איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

gun.jpg

חה,חה,חה ,אהבתי..... ;D

הרגת אותי מצחוק,,,,,,לא צריך אקדח......

איי,איי,איי, כואבת לי הבטן :lol: :lol: :lol:

אם הייתי יכול ,הייתי שולח לרבין מתנה כזו ליום הולדתו לפני שהוא חתם על הסכם אוסלו.

3000 ישראלים היו ניצלים ממוות איום ונורא ובתוכם גם קרובת משפחתי.....

אלפי אנשים נוספים לא היו כיום נכים, שרופים ,מעוותים וקטועיי גפיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווווווווווווורא רלוונטי לנושא הדיון, ללא שום ספק.

צודק,לא קשור,אבל הייתי מוכרח להגיב.

זה פשוט מצד אחד קרע אותי מצחוק ומצד שני הזכיר לי משהו כאוב מהעבר של משפחתי.

אהבו, אולי, נשים יותר "מלאות" ו"עגלגלות" (ועדיין יש כאלה שזה הטעם שלהם).

זה לא "שמנות", חד וחלק.

ועדיין מבחינתך יש הגדרה מסוימת ל"יפה". כלומר בשורה התחתונה אתה כן תלך על יופי, בצורה מסוימת שלו.

כלומר, זה משנה.

וחוץ מזה יש בנות שכל גבר סביר יודה שיש בה אלמנטים מושכים. לחלופין יש נשים שכל גבר יודה שהן דוחות.

("כל גבר"= 98% מהגברים, או משהו כזה. לכל דבר יש איזה פריק יוצא דופן, וזה לא נחשב).

מה שאתה מדבר עליו זה טעם. אבל יש דברים שהם מעבר לטעם. גוף גברי ושיעירות הם לא בטעם של אף גבר.

פנים מכוערות הם לא בטעם של אף גבר- אם הן לבנות\צהובות\שחורות\רזות\שמנות\מה שלא יהיה. וכן- יש הגדרה ל-מה זה פנים מכוערות גם מעבר לעניין ה"טעם".

לגבי שעירות אצל נשים אתה טועה.

תשאל את היבואנים של סכיני הגילוח בגרמניה שפשטו רגל אחרי שהנשים המקומיות סירבו להיכנע לאופנה האמריקאית הדבילית

של גילוח כל השיער הנשי.

למעשה בכל אזור גרמניה (כולל אוסטריה שוויץ ומדינות נוספות באזור) שער גוף נשי ניחשב כסקסי (אני מדבר על שיער גוף נשי

ממוצע שבכל מקרה,גם ללא גילוח כלל ,הוא הרבה, אבל הרבה יותר דליל מהשיער שמאפיין גבר נורמאלי).

אותי אישית שערות על הידיים\אזור הוואגינה מגרות ואני אדיש לשערות על הרגליים (אם כי שערות על הפנים\הגב\ישבן "לא ממש עושות

לי את זה").

בכל מקרה בתור גבר ממוצע ולא "פריקי" כהגדרתך אני מעדיף קווקזית שעירה,חטובה,חמה אש במיטה עם שפם

על פני בובת ברבי אמריקאית,"מודרנית",פמיניסטית עם סיליקון בחזה,שעברה שעווה ואין לה אף שערה על הגוף ,אפילו לא על אזור

המשולש (ואני לא מיתכוון לאזור ואדי ערה ,כן? ) ושדורשת שאני ארד לה(גועל נפש אמיתי) כתנאי לכך שהיא תרד לי,

ועושה לי טובות שהיא בכלל פותחת רגליים........

אם ניקח למשל תאילנדית ממוצעת שנחשבת יפה בארצה שלה,אז מבחינת מבנה גוף כללי יש לה גוף נערי לכאורה ,שרחוק

מזרח ממערב ממבנה גופה האופייני של הפרה האירופאית הנפוצה.

