איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 40 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אז אחרי כמעט 60 עמודים החלטתי גם להצטרף לתרד.

אז, פינק, לבקשתך תגובה על החולצה : לדעתי החולצה באמת נראת קצת "פקאצית" למרות שאני חולה על בנות בחולצות מכופתרות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי כמעט 60 עמודים החלטתי גם להצטרף לתרד.

אז, פינק, לבקשתך תגובה על החולצה : לדעתי החולצה באמת נראת קצת "פקאצית" למרות שאני חולה על בנות בחולצות מכופתרות :xyxthumbs:

למה פקאצית? :kopfpatsch:

וואו, אתם אשכרה לא יודעים מה זה פקאצה כנראה...

החולצה בסדר גמור (וכשאני אומר את זה על בגד זה באמת הרבה... אני כל כך לא אוהב את כל השטויות האלה של בחירת בגדים שאת הקניות שלי אני עושה מהדלת של החנות ע"י הצבעה על דברים שנראים לי בסדר...).

פקאצות בד"כ לובשות דברים שנמתחים...

ואם כבר לקנות נעלי בית ... אז את אלה :

python_killer_bunny_slipper.jpg

הערנב מתחיל להוציא מרצ'נדייז? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: עכביש בכביש :

"אני בזהירות המתבקשת הרחקתי את האגן שלי מחמדת טלפיה וערגת ירכיה כדי לא לחשוב איך שתי הבירות ( שהיא גמעה אל כרסה וששילמתי עבורן במיטב כספי ) ימצאו את עצמן חזרה בים תוך כדי עמידה גברית אל מול פתח האסלה ולא בישיבה כפי שציפיתי בטבעיות בתחילת הערב" .

קראתי את כל הת'רד מהתגובה הראשונה, וזה הדבר הראשון שאני מגרד את הראש תוך כדי צפיה בו, ולא מבין (מילולית וקונספטואלית).

עכביש, הסבר לכסיל מה כוונתך פה?

קבל פירוש רש"י:

עכביש כל-כך ניגעל מהבחורה שהוא כבר דימיין לעצמו שהיא בעצם גבר שישתין את הבירה בעמידה כמנהג הגברים (וחלק מהפמניסטיות שעברו השתלה של משפך דמוי זין מסיליקון).

אח,אני חולה על העכביש

הוא מזכיר לי את עצמי מלפני כמה שנים ,כשהייתי יותר תמים.

ועד דבר כשאתם חוזרים ואומרים לי שאני חזיר שובניסטי פרימיטיבי וכול שאר "הפנינים" שיוצאים מהלב "הרחב והטוב" שלכם

אז דעו לכם שזה רק מרומם את נפשי .

לדעתי אישה צריכה כמו רכבת \כלב קשור ברצועה לאורך חומת הכלא,

לעשות מדי יום את המסלול הקבוע היומי שלה ,בין המטבח-חדר השינה-השירותים-הסלון-הגינה.

על הכלבה לעשות זאת ,בבגדי העבודה הקבועים ,קרי חצאית מיני קצרה ללא תחתונים וחולצה ורודה דוגמת החולצה שרכשה PINK.

כל סטייה מהנתיב הינה תקלה חמורה בבחינת ירידה מהפסים.......ומחייבת טיפול מעמיק, תרתי משמע הכולל שימון בוזלין והכנסת בורג תומך

על מנת שהתופעה לא תחזור על עצמה שנית ......

(אה כן ,אני כבר מצפה את התגובה הארסית הבאה של ילד פורומים מסכן שבוודאי ימהר להשיב לי :

"אתה בטח ירדת מהפסים כבר לפני הרבה זמן"

או משהו בסיגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן , אני חושב שאתה צריך לעזוב את הכל , ולעבור למדינה שעדיין קיים בה סחר עבדים , תעשה שם מיליונים , ותוכל להחליף כלבות כל יום .

לחלופין , אתה מוזמן להתחיל להבריח לארץ זונות דרך מצריים , ירדן או כל מעבר גבול אחר , אני חושב שזה עיסוק יותר הולם עבורך , לא ממש משנה מה אתה עושה כיום .

מקצין את דעותך או לא , אין מקום לתפיסת העולם שלך בעולם היום .

אף אחד לא אמר שכל אחת שתיפול עליה תהיה פנימיניסטית נאצית ופריקית שליטה עם אוסף סטראפאונים בארון , אבל מפה ועד לקשירה וסיבובים בין המטבח למיטה ...

מזכיר לי את ימי הגטו העליזים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...