איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 30 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הגעתי למצב של WTF ובד"כ אני לא מקלל.

התחרפנו!! אני מת על זה. אם הת'רד הזה שוקע אני חותך וורידים.

אני חמור שכותב בכתב את הדבר הבא: אוהב אתכם חבורת מטומטמים כמעט כמוני. יום אחד אחרי שאמות אולי תתפסו את הבכורה. נראה לי שאני מסטול, כמה מינון לקחתי? רק 36 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ( הערב ) אני הולך לפגוש את החמודה שהכרתי אתמול בזמן הדייט עם הכונפה , תחזיקו לי אצבעות ועד אז אני מקווה שדן יגיע עם פיתרון חידתו כי אני לא אוכל להתרכז כל הדייט ( בשביל הרושם אני לא אכנס לפורום שתחשבו שהולך לי - חחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאמת היית צריך 41 עמודים בשביל לדעת את זה? :screwy:

1. ביטחון עצמי נמוך, בשילוב העובדה שבחורות כוסיות ממש הן בדרך כלל (!) סנוביות ולכן צריך אופי מיוחד (או הרבה מזל) בשביל להסתדר עם אחת. להרבה גברים פשוט אין זין לזה (אירוני..) והם מתפשרים.

2. כי לאישה מעצם היותה אישה יש הרבה מחזרים גם רק מזה שהיא סתם תלך ברחוב, ולכן היא לא צריכה את זה ולא רואה בזה שום טעם. ולהיפך, מטרידה אותה המחשבה שכל הנואשים האלה (נקודת המוצא עבור "גברים באינטרנט", גם אם זה נכון וגם אם לא) יתחילו איתה, כאילו שחסרים לה מחזרים.

רואה? לא צריך ת'רד של 41 עמודים.

ובאמת היית צריך 41 עמודים בשביל לדעת את זה? :screwy:

לא צריך ת'רד של 41 עמודים.

קודם כול עזוב את הגישה הצינית ,מתנשאת ותן לי טיפ טיפה קרדיט ,

אל תתייחס לדברי באופן אוטומטי בביטול רק מפני שהרצתי כאן כמה דאחקות והבעתי דעות

לא מקובלות (בלשון המעטה, לאור רצונם של מרבית המגיבים להעמיד אותי עם הגב אל הקיר

ולירות בי כמו אחרון הבוגדים\האנסים\מוטציות\כלבים\חולי כלבת או שאר היצורים שמפחידים אותם ומערערים את היסודות שעליהם מורכב עולמם הקטן,הצר,העלוב והפתטי).

1. ביטחון עצמי נמוך, בשילוב העובדה שבחורות כוסיות ממש הן בדרך כלל (!) סנוביות ולכן צריך אופי מיוחד (או הרבה מזל) בשביל להסתדר עם אחת. להרבה גברים פשוט אין זין לזה (אירוני..) והם מתפשרים.

2. כי לאישה מעצם היותה אישה יש הרבה מחזרים גם רק מזה שהיא סתם תלך ברחוב, ולכן היא לא צריכה את זה ולא רואה בזה שום טעם. ולהיפך, מטרידה אותה המחשבה שכל הנואשים האלה (נקודת המוצא עבור "גברים באינטרנט", גם אם זה נכון וגם אם לא) יתחילו איתה, כאילו שחסרים לה מחזרים.

כל מה שאתה אמרת אכן נכון ,אולם, אתה בעצם התייחסת לדוגמאות קיצוניות,

והסברת את התופעות שציינתי, רק בחלקן ובשוליים שלהן

אבל הסיבה האמיתית היא הרבה יותר מורכבת ועמוקה מכפי שאתה יכול לתאר לעצמך.

ובהמשך השרשור אני מתכוון לפרט אותה,כמו שצריך.

אני לא יודע באיזה עולם עצוב וקודר אתם חיים,

אבל החיים האמיתיים הם לא כאלה.

מה שמצביע באופן ברור על בעיה באישיות שלכם.

מכירים\מצליחים להכיר רק בחורות מכוערות? זה לא הן, זה אתם.

