The Godfather II - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather II - הדיון הראשי

KingYes

Recommended Posts

אממ אני כבר נראה לי בסוף טסתי לCUBA ואמרו לי לקחת את העסקים של (הצהובים לא זוכר איך קוראים להם נראה לי מתחיל בA חח) בקיצור אני צריך לחסל אותם אחרי שאני לוקח להם את כל העסקים....

גם יש לי כבר את כל המשפחה כולל שיפור של כל הדברים אצל השומרים שליxD....

יש לי שאלה .. איך אני נכנס לרכב המשוריין ?? אני השגתי חנות אחת של הייצור או מה שזה לא יהיה של זה אבל הוא לא מכניס אותי לאוטו, למה??

אגב משחק מעולה אני נהנתי ממנו מכל קגע וגם האפקט של הפיצוצים ! אחד היפים שראיתי! באמת!!

אהה חח ואיך אני מכניס לכאן תמונה??? (סורי על הבורות xD) עשיתי הכנס תמונה אבל זה מראה לי כזה IMG ואני רוצה להכניס תמונה מהמחשב איך אני עושה את זה??

עריכה: לא משנה הצלחתי...xD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מצליח לחסל את העוזר של גרנדו

כל פעם אני בא לשם, הורג שם את כולם ויורה בו ולא רשום לי שהוא חוסל, רשום לי שהוא בTREATMENT

ניסיתי גם עם דינמיט וקרה אותו הדבר, איך הורגים אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה ממש טוב

עובד לי על המחשב על הגדרות הכי גבוהות 1440X900 ואני מאוד שמח :D

והמשחק עצמו מעניין אהבתי את הקטע של הבחורות הערומות וכל עניין השומרים וכאלה

לבנתיים נראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לחסל את העוזר של גרנדו

כל פעם אני בא לשם, הורג שם את כולם ויורה בו ולא רשום לי שהוא חוסל, רשום לי שהוא בTREATMENT

ניסיתי גם עם דינמיט וקרה אותו הדבר, איך הורגים אותו ?

אממ... אני חושב שעם בקבוק אתה צריך לקחת בקבוק ולפוצץ אותו עליו... (אם אני לא טועה) אבל גם בכל משימה כזאת יש לך הסבר באיזה דרך אתה צריך להרוג אותם.... פשוט תקרא מה כתוב לך, את דרך ההריגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לחנוק אותו?

כן עכשיו בדקתי שוב ורשום שם Strangle

הבעיה שאני בא אליו עם החוט חנק (עשיתי UPGRADE בשביל זה ככה שזה לא הבעיה אני חושב) ואני בא לעשות לו הוצאה להורג ובמקום לחנוק אני מוריד לו מרפקים לפנים עד שהוא מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאט הרגע הסבירו לי איך לעשות את זה...

אתה לא חייב את החוט אתה יכול גם סתם לתפוס אותו עם מקש שמאלי+ימני ואז אתה צריך להחזיק איזה מקש (נראלי רווח) עד שהוא מת

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

ואיך אני מעיף אנשים מהמשפחה שלי? אפשר?

כן, אתה צריך להכנס לתפריט שלהם, ולסמן אצלם marked for death.

אחרי שעשית את זה הם ימותו לנצח כשהחיים שלהם יגמרו, ואתה גם יכול להרוג אותם בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...