איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

מה שאני הולך להגיד,לא יחדש לכם שום דבר.

אבל,אולי לבודדים כאן,זה יחסוך חלק גדול מהסיוט שניקרא בליינד דייטס,שרק ראיונות עבודה יותר גרועים מהם......

אני לא יודע מה איתכם,אבל מאז שחזרתי ל-"שוק הבשר",גיליתי שחרף העובדה שהיום לכולם יש אינטרנט בפס

רחב בבית,חלק גדול מהבחורות נמנעות לשים תמונה באתרי היכרויות מסיבות שונות ומשונות,

וגם אלו שטורחות לשים תמונה,שמות בדרך כלל תמונה לא עדכנית שלא משקפת את המראה החיצוני שלהן

נכון להיום.(יש גם מעטות ששמות תמונה שבה הן נראות פחות טוב במציאות-למה?, תהרגו אותי,אבל אין לי שמץ של מושג).

אני מזמן התייאשתי מלהבין את ההיגיון המעוות של מרבית המין הנשי,אם יש בכלל כזה.....

זאת המציאות-TAKE IT OR LIVE IT.

עוד יותר מוזר בעיני זה ,שהרבה בחורות(שחלקן עובדות בהי-טק) ושיש להן אינטרנט ברוחב פס גדול מהממוצע (3MB+ )

ומחשב סוף הדרך ,נמנעות מלרכוש\להשתמש במצלמת אינטרנט בסיסית של 30 שקל ומיקרופון שעולה שליש מזה.

אבל הכי משעשע זה בחורות שיש להן את כל החומרה הדרושה ובכל זאת נמנעות להשתמש בתוכנה כמו מסנג'ר.

הסיבות לכך מגוונות ודי הזויות.

יש כאלו שחוששות שהן לא פוטוגניות,יש כאלו שסובלות מפוביה טכנולוגית ,כך שחיבור WEBCAM +מיקרופון

וביצוע הגדרות בסיסיות במסנג'ר,נראה להן מסובך וקשה מדי לביצוע או שהן סתם מתעצלות .

בכל מקרה,המצב שתיארתי קודם, מוביל לכך שחלק לא קטן מהגברים, נופלים פעם אחר פעם על כונפות שאין שום סיכוי שיצא מהן משהו......

גם אם אתה סופר חסכן ומסתפק בקפה ועוגה,עדיין אתה מוצא את עצמך יוצא בהוצאות כספיות בנזקים מצטברים והולכים

(זמן,טרחה,דלק,חנייה,דוחות תנועה,בית קפה,עצבים עוגמת נפש, ובעיקר הרעלת קפאין והגדלת הסיכוי לחטוף סכרת.....).

כל מה שאמרתי,תקף גם מהצד השני,כלומר לא הייתי רוצה להגיע לדייט מבלי שהבחורה ראתה אותי קודם,

שהרי אם אני לא לטעמה,אז עדיף מלכתחילה להימנע מפגישה מיותרת בתכלית .

יש כל כך הרבה סיבות שדייט יכשל,כך שהמינימום זה לבטל את הנושא החיצוני.

ניתן לעשות זאת,בצורה פשוטה ,קלה וזולה.

הציצו בלינק הבא והביעו את דעתכם:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=400038.msg3433065#msg3433065

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא בלייד דייט זה זה שאתה מצטער על העובדה שאתה לא עיוור כי כך לא היית צריך לראות את הכוננפה .

אבל דן יקירי , מדוע אתה לא עושה את הדבר הנכון , ראשית אל תגיע לדייט של מישהיא שלא מראה תמונה , גם זה יכול להכשל במקרה שהכונפה שמה תמונה של , החברה שלה / מרוטשת / מוצלחת במיוחד שאים קשר בכלל בינה לבין המציאות וכו' , אז במקרה של תמונה לא "עדכנית" פשוט תפוס את הרגליים ותלך , פשוט תגיד :" מיצטער לא מתאים לי " ותלך , הרי אתה לא ממש מכיר אותה ( עובדה ) אז מה לך להישאר שם ? שמע היא עצמה מחכה לזה שהבחור ירים רגליים וילך כי היא יודעת שהיא "תיכמנה" , המקסימום מקסימום כדי שתישאר היא תציע לך כזה שיגול חד פעמי - היא בין כך תגיד שאתם לא הולכים להתראות שוב אז מה איכפת לה , המממ .