מכירים\מצליחים להכיר רק סתומות? זה לא הן, זה אתם.

מכירים\מצליחים להכיר רק כונפות באופן כללי? הפתעה!!!!! זה לא הן, זה אתם.

אולי זה משהו שאתם מקרינים, אולי זה משהו שאתם דורשים, אולי זה צורך חבוי במעמקי התת מודע שלכם, יצר הרס עצמי משוכלל, אולי החברה המערבית שיבשה אותכם כ"כ שאתם חושבים שזו הנורמה, ואולי זו סתם מחלה.

לא יודע מה זה, אבל אתם הבעיה.

איך הגעתם למצב עצוב שכזה בו אתם מתדיינים על גבי 41 עמודים על איך להכיר בנות נורמליות?? (ועוד הגעתם ללדבר על קניית נשים, הצעתם את עצמכם למישהי בשם IPINK שסובבה אותכם על היד ו"אשכרה" עשתה מכרז מי יצא איתה, ממש תוכנית ריאליטי)

יש מליונים של נשים מעולות בחוץ, ואתם אפילו לא צריכים להתפשר! רק טיפה לחפש, חתיכת אימבסילים נחותים.

לגבי השאלות של דן:

1. זה קורה גם בצד ההפוך, יש לי כמה כאלה בעבודה.

2. כנראה כי אתה מדבר איתן כמו חתיכת ווירדו מאיים ומרחיק ממך כל דבר טוב שעלול בטעות להצליח לטובה, מצטער אבל יש לך פה וויכוח עם סטטיסטיקה, ואתה לא תנצח אותה. אם התחלת עם 20-30 נשים עד היום וכל אחת מאלה שהצליח לך איתה היתה פגומה, אני חושב שהגיע הזמן לעשות חושבים, רק תעשה טובה ותפנה את ההאשמות שלך כלפיך, ולא כלפי המין הנשי או האנושות.

שימוש בדימויים פאליים, אנאלים, כושיים, ואזליניים, ורקטאליים רק מעידים על הפגם שנוצר בך.

אחרים פירשו את זה כציניות מעוררת השתאות, אני פשוט מרחם עליך.

הנה תקרא קצת:

http://en.wiktionary.org/wiki/pathetic

ולסיום, מישהו חכם מאוד אמר פעם:

"לעולם אל תגיד שהעולם חייב לך משהו. העולם לא חייב לך כלום, הוא היה פה לפניך!"

אבל קטונתי, אני בסך הכל מצטט.

נו טוב,בגלל שאתה נימקת ארוכות את טענותייך,אני חייב לצאת מתוך הנחה שזאת ביקורת לגיטימית

ולא עוד ניסיון סדיסטי לפגוע ולהעליב.

טענותייך,אינן חדשות.

התייחסתי אליהן כבר ארוכות בעבר וממש אין לי כוח לחזור על עצמי.

אומר את הדברים הבאים,כדלהלן:

1.מרגע שאתה חוצה גיל מסוים ,מבחר הנשים שנישאר זמין לבחירתך הוא פשוט כמשמעו- סוג ז'

,אני מניח שאתה נער ולא מבין על מה אני מדבר ,אבל אם וכאשר אתה תגיע לגילי

אתה תוכח שאני צודק.

האמת שבאותה מידה גם מבחר הגברים מגיל מסוים שזמין לנשים הוא גם סוג- ז'

ואתה יודע מה ?

גם אני סוג ז'.

אבל לתובנה הזאת הגעתי כבר מזמן ואתה לא מחדש לי דבר.

השאלה היא מה אני עושה עם זה?

האם אין לי זכות להיות מאושר?

האם אין לי זכות לזוגיות,משפחה וילדים?

האם אין נשים שאני יכול לעשות אותן מאושרות והן יגמלו לי באותו מטבע?

מניסיון החיים שלי למדתי שאני לא איזה מפלצת איומה \ LOSER או סתם אחד שלא מתפקד ,

שהרי הצלחתי להחזיק מערכות יחסים ארוכות מאוד מלבד נישואי הכושלים.

