אפשר לראות סרטי AVI וMKV דרך הPS3? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לראות סרטי AVI וMKV דרך הPS3?

m_g

Recommended Posts

קנינו הביתה 50 אינץ' HD

ורציתי לחבר לה מחשב כדי שיהיה אפשר להוריד ולראות ישר בטלוויזיה, אבל אז ראיתי שאני יכול להביא PS3 באותו מחיר

אז השאלה שלי היא אם אני יוכל להעביר דרך הרשת האלחוטית שאני מוריד מהמחשב ישירות לPS3 ואחרי זה גם לראות אותם עם כתוביות דרך הPS3.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תוריד את התוכנה PS3 Media Server for Windows מפה למחשב ומתקין במחשב.

http://dl.qj.net/PS3-Media-Server-for-Windows-v1.10.5/pg/49/fid/26422/catid/612

אתה פותח את התוכנה ומוסיף לספרייה את התיקייה של הסרטים/תמונות/שירים שאתה רוצה לראות ב PS3.

מה שהתוכנה עושה היא משדרת לPS3 מהמחשב, עובד חלק, עובד גם עם כתוביות לא מוטמעות אבל לפעמים עם הכתוביות יש קצת קפיצות.

תחפש בפורומים יש מדריכים לעבוד עם התוכנה. מאוד פשוט ועובד מצויין.

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

exzt

אני חושב שהם מדברים על מצב שהמחשב עושה את הקידוד והPS3 רק מראה את התמונה על המסך בסלון

במצב כזה אני לא חושב שיהיו בעיות הכרטיסי האלחוטים היום יודעים להעביר מידע מספיק מהר בשביל HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ezxt - עם הPS3 MEDIA SERVER - זה ממש פשוט וקל עם כתוביות והכל וזה זורם מצוין בREAL TIME.

או אם מתעקשים להמיר - עם MKV2VOB - אפילו המרה של כתוביות לא לוקחת יותר מדי זמן (ובלי כתוביות - לוקח כ30 שניות לסרט).

לי קצת לא ברור על מה אתה מדבר , איזה סיוט ואיזה נעליים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אצלי אישית יש מלא בעיות. אומנם המחשב שלי די ישן אבל הוא מריץ בצורה נפלאה קבצי MKV והוא די מהיר. אני אפרט לך כמה מהבעיות שהופכות כל ערב של ניסיון לתת עוד צאנס לPS3 להוות מדיה סנטר לאכזבה ועצבים:

ב-PS3 MEDIA SERVER אפילו בסרט AVI רגיל הכל עובד סבבה ומהר.אבל פתאום באמצע הסרט הוא מתחיל להיתקע.אז עושים PUSE ומחכים עד שיטען קצת וממשיכים. אם התגברת על הבעיה הזאת אז סביר להניח שתכף תצוץ עוד בעיה- זה השרת מתנתק לשניה, הסרט נסגר ואז צריך להתחיל להריץ שוב לאן שהגעת...אז בוא נגיד שנתגבר על הבעיות האלו עם האפשרות לעשות COPY (שלוקח לסרט של גיגה וחצי חצי שעה במקרה הטוב). עדיין לא פתרת את הבעיה! הוא מעתיק לך רק חצי סרט! וכל הבעיות האלה עוד אחרי שחיכת 4 שעות להמיר את הסרט עם כתוביות לMKV2VOB (שגם לה יש בעיות שאני אפרט בהמשך...)

בסרטי MKV עם כתוביות בהזרמה של זמן אמת בכללל אין על מה לדבר - הוא רץ בצורה איטית ביותר (כיאלו תמונה אחרי תמונה אחרי תמונה ממש לא מתקרב להיות וידיאו..)

עם MKV2VOB אכן לוקח 30 שניות להמיר ללא כתוביות , אבל עם כתוביות לוקח לי 3 שעות לפחות (כשאתה בוחר בדרך המהירה,בדרך האיטית זה 7 שעות -ואני לא מגזים! כבר ניסיתי...), וגם אז זה יוצא לי חצי סרט (לדוגמא אם הסרט הוא שעתיים אז הוא עושה 50 דקות)

רוב הבעיות הם הכתוביות בעברית, אם אתה מוכן לראות ללא כתוביות אז אולי זה כן אפשרי, אבל עדיין די מעצבן.