מה שגורם לך לביזבוז הזמן והרעלת קופאין , זו הבושה שלך - אל תצא פראייר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כמה שזה נכון בן אדם ..

אבל מה לעשות בבליינד דייט אתה לא תמצא את הביקוש שלך ..

זה לא הכיוון תתחיל לצאת למקומות הנכונים ולהתחיל עם הבחורות הנכונות ותתחיל לזרום משם !

למה באתרים כאלה אין רצינות גם עם יש זה ממש אחד ל מליון שאתה טיםול על משהו איכותי ... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים לגמרי עם ההנחה הזו - כלומר אפשר להשיג משהו טוב - זה עיניין של מזל .

אבל אמת - הכי טוב מראה עיניים - נניח בפיק אפ בר או במקומות מהסוג האלו - לא מצאת חברה? - זיון דווקא כן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנתי טוב, אבל מה בדיוק אתה רוצה :|

מה לא ברור פה?

לראות את הבחורה באמצעות שיחת וידיאו,לפני שניפגש איתה.

זה קצת אבסורדי,אבל לרוב הבחורות יש סלולארי דור 3 שמאפשר ביצוע שיחת וידיאו.

כמובן ש-99 אחוז מתוכן קנו אותו לא בזכות האפשרויות הטכנולוגיות שבו, אלא בניסיון "להתחדש",

כלומר מאותה סיבה שהן מסתובבות כמו עכברות מסוממות בקניונים בחיפוש אחר הסמרטוט האופנתי התורן

בנסיון נואש להראות יותר טוב ממה שהן באמת,בשעה שכל מה שאנחנו באמת רוצים לראות אותן לובשות

זה ג'ינס צמוד וחולצת T-SHIRT פשוטה.

לא בליניד דייט זה זה שאתה מצטער על העובדה שאתה לא עיוור כי כך לא היית צריך לראות את הכוננפה .--

חה,חה,חה הרגת אותי...... :yelclap:

אבל דן יקירי , מדוע אתה לא עושה את הדבר הנכון , ראשית אל תגיע לדייט של מישהיא שלא מראה תמונה , גם זה יכול להכשל במקרה שהכונפה שמה תמונה של , החברה שלה / מרוטשת / מוצלחת במיוחד שאים קשר בכלל בינה לבין המציאות וכו' , אז במקרה של תמונה לא "עדכנית" פשוט תפוס את הרגליים ותלך , פשוט תגיד :" מיצטער לא מתאים לי " ותלך , הרי אתה לא ממש מכיר אותה ( עובדה ) אז מה לך להישאר שם ? שמע היא עצמה מחכה לזה שהבחור ירים רגליים וילך כי היא יודעת שהיא "תיכמנה" , המקסימום מקסימום כדי שתישאר היא תציע לך כזה שיגול חד פעמי - היא בין כך תגיד שאתם לא הולכים להתראות שוב אז מה איכפת לה , המממ .

מה שגורם לך לביזבוז הזמן והרעלת קופאין , זו הבושה שלך - אל תצא פראייר .

מצד אחד אתה צודק,אולם מצד שני אתה מתעלם ממספר עובדות,כדלהלן:

1.אני רחוק מאוד מבראד פיט,כך שהמיבחר שעומד לרשותי, הינו מלכתחילה די מצומצם.

יש כזה פיתגם שאומר :"צייד פוזל לא מזלזל גם בתרנגולת זקנה שהוא הצליח ללכוד" (לא שאני פוזל או משהו כזה...)