היו שתי נשים שרצו שאני אהיה אבא של ילדיהם (אחת גרושתי והשנייה חברה שלי לשעבר במשך 4 שנים).

בגלל ששתיהן היו נשים מוצלחות,נאות בכל קנה מידה,אקדמאיות (אחת בוגרת מדעי המחשב והשנייה

אחות מוסמכת) ואינטליגנטיות שבמשך תקופות ארוכות, ובמיוחד בהתחלה היה לנו טוב מאוד ביחד,

והן הכירו אותי טוב מאוד מפני שאף אחד, אפילו לא שחקן מקצועי יכול להסתיר דפקטים מהותיים זמן רב כול כך כשחיים עם בת זוג

שנים על גבי שנים.

כך שלא יכול להיות שאני כל כך דפוק , שעדיף לי ולסביבה שאני אשאר לבד.

מלבד זאת היו לי מערכות יחסים עם בחורות תוצרת חו"ל ( שבדית ,קולומביאנית וגם אחת מדנמרק)

שגם בהן היה לי ,ולהן טוב ,אחרת גם הן פשוט לא היו נשארות איתי כול כך הרבה זמן.

(ולא לא הצמדתי להן 9 מיל כדי שיישארו איתי )

אז מה בן אדם כמוני שהוא שפוי (התפקיד שאני מחזיק בו מחייב עבר נפשי ור"פ נקיים ללא רבב)

ורציונאלי יכול להסיק מכך ?

התשובה ברורה :

אני מבחינת המנטאליות של מרבית הנשים בשכבת הגיל שלי בארץ , באמת

סיר עקום.

אבל עדיין אני סיר שלם ,עשוי נירוסטה משובחת,חדש יחסית ומסוגל לבשל מרק

לא פחות מכל סיר אחר .

אז מדוע אתה ואחרים כאן ,סבורים שיש לקחת את הסיר הזה ולזרוק אותו לפח כחסר ערך ,כאשר הוא יכול למצוא מכסה בחו"ל, שיכול להתאים לו בצורה מושלמת,

כך שגם הסיר וגם המכסה שלו יחיו בהרמוניה ובאושר?

אם היית מכיר אותי או לפחות טורח לקרוא ביסודיות את תגובותיי היית מבין שאני מתנגד נמרצות ובאופן מוחלט לקניית נשים בחו"ל,שהרי אישה אינה חפץ והיא בן אדם כמוני בדיוק ולא חשוב כלל מאיזה חלק בעולם היא באה, ולא היית מעז להשתמש בטיעון השחוק שהשתמשת בו נגדי.

לא כולם יפים ,לא כולם מושלמים כמוך!

אבל כולם זכאים להיות מאושרים,למצוא זוגיות טובה ומספקת ולהקים משפחה.,

כן כן, גם הלוזרים ,המכוערים,הטיפשים,הנכים ובעלי האופי הדפוק.

למרבית האנשים יש פגמים רבים וזה לא שולל אותם על הסף בתור בני אדם וכבני זוג.

ובכלל ,מהפידבק שאני מקבל מנשים בארץ (אם אני מקפיד להסתיר את השקפותיי ה-"חזיריות שוביניסטיות ,פרימיטיביות") אני דווקא גבר מוצלח שרבות היו רוצות

שאני אתחתן איתן ואהיה אבי ילדיהן .

כמו כן אין לי בעיה להכיר נשים ,להיפך לאחרונה "ירד לי האסימון " ואני ממש לא לוקח אותן ברצינות ,להיפך ואני מתייחס לנשים בארץ כבשר משגלים (על משקל הביטוי בשר תותחים) ותו לא, ומדי פעם עולות בחכתי דגות שמנות למדיי,אבל אני ,הוא זה שזורק אותן חזרה לים אחרי שאני מסיים לבצע בהן את זממי.

מי ששולל אותן זה אני ,מי שהתגרש מאחת כזאת (שדווקא לא הייתה ממש דוגמא קלאסית לכלבה פמינאצית נפוצה) ,זה אני .