אגב אם יש צורך להוסיף עוד בעיות ולהרחיב ממש אין לי בעיה. אישית אני כבר לא מצפה מהPS3 להריץ לי שום דבר. די התאכזבתי מהקניה שלו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איזה חיבור רשת

ב. כמה עגלה המחשב?

בלפטופ שלי (מקבוק 13") על WIFI - אני מצליח להזרים סרט 720P מMKV עם כתוביות חלק בזמן אמת.

ולגבי המרה - במחשב ביתי - סרט של שעה וחצי ב1080P לוקח פלוס מינוס חצי שעה לקודד מחדש , או שאפשר פשוט להזרים בזמן אמת עם כתוביות.

היום העתקתי מעל 6 גיגה ללא ניתוק תוך 15-20 דקות פלוס מינוס (וניתוקים זה דבר של העבר מאז שעברתי לPS3 Media Server, כמו כן באותו זמן גם קודדתי DVD במחשב - מאותו דיסק קשיח + הטורנט עבד + אנטי וירוס ככה שאפילו הייתי יכול להעביר מהר יותר כנראה).

בקיצר - הבעיה שלך היא המחשב והחיבור לרשת , לא הPS3.

הם לא עומדים בקצב ההעברה , אם מבחינת רוחב פס (ויציבות - הימור פרוע - WIFI) ואם מבחינת קידוד , שהמחשב שלך לא מספיק מהיר לקודד בזמן אמת.

כל 2 DUO וWIFI G (למרות שבהחלט עדיף חיבור קווי לHD בצורה קבועה) יציב - יעשו את העבודה בלי בעיה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד -CPU Type Intel 4 530, 3000 MHz (15 x 200)

זכורונות 2 גיגה

לצורך הזה נראה לי שזה מספיק בשביל לעבוד בצורה נורמלית.

מהירות האינטרנט היא 1.5 . ספק בזק + תשתית בזק . חיבור סנגל 80-95 . TYPE NET 2 .

אחי כשקראתי שאתה ממיר סרט מחדש בחצי שעה חשבתי שאולי יש לך מחשב מטורף(לי לוקח לפחות 3 שעות) - אבל שהעתקת 6 גיגה לPS3 ב20 דקות?! לא הגיוני.

הWIFI כמעט ולא מתנתק לי אף פעם, מה שכן מתנתק זה המדיה סרבר.

ואם המחשב שלי מקודד בנגן מדיה פלייר הרגיל סרטי MKV בצורה חלקה עם כתוביות ללא שום בעיה סימן שהוא מספיק חזק לקודד אותו לPS3,אבל על זה גדול על הPS3

מה המהירות שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. המחשב שלך עם כל הצער שבדבר יחידה - לא מספיק כדי לקודד HD חלק - אולי כדי לראות אם יש לך כרטיס מסך שיש לו PURE VIDEO או המקבילה של ATI שפותח את הוידאו על הכרטיס מסך. להציג זה דבר אחד - קל למדי , לקודד - זה דבר שונה לגמרי וכבד משמעותית - המחשב שלך לא מספיק חזק.

ב. לא אמרת איזה WIFI , אם אתה מחובר בWIFI B - כלומר 11 מגה ביט לשניה (חלק ב8 כדי לקבל מגה בייט) - אין סיכוי שתצליח להזרים HD.

אין לזה שום קשר למהירות האינטרנט - אלא מהירות החיבור בין המחשב לPS3.

הימור פרוע - אתה מחובר בנתב ישן עם אלחוט תקן B - מה שפשוט לא מהיר מספיק כדי להעביר את הסרט.

והמחשב שלך - יותר חלש משמעותית מהלפטופ שלי (ובטח מהמחשב הביתי)

לגבי מהירות ההעברה - מה שאתה מתאר - זה מהירות העברה של WIFI B - כלומר 11 מגהביט בשניה - זה פשוט לא מספיק מהיר לHD - גם אם הסרט מומר.

בקיצר - בידיוק כמו שאמרתי.

החיבור שלך איטי מידי.

והמחשב שלך איטי מידי.

לא משנה מה תעשה - עד שלא תחליף את 2 אלו - הם המגבלות שלך בלשדר MKV חלק , לא הPS3.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...