(ולא אני לא הומו ניסתר,וגם לא פדופיל,למעשה הנשים הדוחות ביותר ,מבחינתי ,אלו כל אותן BODY BUILDERS

ורצות מרתון שמרוב נטילת סטרואידים אנאבוליים קיבלו ישבן גברי למהדרין שרק צפייה בהן מאחורה,גורמת לי לתחושת גועל קשה).

גם מבנה הפנים של תאילנדית כזו שונה מאוד ממבנה הפנים של בחורה אירופאית\צפון אפריקאית ולא עונה על הגדרות

היופי המערביות המקובלות שאנחנו מושפעים מהן.

בכל זאת,אני דלוק על תאילנדיות וחושב אולי להביא אחת בדומה למה שעשו הרבה גברים בעיר שאני חי בה

ושנימאס להם מהכלבות הישראליות הנפוצות.

אם אתה רוצה דוגמא קיצונית לעד כמה הסביבה ואמצעי התקשורת משפיעים

אתה מוזמן להציץ לחדרי ההמתנה של המנתחים הפלסטיים ושל סלוני היופי ,

אתה תגלה שחלק גדול מהקליינטיות הן קווקזיות\צפון אפריקאיות\עיראקיות\פרסיות

שעושות ניתוח אף כדי להיפטר מהאף הנשרי שלהן ואחר כך הולכות למספרות\סלוני יופי להחליק את שערן המקורזל ולבהיר אותו

באמצעות ליטרים של מי חמצן..

בעיניי זה גרוטסקי ומגוחך שכולן מנסות להידמות לבובת הברבי האולטימטיבית ,סטייל פמלה אנדרסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דן אני מבקש שתצרף אותי לרשימה ואולי נעשה הזמנה קבוצתית של תאילנדיות ( למרות שאני חושש שהליכה על אדמת הקודש יכולה להפוך אותן לכלבות אחרי מספר צעדים , אבל אני מוכן לקחת את הצ'אנס של כמה ימים של אושר בחברת אישה ולא כלבה )

לאחר מכן טעם ואופנה הוא כמו שאחד פעם אמר :" חבורה של הומואים שאוהבים לשחק בבובות קובעים את מודל היופי לגברים סטרייטים " .

אישית אני מאוד לא נהנה מנשים שעירות ואכן נתקלתי באחת או שנים גרמניות שהיו זקוקות לגילוח דחוף באזור הרגליים והפריפריה שלא לדבר על בתי השחי , אבל לא בפנים או משהו כזה .

למעט הבדיחה הידועה למה טוב אישה עם שפם ? - כי זה מדגדג בביצים , אני לא יכול לחשוב למה נשים צריכות להיות שעירות ? ונכון שעדיף פלומה עדינה שניראת רק באור מאשר זיפים קשוחים של שבוע , אבל תודה לאל בזה הישראליות משתדלות ומשקיעות .

מודל היופי הוא עיניין של אופנה , נשים מכל המינים והצבעים כמו כן המשקלים והפרופורציות מתאימות לכל גבר בשלב כזה או אחר - מזל שאלוהים ברא לנו הורמונים שמעאט משכיחים את כל הדפקטים הקטנים שיש להן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דן אני מבקש שתצרף אותי לרשימה ואולי נעשה הזמנה קבוצתית של תאילנדיות .

חה,חה,חה. ;D

גם אם לחלקיק שנייה המחשבה הזאת עברה לך בראש ברצינות,אז צר לי מאוד לאכזב אותך.

זה פשוט לא עובד כך.

SORRY אבל "בהזמנה קבוצתית" אתה יכול להשיג רק זונות תאילנדיות רקובות מבפנים ומבחוץ וכל זאת תמורת

סכומים מופקעים לסרסורים מהעולם התחתון שלא יהססו לשבור לך את ה-KNEE CAPS (לא יודע איך אומרים זאת בעברית....)

אם תאחר ביום תשלום אחד..

בסופו של דבר,אישה,אפילו אישה תאילנדית מהאזורים הכפריים המבודדים בתאילנד שחונכה מילדות להיות כנועה ולרצות את הבעל,

איננה מוצר שאפשר להזמין מ- ואין כאן קיצורי דרך.