מי שסירב להפוך לאבא פעמיים זה אני (פעם אחת מגרושתי ופעם שנייה מחברה שלי במשך 4 שנים,ששיקרה לי לגביי מועד הביוץ, נכנסה להריון ממני, והעובר עבר הפלה טבעית כלומר לא ניקלט ברחמה וניפלט החוצה-עובדה שהתבררה לי בדיעבד זמן רב אחרי שנפרדנו ).

אז תעשה לי טובה ואל תנסה להאכיל אותי בפסיכולוגיה בגרוש שלך

מפני שאני לא קונה אותה ,במיוחד שרוב הסיכויים שהיא באה מצד מזאטוט שאין לו עשירית האחוז,מהחוכמה,ניסיון החיים וההישגים שצברתי.

האמת שדעתך כמו כולם כאן לא ממש מזיזה לי, כמו גם הדעות של קרובי משפחתי וחבריי שסיפרתי להם בקווים כלליים על תוכניתי ושהתנגדו

לה נמרצות ואף ניסו להניא אותי ממנה.

(חה,חה,חה סבתא שלי כל כך נלחצה שהיא ניסתה לשדך לי נכדה של חברה שלה,

שבאמת נפגשתי איתה והתברר שהיא דווקא בחורה נחמדה מאוד ונראית טוב למדיי

אבל מה ,הישבן האגסי שלה פשוט כל כך דחה אותי שפשוט לא יכולתי להמשיך את הקשר עימה,

וכן אני יודע שזה נישמע LAME אבל מה לעשות שזאת האמת ,אם הייתי ממשיך את הקשר עימה

אני הייתי פושט בוגד בעצמי ובסופו של דבר גם בה ,מפני שלא הייתה שום אפשרות שאני אפתח כלפיה רגשות עמוקים מעבר לסימפתיה ותו לא).

בסופו של דבר חיים רק פעם אחת וכול אחד צריך לשאוף להגשים את עצמו מבחינה מקצועית,משפחתית והכי חשוב לדאוג שיהיה מאושר.

כשאני מתכנן את צעדיי בעתיד הקרוב מעניין אותי רק שאלות כמו:

1.האם מה שאני עושה הוא חוקי?

2.האם מה שאני עושה הוא אתי ? (אתי מבחינת סולם הערכים שלי ,סולם הערכים של החברה בכללותה,

המשפחה והחברים מעניין לי את קצה הזין ,אני יותר מדי בוגר ,עצמאי,מבוסס ולא תלוי באף אחד בשום

תחום שהוא, מכדי שהדעות שלהם,באמת יפריעו לי בקבלת ההחלטות ,שעלי לעשות לטובת עצמי ,

שהרי בסופו של דבר אני זה שיצטרך לחיות עם בת הזוג שאני אבחר תחת קורת גג אחת).

3.האם אני אהיה מסוגל לעשות את בת הזוג הנבחרת ,מאושרת ומסופקת בכל תחום העולה על הדעת?

4.אם זה לא יצליח חרף כל מאמציי,האם זה יהיה הרסני מבחינתי להיחלץ ממערכת יחסים כושלת?

אני עצמי התלבטתי בסוגיה והפכתי את השאלות האלו אצלי בראש הרבה זמן ,

ובדקתי אותם לעומק בכל הדרכים האפשריות:

נפגשתי עם עורך דין מומחה בתחום של דיני משפחה ובדקתי את הנושא מבחינה משפטית.

נסעתי לטיול למזרח וניסיתי להבין את המנטאליות המקומית .

שוחחתי עם זוגות מעורבים בעיר שלי.(אם כי אני חייב להודות שהשיחות היו שטחיות מאוד שהרי לא יכולתי באמת לשאול את השאלות שבאמת עינינו אותי, היות וזה היה כרוך בחדירה גסה לפרטיותם).

התשובות לכל השאלות היו :

1.כן

2.כן

3.אני חושב שכן. שהרי אני לא נופל במאום מרוב הבעלים בזוגות מעורבים ,ובמובנים רבים אני עולה

עליהם.(רובם מבוגרים הרבה יותר ממני וסוחבים עליהם מזונות לילדים מנישואים קודמים

ואילו לי ,אין שום התחייבויות על הראש,לא מזונות ואפילו לא משכנתא

(יש לי בית פרטי בבעלותי למי שלא הבין זאת עד עכשיו).

