אפשר לראות סרטי AVI וMKV דרך הPS3? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לראות סרטי AVI וMKV דרך הPS3?

m_g

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצחיק שאתה אומר את זה , אבל בXBOX - אי אפשר להחליף לכל גודל דיסק קשיח שבא לך (וגם אז זה כולל פירוק המארז דיסק קשיח המקורי ואיבוד אחריות עליו).

בPS3 - זה נתמך ומגיע עם הוראות איך עושים את זה.

מה גם שזה לא כאילו הXBOX מנגן MKV - הוא לא - בדיוק כמו הPS3 בעניין הזה - הוא גם צריך המרה.

לגבי פריצות - לא ממש שווה התייחסות אבל גם פה אתה טועה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לך על 360 , שים הארד דיסק גדול ככל האפשר.

תאפסן בו את הסרטים וגם את המשחקים - שהרבה יותר זולים מPS3 (יותר זול מזה צריך לשלם לך).

אתה לא יכול נכון להיום לאכסן משחקי XBOX360 על הארד דיסק

רישמית וגם לא רישמית

יש אפשרות להתקנת משחקים אבל אתה חיב את הדיסק בכונן שאתה משחק

חוץ מיזה כמו שליביו אמר הארד דיסק של ה360 במחיר מופרץ

תוסיף לזה את הבאנים מLIVE על פרוצים ואת הכרטיס האלחוטי במחיר אסטרונומי ואת התשלום למשחקי מקוונים וכבר עדיף PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MKV זה הפורמט הנפוץ ביותר כשמורידים תכני HD. אני משער שזו הסיבה (גם הבלו ריי וגם חנות הוידאו של ה PlayStation) שסוני לא ממהרת להוסיף תמיכה ב MKV. אני מניח שגם זה יגיע בסוף. ואם ירצה השם, גם בכתוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-PS3 MEDIA SERVER אפילו בסרט AVI רגיל הכל עובד סבבה ומהר.אבל פתאום באמצע הסרט הוא מתחיל להיתקע.אז עושים PUSE ומחכים עד שיטען קצת וממשיכים.

מכיר את הבעיה, ברגע שיש תקיעה, חכה 30 שניות בערך והסרט ימשיך, בשביל לפתור את הבעיה תעבור לחיבור חוטי.

ולליביו, אצלי עם WIFI 802.11G אני לא מצליח להזרים קובץ DIVX של 700MB לPS3 בלי תקיעות, אז אתה בכלל מדבר על 720P ו802.11B

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי - תעשה איתי חישוב מהיר:

54 מגהביט לשניה = 6.75 מגה בייט בשניה ... נוריד ונעגל ל6 או קיי?

חלק קובץ של DIVX פעמיים ב60, יש כיוון ? (בשביל שעה וידאו)

גם כשפורסים אותו ועושים טרנסקודינג בזמן אמת (שאין שום סיבה) בWIFI G - אין שום בעיה להריץ 720P מבחינת רוחב הפס.

או שהקליטה שלך בPS3 נמוכה , או שיש לך הפרעות בWIFI.

גם לי כשהייתה קליטה נמוכה הוא לפעמים עשה בעיות בהזרמת מדיה (אתה לא תאמין כמה הPS3 מוריד אוטומטית את מהירות החיבור בקליטה נמוכה - אפילו ב70%).

בשביל הניסוי - תעביר את הPS3 ליד הWIFI (מטר ממנו) ונסה להזרים מדיה.

ניחוש פרוע - תופתע מהתוצאות.

בקליטה טובה וראוטר נורמאלי - אין סיבה שלא תוכל להזרים מדיה בקלות.

ד"א - דרך מצוינת להכריח את הPS3 לשמור על חיבור במהירות גבוהה - תגביל את הראוטר לשדר רק בWIFI-G - זה מה שאני עשיתי כדי להפסיק את הקטע המרגיז הזה שקרה לפעמים.

לגבי הוספת הפורמט למערכות - אכן בתיאוריה אין שום מניעה לעשות את זה וזה כנראה גם 2.5 שניות עבודה מכיוון שהקודקים של MKV חופשיים לגמרי וקוד פתוח תחת GNU למיטב זכרוני. כנראה עניין של עיקרון.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - דרך מצוינת להכריח את הPS3 לשמור על חיבור במהירות גבוהה - תגביל את הראוטר לשדר רק בWIFI-G - זה מה שאני עשיתי כדי להפסיק את הקטע המרגיז הזה שקרה לפעמים.

הראוטר מאז ומתמיד מקובע על G ורק G, רק שזה מבאס את הDS של חבר שלי.

יכול להיות שמדובר בקליטה למרות שהPS3 קולט 85-90%, אבל אם אתה אומר.

ורק בשביל להבהיר, הPS3 ממוקם 5 ס"מ מרחק מהראוטר ומחובר חוטית תמיד, רק שאני מעביר אותו לסלון לצפות בסרט אז אני מחבר אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה רוצה עם תרגום מצורף ל Ps3 תשתמש בתוכנה הזו AVIAddXSub

אתה פשוט טוען את הסרט עם התרגום וזה יוצר לך קובץ חדש עם תרגום מצרוף פחות מחצי דקה..וככה אתה גם יכול לעשות כמה תרגומים אם אתה רוצה עוד שפות..!

ברגע שאתה מפעיל ב Ps3 את הקובץ שיצרתה אתה פשוט מפעיל את התרגום כמו סרט דיוידי מקורי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה עם תרגום מצורף ל Ps3 תשתמש בתוכנה הזו AVIAddXSub

אתה פשוט טוען את הסרט עם התרגום וזה יוצר לך קובץ חדש עם תרגום מצרוף פחות מחצי דקה..וככה אתה גם יכול לעשות כמה תרגומים אם אתה רוצה עוד שפות..!

ברגע שאתה מפעיל ב Ps3 את הקובץ שיצרתה אתה פשוט מפעיל את התרגום כמו סרט דיוידי מקורי!!

כשמה כן היא.. (AVIAddXSub )

ממירה רק AVI ופה מדובר על קבצי MKV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...