2.באותה מידה שהמכוערות נימנעות לשים תמונה,יש גם הרבה בחורות שנימנעות לשים תמונה מהסיבה שהן רוצות לשמור על דיסקרטיות

וזה לגיטימי לחלוטין.

מעניין שדווקא בקרב אלו ,יש הרבה בחורות "טובות".

3.לגבי עצתך האחרונה---"לנטוש את הספינה לפני שהיא ממילא טובעת".....

וואללה אתה צודק,

אלא מה?

חינכו אותי בצורה קצת שונה מהממוצע וקצת קשה לי לצאת מנייאק ,למרות שלכאורה מגיע להן ,ולכן רק מתוך כבוד לטירחה

שלהן,במיוחד אם הן הגיעו מרחוק,אני מוצא את עצמי ,פעם אחר פעם ,מזמין אותן לכל הפחות לקפה או לדרינק

למרות שברור לי שלא תהיה פגישה שנייה.....

אבל מה לעשות בבליינד דייט אתה לא תמצא את הביקוש שלך ..

זה לא הכיוון תתחיל לצאת למקומות הנכונים ולהתחיל עם הבחורות הנכונות ותתחיל לזרום משם !

למה באתרים כאלה אין רצינות גם עם יש זה ממש אחד למליון שאתה תיפול על משהו איכותי ... :screwy:

נכון זה קשה עד בלתי אפשרי והחיפוש פשוט מתיש מייגע ומתסכל לאור רמת הדרישות של כל אותם בחורות שנראות סביר ותו לא

,אבל נישאלת השאלה מה הם אותם "מקומות נכונים"?

לא מסכים לגמרי עם ההנחה הזו - כלומר אפשר להשיג משהו טוב - זה עיניין של מזל .

אבל אמת - הכי טוב מראה עיניים - נניח בפיק אפ בר או במקומות מהסוג האלו - לא מצאת חברה? - זיון דווקא כן .

אני מסכים איתך בקטע שאין כמו מראה עיניים.

במקרה שלי הבעייה עוד יותר קשה מפני שאני ,רחמנא ליצלן :

ASS MAN ,יענו נימשך לבחורות קודם כל בזכות הבגז' שלהן ,ואילו באתרי האינטרנט התמונות הן בדרך כלל פרונטליות ובחורות

מטבע הדברים נוטות להסתיר ולהצניע את האיברים הפחות יפים שלהן....

(ולא שאני מחפש נתונים של דוגמנית,ממש אבל ממש לא !!! ,אבל יש רמה מסויימת שאני פשוט לא מסוגל לרדת ממנה

ולא יעזור בית-דין).

ולגבי פיק אפ ברים אני יכול להגיד שקודם כל אני לא מתחבר לרוב אוכלוסיית הבחורות ששורצות שם.

אין לי את ה-"דינמיקה" הנכונה..... וגם אם היה לי,סביר שמעבר לזיון סתמי לא הייתי מוצא שם בחורה "טובה"

שאני אוכל לקיים איתה מערכת יחסים רצינית .

(מנסיוני הבחורות הטובות המעטת במקומות הללו הן בדרך כלל ה-"ניגררות " שבאות עם החברה הטובה שלהן, שהיא לרוב

מגה-ביץ' וקשה מאוד להפריד בין השרמוטה לבין ה-"ניגררת".

פעולה שכזו דומה ל-"צלילת התרסקות אחרונה של מטוס קאמיקזה על סיפון אוניית קרב").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר - לנטוש את הספינה לפני שהיא טובעת זה קשה רק אם אתה חושב על זה , מניסיון , אחרי זה יש לך רק צחוקים עם עצמך איך ניצלת בעור שינייך , תדע לך שהיא תבין ותפנים קרי היא באה נפשית מוכנה לזה .

