איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 39 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לקח לי יומים לקרוא את כל התראד הזה. כמה תובנות.

* יש פה כמה אנשים כל כך שוביניסטים\סקסיטים שאפילו גדולי הסרסורים יאמרו לא יפה לדבר ככה על נשים (עזוב נשים, בני אדם בכלל).

* דן79, מעבר לשיוך שלך לשורה מעל, אתה גם חופר, אבל ברמות. כאילו, היו כמה הודעות שהצריכו יותר משני page down כדי לקרוא את כולן...

* עכביש בכביש, ראה תובנה מס' 1. צר לי על הנשים שיצאו איתך, ספרתי כבר 4-5 דייטים מתחילת התראד.

* קרירין, טוב די, נסתפק ב- ::)

* i-pink, את לא יכולה להודיע ברבים, ועוד במקום כזה, שאת מחפשת חבר, ואז להתלונן שפונים אליך. לגבי אופן הפניה זה כבר משהוא אחר, אבל את לא יכולה להכליל מאלו שפנו באופן פוגע על שאר חברי הפורום. בכל זאת יש קרוב (אם לא מעבר) ל-50,000 משתמשים הגיוני שגם יסתננו גם אנשים דוחים, חלקם הגיבו בתרד הזה.

בגדול, יש כאן מס' אנשים שחושבים שאם הם יושבים מול המחשב אז הם משחקים סוג של משחק, כאילו אין אדם בצד השני עם רגשות. אין בעיה לרדת על אנשים מדי פעם, במיוחד שיש פה אנשים שפשוט דורשים את זה, אבל אתם צריכים לדעת לשים גבול. אין שום סיבה שתרשו לעצמכם דברים שלא הייתם מעיזים במציאות. כמו לבקש ערום מבחורה שאתם לא מכירים, ברור שזה היה בצחוק, אבל עדיין...

טוב זה היה קצת גיי, אבל נסחפתם.

אגב, מדריך צביעה, אומנם כתבתי אותו למשהו אחר, אבל זה תקף גם פה.

http://hwzone.co.il/guides/dvd_paintjob/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בחורה באינטרנט תבקש ממני תמונת עירום אני לא אעלב...

ואם היא לא תבקש ? תשלח בכוח בכול זאת ! חחח

שמוק

זה לא היה קצת גיי זה היה יותר ורוד מפינקי כמה שזה היה גיי

ומיכיוון שאני לא מוזכר בפירוש אני אסווג את עצמי כדוחה ( פחד מפני עכבישים - "אימא'להה ג'וק !!! " )

פינקי

המצלמה החדשה , לא רע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בחורה באינטרנט תבקש ממני תמונת עירום אני לא אעלב...

שוויון בין המינים, לא?

שמע לך תחשוף את עצמך מול נשים ברחוב, תבדוק את התאוריה הזאת לעומק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינקי

המצלמה החדשה , לא רע .

[br]פורסם בתאריך: 15.04.2009 בשעה 16:07:26

שמע לך תחשוף את עצמך מול נשים ברחוב, תבדוק את התאוריה הזאת לעומק...

למה אתה חושב שהוא עבר לאינטרנט ?

התגובות ברחוב היו פחות מאוהדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, יש כאן מס' אנשים שחושבים שאם הם יושבים מול המחשב אז הם משחקים סוג של משחק, כאילו אין אדם בצד השני עם רגשות. אין בעיה לרדת על אנשים מדי פעם, במיוחד שיש פה אנשים שפשוט דורשים את זה, אבל אתם צריכים לדעת לשים גבול. אין שום סיבה שתרשו לעצמכם דברים שלא הייתם מעיזים במציאות. כמו לבקש תמונות ערום מבחורה שאתם לא מכירים, ברור שזה היה בצחוק, אבל עדיין...

טוב זה היה קצת גיי, אבל נסחפתם.

אגב, מדריך צביעה, אומנם כתבתי אותו למשהו אחר, אבל זה תקף גם פה.

http://hwzone.co.il/guides/dvd_paintjob/

נערך... בקיראה שלישית זה נשמע לי לא במקום... מצטער אם מישהו נפגע...

דבר שני- לגבי החלק המודגש, יצא לי לפחות פעם אחת להגיד את זה לידידה שלי בסיטואציה דומה. והיא ידידה שלי כי היא הבינה שזה בצחוק (שונא את ההיסטריות שנכנסות לסרטים מכל דבר). מאז היא בעצמה הציע פעם לשלוח לי תמונה של החולצה החדשה שלה בלי החולצה... היה מצחיק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שכאן נגמרו הודעות על מדדברות על עירום ותמונות עירום!!!

כי אחרת ינעלו את התרד!!

תתיחסו לתמונה הזו!!

דרך אגב את הכובע אני בניתי לבד!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...