4.לא,בסך הכול מדובר בהפסד כספי לא גדול ,שאני יכול לעמוד בו ללא קושי

ולנסות שנית.

הקיצר :

MONGOLIA CHINA BURMA LAOS VIETNAM NEPAL CAMBODIA THAILAND

HERE I COME

ולקנאים,המנוולים,צרי העין,האטומים,השמרנים,רעי הלב,המנוולים ששתו כאן את דמי בקשית ,

אני מאחל שחתיכת מצה יבשה תיתקע בקנה הנשימה שלכם ושתחנקו למוות ,אמן

(תשתחררו,שני המשפטים האחרונים נאמרו בבסרקסטיות,אני באמת לא כזה מנייאק נקמן.....חה,חה,חה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן ???

ישבן אגסי דוחה אותך ?!!!

אההה , כן וכשימי כותב "חוץ לארץ " הוא מתכוון מחוץ לפלנטה ארץ ( ולא כמו שעלולים לחשוב : מבחוץ למידנת - הוא חייזר )

ואוף איזה מזל , אני לא אוכל מצוות . ( אני מקנא קצת - אבל בכלל לא צר עין - בהצלחה ותן דיווח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע... כל התראד העצום הזה זה על מישהו שאיבד אמונה בבנות ישראל והולך לחפש לעצמו קצת yellow love?

איזה בזבוז זמן טהור

למה ?

איך אתה מגיע למסקנה כל כך לא נכונה ועוד מגיב בתרד שלדעתך הוא מיותר ?

לדעתי זה נושא שעומד במרכז החיים החברתיים ובעיקר אלו של גיקים של מחשבים שאמורים להשתמש בכלי הזה קרי מחשב ובאמצעי הזה להלן רשת ( ) כדי להכיר אנשים אחרים ,

סתם חשבתי לי על התמונות שהנקבות הכונפות שמות : כאלו שלא רואים להן את הפנים ( אם בכלל הן שמות תמונה - חחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חשבתי לי על התמונות שהנקבות הכונפות שמות : כאלו שלא רואים להן את הפנים ( אם בכלל הן שמות תמונה - חחח .

או שהן שמות רק את הפנים ולא את פלג הגוף התחתון

ואם כבר שמות את פלג הגוף התחתון עדיף שתשאיר את פג הגוף התחתון

ואם כבר כבר תמונה זאת חייבת להיות תמונה בפוזה כונפית ממוצעת "תמונה מלמעלה" בבגד ים שצולמה לפני

*אתם מחליטים*

ואם כבר שמה סימן שאלה זה בכדי שלא תעלה המחשבה איזה יצור מסתובב לו שם

ואם היא משקרת לגבי מצלמת האנטרנט שהיא לא עובדת,זה אומר שהיא צריכה לרזות בדחיפות (או להוריד את התחבושות מהניתוח הפלסטי)

דן,יש הרבה מן הכתוב שאתה צודק בהם,אבל למה לעזעזל שזה יטריד אותך מה שאחרים

באתר חומרה חושבים עליך או על דעותיך? חלקם עוד לא נגמלו מיניקת חלב (או אבקת חלב לחלקם)

שורה תחתונה.

go live what u believe :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול עזוב את הגישה הצינית ,מתנשאת ותן לי טיפ טיפה קרדיט ,

אל תתייחס לדברי באופן אוטומטי בביטול רק מפני שהרצתי כאן כמה דאחקות והבעתי דעות לא מקובלות

אני מצטער לנפץ לך את הבועה, אבל איפשהו בעמוד 3 בערך כבר הפסקתי בכלל לקרוא את התגובות שלך, וכל מה שראיתי מול העיניים היה:

ultimate_earth_mover3.jpg

גם את התגובה האחרונה שלך, הפסקתי לקרוא אחרי הציטוט...

המשפט האחרון שקראתי היה "ובהמשך השרשור אני מתכוון לפרט אותה,כמו שצריך."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...