ובקשר לאלו הרוצות לשמור על דיסקרטיות ולא שמות תמונה , אני מסכים חלקית , רק מה שתדע לך שאלו שרוצות לשמור על דיסקרטיות ושוות , ישלחו לך תמונה לאימייל אם תתנה את המשך הקשר בתמונה ( אף אחת נורמלית לא תסרב לשלוח תמונה לאימייל בצורה פרטית לאחר שהיא התרשמה מהתמונה שלך לחיוב ואם היא עדיין רוצה להיפגש בלי לשלוח תמונה או שולחת תמונה מעורפלת - אני לא הייתי הולך לפגישה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט הזה מיותר וחסר טעם.

הדבר היחיד שניכר בו זו ההתנשאות שלך והחשיבות העצמית שלך כאילו אתה מינימום אלוהים וחצי.

DUMB ASS

WHAT THE HELL YOU ARE DOING HERE :kopfpatsch:

איפה ראית כאן שחצנות מצידי? :screwy:

שום דבר - לנטוש את הספינה לפני שהיא טובעת זה קשה רק אם אתה חושב על זה , מניסיון , אחרי זה יש לך רק צחוקים עם עצמך איך ניצלת בעור שינייך , תדע לך שהיא תבין ותפנים קרי היא באה נפשית מוכנה לזה .

ובקשר לאלו הרוצות לשמור על דיסקרטיות ולא שמות תמונה , אני מסכים חלקית , רק מה שתדע לך שאלו שרוצות לשמור על דיסקרטיות ושוות , ישלחו לך תמונה לאימייל אם תתנה את המשך הקשר בתמונה ( אף אחת נורמלית לא תסרב לשלוח תמונה לאימייל בצורה פרטית לאחר שהיא התרשמה מהתמונה שלך לחיוב ואם היא עדיין רוצה להיפגש בלי לשלוח תמונה או שולחת תמונה מעורפלת - אני לא הייתי הולך לפגישה ).

על פניו אתה צודק,אולם צורת החשיבה הנשית שונה משלנו.

יש כאלו שלא ישימו תמונה באתר וגם לא ישלחו לך תמונה במייל ,מפני שהן לא רוצות שהתמונה שלהן תתגלגל למקומות לא רצויים.

אני דווקא מכבד מאוד את זה ולא רואה בזה שום דבר פסול.

דווקא לשיחת וידיאו סלולרית,נראה לי שיסכימו הרוב ללא בעייה.

חבל,שבארץ אי אפשר כמעט להכיר בחורות באופן טיבעי וספונטני במקומות שהם לא פיק-אפ ברים....

(וגם שם קשה למדי להכיר בחורה לא שרוטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט הזה מיותר וחסר טעם.

וחוץ מזה נראה שיצרת אותו רק בשביל שיהיה לך תירוץ לשים קישור לת'רד הקודם שלך..

בכל מקרה, השיטה הכי טובה "לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות" היא לא לצאת לפגישות כאלה.

עד כמה אתה נואש שאתה מנסה להכיר בחורות באתרי היכרויות?

בוא אני אגלה לך סוד - יש שם רק כונפות. כל הבחורות שנראות טוב לא צריכות את האתרים האלה, פשוט כי מתחילים איתן כל יום בערך בעולם האמיתי.

חסרים מקומות נורמליים להכרת אנשים? (לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה נראה שיצרת אותו רק בשביל שיהיה לך תירוץ לשים קישור לת'רד הקודם שלך

בכל מקרה, השיטה הכי טובה "לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות" היא לא לצאת לפגישות כאלה.

עד כמה אתה נואש שאתה מנסה להכיר בחורות באתרי היכרויות?

בוא אני אגלה לך סוד - יש שם רק כונפות. כל הבחורות שנראות טוב לא צריכות את האתרים האלה, פשוט כי מתחילים איתן כל יום בערך בעולם האמיתי.

חסרים מקומות נורמליים להכרת אנשים? (לא)

עזוב את הסרקסטיות והציניות בצד.

זה לא לעניין.

למה אתה קורא "מקומות נורמאליים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...