איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 37 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

החייזר המכונה שימי הביא סרט ביתי שכזה ( שפן קופץ על חתול והס מלהזכיר .. ) שהוא צילם את עצמו בפוזיציה ה"פסיבית" יחד עם שפן אקטיבי מאוד .

הרגת אותי..... :biggrimjackbox:

נו טוב ,מה אתה רוצה,זה הרי הפורנו החביב עליו.....

קיבלתי את המצלמה שלי!!!

ובגלל עוגמת הנפש שנגרמה, אפילו קיבלתי מתנה חצובה מתנה!!

בצבע כחול!!!!!!!!!!!!

למהההה כחול?????..

למההההה??

אם זה מה שיעשה לך את היום ,אז יש לי חצובה כסופה שאני מוכן להחליף איתך.

אגב,איזו רכשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם חומוס?

האם ה*ין של דן בא עם הברגה?

האם לעכביש יש 16 אשכים?

האם נזכה לראות תמונה מסויימת עם לבוש תחתון ורוד?

האם אמא של פינקי רואה את ההודעה הזו?

(אם כן - היי אמא של ענבר, מה דעתך על מזג האוויר?)

(אם לא - סבבה).

:cwm39:

.

.

.

האם אני הולך להתחרט על ההודעה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מוסרת.

"אני יודעת שיש לי בת מוכשרת"

אני מוסרת.

היום היה שניצלים טעימים עד מעוד ופירה עם בצל טעייייים.

חובבנות. :nono:

לא הבצל נותן טעם לפירה אלא השום, הפלפל והשמנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יודעת מה פינקי , חשבתי לעצמי איך תראה החצובה עטופה בפרווה סינטטית ורודה ? ככה לא צריך ספריי פיינט ועיתונים . (כחול איכס בעעע ) את יודעת היא תוכל להיות לאו דווקא רק "חפיץ" אלא גם "הצהרה" ולא אני לא מתכוון בסיגנון "הזמן הוורוד" אלא נשיות ( פרווה ורודה ) על אלמנט פאלי כל כך , כמעט כמו טראנסג'נדר כזה ,

אהה ודרך אגב דן , או ביכלל , למישהוא יצא משהו בסיגנון זה לא "גברת זה אדון " ?

כי לי במוצ"ש ההיא הכונפית , אני קצת חשדתי , במיוחד באותו רגע שהיא אחזה בחוזקה רבת און בזרוע שלי וניסתה ל"הסביר" נושא אחד או שניים ואני מוצא את עצמי בפוזה של מתבכיין :"למה בכוח , למה בכוח ?" ותופס מרחק נבעיטה ( על כל צרה שלא תבוא ) , שויין, העיקר שזה ניגמר , אבל פטור בלא כלום כמובן לא יכולתי וכאשר היא התעקשה על חיבוק לילה טוב , מנחם ( עבורה בלבד ) אני בזהירות המתבקשת הרחקתי את האגן שלי מחמדת טלפיה וערגת ירכיה כדי לא לחשוב איך שתי הבירות ( שהיא גמעה אל כרסה וששילמתי עבורן במיטב כספי ) ימצאו את עצמן חזרה בים תוך כדי עמידה גברית אל מול פתח האסלה ולא בישיבה כפי שציפיתי בטבעיות בתחילת הערב .[br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 23:16:10

חובבנות. :nono:

לא הבצל נותן טעם לפירה אלא השום, הפלפל והשמנת.

יו סיי פולניה איי סיי רומניה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ניסית כל מיני מתכונים של פירה (כולל הוספת בירה ברגע מנומנם של "מעניין מה יקרה" ויין לבן בתור חלק מאיזה מתכון פנסי), ולפי הממצאים שלי, הכי cost-effective זה שום-חמאה-בצל מטוגן (שנזרקים בסדר הזה לתוך הסיר מייד לאחר שמכבים את האש ומסננים את המים), השהייה של 10 דקות, ואז מוסיפים קצת פלפל שחור, מערבבים שוב ומגישים עם שמנת מעל. אפשר להוסיף גם בצל ירוק קצוץ בעונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להוסיף בייקון או לכשרים קבנוס ( אפשר להשאיר את השמנת ) למרות שאני תמיד אעדיף חמאה על פני השמנת ( שהופכת את הפירה לרטוב מידיי ) כמו כן אם בפירה עסקינן , יש את הפירה של האלופים שבכלל אופים את התפו"א בתנור ואותו מועכים וכו' ( כך שהפירה יוצא אוורירי ובעל ריח וטעם של אפיה להבדיל מהמחית הרטובה והדלילה של תפו"א שבושל במים ) ( כמו כן החצי מהדרים או המתוחכמים העצלנים ובעלי הזמן המצומצם נוהגים לעשות חצי בישול של התפודים במיים ומשלימים את הבישול באפיה בתנור וחסכים חצי מהזמן , נכון גם חצי מהטעם הטעם הם חוסכים ) .

כמו במקום השום אתה יכול לשדרג בעירית שהטעם שלה עדין יותר ופוגע מעט פחות בטעם של התפודים וכמובן מומלץ להשתמש בתפו"א אורגניים ( של חברה נורמלית ולא המונפקים בסופר כמו ביכורים ) .

בתאבון

ראבק פינקי איך בא לי על השניצל של אימא .( כמו תמיד , אני מגרה את עצמי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... כשעשיתי את הניסוים בפירה לא הייה לי תנור :(, אבל בכול אופן אני יודע שת"א אפוי לגמרי פחות טוב ממבושל (לא יותר מידי כמו שאוהבים לרצוח את האוכל בארץ בד"כ- מבושל במידה).

עם קבנוס לא אהבתי... אולי בייקון קצוץ יהייה יותר טוב (לא כיף לאכול פירה עם חתיכות גדולות באמצע... גם את השום אני קוצץ דק דק)

והשמנת מוגשת בצד- לוקחים מזלג פירה, טובלים בשמנת, ובתאבון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...