איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

השאלה גם איך הוא נראה ?

אם הוא נראה גם לא משהו אז מילא אפשר להבין

אבל אם הוא נראה טוב אז למה לעזעזל הוא מסתובב איתה, לזה יש שתי אפשרויות:

1. היא עשירה אז מה אכפת לו כל עוד הוא מרוויח מזה.

2.אולי הוא מסתובב איתה כי לא אכפת לו איך היא ניראת ומה שהוא אוהב אצלה זה את האישיות

מצד שני יש גם את הבחורים שנראים ממש לא טוב אבל יוצאים עם בחורות שהן יפות.

ואתה תמיד תועה איך בחורה כזו מסתובבת עם בחור שכזה.

אישית מדייטים שיצא לי מאתרי הכרויות היו רק אחרי שראיתי תמונה

אחרי הכל אם אני יכול לשים תמונה כך גם הבנות וזה המעט שאפשר לבקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש, לצאת עם מישהי (והכוונה ב"לצאת" היא לקשר רומנטי, לא לצאת איתה לטיול עם הכלב) שאתה לא נמשך אליה זה משהו שאפשר לתאר רק ע"י מילה אחת: מפגר.

אפשר להמשך אל מישהי גם כשהיא לא שיא היופי.

כמו שאמרתי, לא לכולם זה מתאים וגם לא כולם לא שיטחיים.

כמו-כן לא כולם חייבים להיות חכמים ולא כולם חייבים להיות יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המקרים שתיארת (גבר יפה עם בחורה מכוערת, ולהיפך) נובעים בעיקר מחוסר ביטחון של הצד היפה בקשר.

על סמך מה אתה מבסס טענה כ"כ גורפת? אפילו שציינת "בעיקר" - מה שבהחלט משאיר מקום למקרים חריגים כביכול, עדיין זו הכללה גורפת ולא הוגנת לדעתי. למה? כי לך תדע מה עבר על הזוג "המוזר". אולי המכוער עמד לצידה של הכוסית המהממת כשכולם נטשו במשבר? אולי יש איזה סיפור מורכב שגרם לכל היופי להיות זניח יותר?

הרי ידוע שכשיש אהבה בין אנשים פתאום התפיסה לגביהם היא אחרת (במובן החיובי) במיוחד מול מגרעות ובמיוחד כשהן בולטות כ"כ.

*הניסוחים בלשון כונף אך מתאימים גם לכונפות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המקרים שתיארת (גבר יפה עם בחורה מכוערת, ולהיפך) נובעים בעיקר מחוסר ביטחון של הצד היפה בקשר.

חצי עולם הם עם בעיות כאלו ואחרות, בעיקר בגיל הטיפש עשרה כאר כולם שונאים את החיים שלהם ובלה בלה בלה

אתה מבטיח לה שאתה תיקח אותה משם ואופ ירדה לה החולצה ו...

בכל מקרה אני לא מסכים איתך, נכון שיש בחורות שפשוט כואב מלחשוב עליהם

אבל בינינו כמה הבחורות הכי מדהימות שאני מכיר דווקא ממוצעות לחלוטין במראה שלהן

אני זוכר טוב מאוד שפעם ראשונה שראיתי אותן לא חשבתי אפילו שזאת בחורה מושכת

אבל אחרי הכרות איתן אני לא יכול להגיד שהן איך שהוא פחות ממהמות.

אם אתה עדין בקטע של סטוצים וזיונים על ימין ועל שמאל אז אתה לא תבין אותי

אבל אם אתה קצת אחרי בשלב שאתה רציני לגבי מישהי אתה לבטח תידע על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר "בחורה שאתה לא נמשך אליה". לא "דוגמנית על".

אפשר להימשך גם לבחורה שהיא לא מלכת היופי. אבל כן צריך שיהיה בה אלמנט מראה מושך כלשהו.

פנים יפות יותר, גוף נחמד, חיוך. משהו.

אם יש מישהו שנמשך לבנות מכוערת, שיבושם לו. :nixweiss:

חוסך הרבה כאב ראש בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני לא מסכים איתך, נכון שיש בחורות שפשוט כואב מלחשוב עליהם

אבל בינינו כמה הבחורות הכי מדהימות שאני מכיר דווקא ממוצעות לחלוטין במראה שלהן

אני זוכר טוב מאוד שפעם ראשונה שראיתי אותן לא חשבתי אפילו שזאת בחורה מושכת

אבל אחרי הכרות איתן אני לא יכול להגיד שהן איך שהוא פחות ממהמות.

אם אתה עדין בקטע של סטוצים וזיונים על ימין ועל שמאל אז אתה לא תבין אותי

אבל אם אתה קצת אחרי בשלב שאתה רציני לגבי מישהי אתה לבטח תידע על מה אני מדבר.

האמת שלא הבנתי איך התגובה הנ"ל בכלל קשורה למה שכתבתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה מאד שאתם משווים בין בני זוג, אבל היופי הוא בעיניי המתבונן ואנשים שונים אוהבים דברים שונים(אני לאו דווקא מדבר על שיטחיות או לא שיטחיות אלא דווקא על מאפיינים חיצוניים).

