להיצמד לעלילה המרכזית או פשוט להישתלט על עסקים ולחזור לעלילה מאוחר יותר,איך העלילה משתנה ומתפתחת גם היה יפה לראות.

המשחקיות בסדר למרות שלדעתי היא היתה פשוטה מידי,זה פשוט הרגיש קל מידי לירות על אנשים ואפילו הצלף לא זז בכלל כשמסתכלים בכוונת.

הנסיעה במכוניות לא היתה חוויה אבל לפחות הערים היו קטנות יחסית(לפחות ניו יורק) ולא היו נסיעות של יותר מדקה וחצי שתיים.

הקטע עם החניקות אהבתי ואת זה שאפשר לדחוף לאנשים מחבט בייסבול לפה או רובה ממש הצחיקו.

טוב בקשר לגראפיקה באמת היו מחלוקות האם היא גועל נפש או שהיא סבבה.אז אני אומר לכם שככה לא צריך להראות משחק בשנת 2009 אבל מה לעשות...

בקיצור משחק מאוד מהנה שהצליח להחזיק אותי ער משעה עשר בלילה עד 4 בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסיבה שהוא קיבל ציון כל כך נמוך כי המשחק לא גמור זה למה הכול נראה כמה הפקה סוג ג.

אם נעזוב לרגע את הגרפיקה (כי תאמת לא אכפת לי) ואת מיליון הבאגים אז אפשר לראות בקלות מקומות שהם מושקעים

ועברו גימור לאומתם יש מקומות שנראים כאילו ילד שיחק בבונה המפות... פשוט שטחים מרובעים ריקים...

או סתם אתה רואה שטח חתוך אי התאמה במפה או שמסיבה כל שהיא אי אפשר לעשות קפיצה מעל גדר או...

המשחק בהחלט מהנה וכיפי הקטע של הקבוצה ממש סבבה והמפה של הדון נותן לך מין מטרה שלא כמו

שלמרות העלילה מרגיש קצת יבש, אבל עדין בערכי הפקה המשחק אפילו לא מתקרב לרמה של GTA

אולי ב GODFATHER3 + כמה מיליונים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גיימספוט עשו עוול למשחק, ואני די בטוח שיש סיבות פוליטיות לזה.

פשוט אין מצב שמגיע למשחק 45 מתוך מאה, לא משנה מה יגידו עליו.

גם אני חושב שהוא לא מדהים, אז מגיע לו לפחות 7-8 מתוך 10, אבל בטח לא 45.

בא לא נשכח ש IV שהיה עמוס בבאגים ובכלל היה פורט איום ונורא (שזה גרוע יותר מכל באג) קיבל 100 עגול, אז המדיניות של גיימספוט להוריד מהציון על באגים או לא היא משהו שהם עושים לפי החשק.

חוץ מזה שבביקורת של גיימספוט היו הרבה קטעים קטנוניים מאוד, למשל שזה לא ריאליסטי שאנשים זרים ברחוב יכולים לתת לך מידע על איך לחסל מאפיונרים - כאילו שהמשחק הזה בכלל מתיימר להיות ריאלסיטי, או כאילו שזה פחות ריאלסטי מדברים שמקובלים בכמעט כל משחק אחר (מד חיים, יכולת לחזור לשחק אחרי שאתה מת, יכולת לשאת כמויות עצומות של תחמושת לנשק וכו' וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ממש נחמד.. אני מדבר על העלילה.

אבל אין אפס שה-GamePlay שלו ממש גרוע.

כל הבתים שמה ממש מעצבנים.. והקטע המרגיז מכל - אי אפשר לקפוץ מבנין !! זה מעצבן כל כך לרדת את כל המדרגות מאיפה שבאת.. וכל מיני דברים מעצבנים.

עכשיו שיחקתי ב- בחזרה (לאחד שלא נגעתי בו איזה 4 חודשים), ואני ממש רואה הבדל עצום !

נכון ש- בהרבה יותר כבד.. אבל זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה ושאלה. השאלה היא אפא ה CHOP CHOPS? יש לי כבר את כל העסקים גם ב NY וגם ה FLORIDA ועדיין לא מצאתי את ה CHOP CHOPS.

לגבי הבעייה - אני חושב שגיליתי באג מטורף במשחק. חיסלתי את כל ה GRNADOS (לקחתי את כל העסקים שלהם, הרגתי את כל האנשי מפתח והשתלטתי על ארבעת הבתים המרכזיים שלהם) לפני שנפגשתי עם הדון ההוא מקובה. עכשיו, אחרי שנפגשתי אותו, קיבלתי משימה לחסל את הגרנדוס - הבעייה שהם היו מחוסלים כבר לפני ככה שאין לי X על המפה ואין לי איך להמשיך את המשחק - מה עושים? המשחק המחורבן הזה לא מאפשר לשמור בנקודות שונות ככה שאין לי שמירה לפני שחיסלתי אותם לחזור אליה ואני בבעיה רצינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה ושאלה. השאלה היא אפא ה CHOP CHOPS? יש לי כבר את כל העסקים גם ב NY וגם ה FLORIDA ועדיין לא מצאתי את ה CHOP CHOPS.

לגבי הבעייה - אני חושב שגיליתי באג מטורף במשחק. חיסלתי את כל ה GRANDOS (לקחתי את כל העסקים שלהם, הרגתי את כל האנשי מפתח והשתלטתי על ארבעת הבתים המרכזיים שלהם) לפני שנפגשתי עם הדון ההוא מקובה. עכשיו, אחרי שנפגשתי אותו, קיבלתי משימה לחסל את הגרנדוס - הבעייה שהם היו מחוסלים כבר לפני ככה שאין לי X על המפה ואין לי איך להמשיך את המשחק - מה עושים? המשחק המחורבן הזה לא מאפשר לשמור בנקודות שונות ככה שאין לי שמירה לפני שחיסלתי אותם לחזור אליה ואני בבעיה רצינית...

הCHOP SHOPS שאחרי שאתה משיג אותן אתה מקבל את היכולת לנסוע במשוריינות נמצאות בקובה בשליטת המשפחה הקובנית ההיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אני בבעיה, קרא את ככל התגובה הקודמת שלי ותבין למה :kopfpatsch:

אתה רציני?! זה נשמע כמו באג נוראי. סליחה שאני שואל שאלה אולי טפשית, אבל אני מניח שחיסלת לגמרי את המשפחה, כלומר גם את ה"בסיס" שלהם, ולא רק את העסקים שלהם?

(אגב, המשחק דווקא כן מאפשר לשמור כמה SAVE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהוא קיבל ציון כל כך נמוך כי המשחק לא גמור זה למה הכול נראה כמה הפקה סוג ג.

אם נעזוב לרגע את הגרפיקה (כי תאמת לא אכפת לי) ואת מיליון הבאגים אז אפשר לראות בקלות מקומות שהם מושקעים

ועברו גימור לאומתם יש מקומות שנראים כאילו ילד שיחק בבונה המפות... פשוט שטחים מרובעים ריקים...

או סתם אתה רואה שטח חתוך אי התאמה במפה או שמסיבה כל שהיא אי אפשר לעשות קפיצה מעל גדר או...

המשחק בהחלט מהנה וכיפי הקטע של הקבוצה ממש סבבה והמפה של הדון נותן לך מין מטרה שלא כמו

שלמרות העלילה מרגיש קצת יבש, אבל עדין בערכי הפקה המשחק אפילו לא מתקרב לרמה של GTA

אולי ב GODFATHER3 + כמה מיליונים נוספים.

אני מסכים איתך לגמרי. הרעיון טוב המשחק טוב. רק שהוא מפוצץ במלא באגים ושטויות. לדוגמה שאי אפשר לקפוץ מעל גדרות וכאלה. בקיצור תכנון לקוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?! זה נשמע כמו באג נוראי. סליחה שאני שואל שאלה אולי טפשית, אבל אני מניח שחיסלת לגמרי את המשפחה, כלומר גם את ה"בסיס" שלהם, ולא רק את העסקים שלהם?

(אגב, המשחק דווקא כן מאפשר לשמור כמה SAVE)

כן - יש להם 4 "בסיסים" (האחוזות) ואת ארבעתם חיסלתי לפני השיחה עם הדון מקובה - ועכשיו אין לי לאן להתקדם. איך שומרים כמה שמירות? כשאני בוחר SAVE בתפריט הוא לא נותן לי לבחור מה לשמור אלא שומר אוטומטית, הנחתי שיש רק שמירה אחת, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי היום את המשחק. לא רע, אבל בהחלט דורש שיפור..

אחרי שהמשחק מסתיים (העלילה) אפשר העקרון להמשיך לשחק. מעניין מה אם יקרה משהו :P

דרך אגב, איך מעלים להם את דרגת המקצוענות ? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי היום את המשחק. לא רע, אבל בהחלט דורש שיפור..

אחרי שהמשחק מסתיים (העלילה) אפשר העקרון להמשיך לשחק. מעניין מה אם יקרה משהו :P

דרך אגב, איך מעלים להם את דרגת המקצוענות ? :hat:

לא חושב שיש מה לעשות אחרי שמסיימים.

כדי להעלות דרגת מקצוענות של הצוות שלך אתה חייב לשחק איתם במולטיפלייר.

לדעתי זה ממש לא הכרחי, אין שום בעיה לנצח את המשחק בקלילות גם אם כולם BASIC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אהבתי את המשחק .

במיוחד כל הטריקים שהשחקן עושה כשלוחצים על F .

הכי מעצבן זה שלוקחים ממישהו את המכונית ואז יש את האנשים שראו את זה .

בהתחלה הייתי מביא להם כסף :kopfpatsch: אחרי זה הבנתי שיש עוד דרך להשתיק אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...