בגדול אני חושב שהדיון הזה דיי מבזה ומגעיל ואני רק מקווה שחלק מהאנשים שהגיבו פה מדברים ככה רק תחת כיסוי האנונימיות של האינטרנט ולא באמת מתנהגים ככה מול אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיופי זה עניין של טעם, זה לא משנה את העובדה שאף אחד לא יצא עם מישהי שהוא לא נמשך אליה.

ואם אתה טוען אחרת - אתה פתטי שסתם מנסה להצטדק כדי לצאת "נאור" (אתה גם בטח משתייך לשמאל הקיצוני) אבל בפועל אתה פשוט מדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיופי זה עניין של טעם, זה לא משנה את העובדה שאף אחד לא יצא עם מישהי שהוא לא נמשך אליה.

ואם אתה טוען אחרת - אתה פתטי שסתם מנסה להצטדק כדי לצאת "נאור" (אתה גם בטח משתייך לשמאל הקיצוני) אבל בפועל אתה פשוט מדבר שטויות.

וואו לא רק שאתה מכליל על סמך כלום, אתה גם מתלהם סתם.

אתה זה שהתנה אהבה למישהו שאתה תופס כמכוער\ת בהערכה עצמית נמוכה למרות שבפועל יכול להיות שאותו אדם נמשך למי שאתה תופס כמכוער.

בשום מקום בהודעה המאד קצרה שלי, שעל פיה כמובן כבר קבעת לחלוטין מי אני-מהן דעותיי הפוליטיות ומהי תפיסת עולמי, לא אמרתי שאנשים צריכים, או בפועל יוצאים, עם אנשים שהם אינם נמשכים אליהם אלא כל שאמרתי הוא שלהגיד שא' מכוער וב' יפה לא תופס כי לכל אדם תפיסה שונה לגבי יופי.

ובכל מקרה לפותח הדיון, לא רוצה לצאת עם "כונפות"? אז תתחיל לדבר עם בנות שאתה יוצא מהבית ושאתה רואה אותן בעיניך.

קשה לך לדבר עם בנות? אז יהיה לך גם קשה בדייטים עיוורים או ראשונים או מה שלא יהיה, עדיף שלפחות תתאמן על זה קצת לפני שאתה יוצא בדרישות לכל מי ש"שפר עליה מזלה" לבחור בך באתר היכרויות כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שהתנה אהבה למישהו שאתה תופס כמכוער\ת בהערכה עצמית נמוכה למרות שבפועל יכול להיות שאותו אדם נמשך למי שאתה תופס כמכוער.

מה? מי דיבר על אהבה?

ומי דיבר על מה שאני תופס?

ברור שיש אנשים שלדעתי הם מכוערים, ולדעת אחרים הם נראים מעולה והם נמשכים אליהם בטירוף.

ונושא הביטחון העצמי בכלל לא דיבר על אהבה, ברור שביטחון עצמי בקנטים לא יגרום לך "לאהוב" מישהי. אבל הוא כן יגרום לך לצאת איתה אפילו אם אתה בכלל לא נמשך אליה, פשוט כי לדעתך אתה לא שווה הרבה וזה הכי הרבה שתוכל להשיג.

אתה יכול להמשיך לטעון שאני מכליל ומדבר שטויות ובלה בלה בלה, אתה סתם מפגין חוסר הבנה ביחסים בין אישיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא הבנתי איך התגובה הנ"ל בכלל קשורה למה שכתבתי..

אתה טענת שבמקרה שיש בחור שנראה הרבה יותר טוב מהבחורה או להפך

זה מכיוון שהאחד הצדדים יש לו בעיות...

כל מה שאני טענתי זה שזה לא בהכרח נכון, אולי לך מהצד זה נראה כך

אבל קודם כל מראה זה לא הדבר הכי חשוב ומעבר לזה זה עניין שלפרספקטיביה כשאתה בקשר הכול נראה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להמשיך לטעון שאני מכליל ומדבר שטויות ובלה בלה בלה, אתה סתם מפגין חוסר הבנה ביחסים בין אישיים..

ההכללה שדיברתי עליה הייתה שקבעת שאני שמאלני ע"פ הודעה בת ארבע שורות שלא קשורה לפוליטיקה.

צודק לגבי האהבה התכוונתי ל"לצאת עם מישהי" ואתה יותר ממוזמן לדמיין שזה מה שכתוב שם.

ההודעה הזאת פשוט לא נכונה בבסיסה, כמו שניסיתי להסביר יכול להיות שאותו גבר יפה נמשך לאותה בחורה שאתה חושב שהיא מכוערת.

אבל אני חייב להודות שלא ראיתי את ה"בעיקר" וכמובן שאני מסכים שזאת אופציה.

ובלי קשר כל כך לדיון, למה אתה חייב להתקיף כל טענה בצורה כל כך החלטית, תקיפה וחסרת פתיחות אפילו הבסיסית ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...