גם כאן ,יש צורך במשיכה בסיסית אלמנטארית ורצון הדדי.

כפייה לאורך זמן לא תעבוד כאן ,אלא אם כאן אין לך התנגדות לגלות רעל בצלחת המרק שאשתך התאילנדית תכין לך....

לא ,אתה תצטרך לנסוע אישית לאזור ,לשכור חדר רצוי אצל משפחה מקומית ולהתיידד איתה בצורה טבעית.

(שיטה יעילה זה להתנדב לארגוני סיוע שפועלים במקומות נידחים.בצורה כזאת העלויות שלך יהיו מינימאליות ואתה גם

תעזור לאוכלוסייה המקומית וגם תיצור הזדמנויות של היכרות עם בחורות פוטנציאליות ) .

(למרות שאני חושש שהליכה על אדמת הקודש יכולה להפוך אותן לכלבות אחרי מספר צעדים , אבל אני מוכן לקחת את הצ'אנס של כמה ימים של אושר בחברת אישה ולא כלבה ).

אדי מרפי בסטנד-אפ הגדול מכולם "בגסות"---RAW (מומלץ מאוד לצפות בו.אני מאמין שבחיפוש

קצר אתה יכול למצוא אותו ולהוריד אותו בתוכנת שיתוף הקבצים החביבה עלייך.אם לא תימצא ,תבקש ואני אעלה אותו לרשת

בעצמי ואשלח לך לינק להורדה)התייחס לנושא ואמר משהו כמו:

"גם אם אני אמצא כושית עם נזם באף רוכבת ערומה על ג'ירפה ואני אביא אותה לאמריקה ,אז בתוך שנה היא תדרוש את הזכויות שלה

ותזרוק אותי מהבית עם תביעת מזונות אסטרונומית בעזרתו של עורך דין חלקלק,חברות שלה והמשטרה"

(ציטוט לא מדויק שלקוח מזיכרוני).

האמת שיש לכך פיתרון פשוט,יעיל ואפקטיבי שלקוח הישר מבני ברק ומאה שערים ,אבל הוא ידרוש ממך הקרבה מסוימת,כדלהלן:

לקחת את המיקרוגל,מעבד המזון מכונת הכביסה הטלביזיה הרדיו והמחשב ולזרוק לפח או לפחות לנעול אותם בחדר נעול שרק לך

יהיה גישה אליו או לפחות להגביל את הצפייה באמצעות ביטול ערוצים(במיוחד ערוץ 2 ,ערוץ הטלנובלות וערוצי הסרטים שמראים

את מיטב הזבל ההוליוודי הפמיניסטי).

מומלץ לשים צלחת לוויין ולהתחבר לערוצים פקיסטניים\איראניים----גם אם היא תלמד עם הזמן פקיסטנית\פרסית זה ממש לא

יסייע לקלקולה כאן.

כמובן לא לשלוח אותה לאולפן לעברית ואת הזבל חביבי , תצטרך להתרגל לזרוק לבד

אם אתה לא רוצה שהשכן "יעשה " אותה.

אם כבר אז עדיף שלא תלמד שום שפה שהרי אחרי כמה ימים היא כבר תלמד לבדה איך לעשות לך מסג' בגב ולרגליים ושאר פינוקים

שאם אני אתן כאן פירוט גרפי שלהם אז ללא ספק אני אקבל כאן באן מיידי וקבוע.... :smile1:

בנוסף לכך,תצטרך להפוך אותה לעקרת בית במישרה מלאה.

(לשם כך ,נועדה זריקת מעבד המזון מכונת הכביסה לפח----אישה חסרת תעסוקה עלולה לצאת מדעתה וממילא

הבגדים יוצאים הרבה יותר טובה בכביסה ידנית ,וגם הסלטים יוצאים הרבה יותר טוב בחיתוך ידני ואוהב במיוחד

כשהכנת הסלט\הכיבוס נעשה כשהיא לובשת חצאית בלבד ,ללא שום דבר מתחת....

ברור שתצטרך לפנק אותה במיטה ומחוצה לה ,להשקיע בה ,לטפח אותה ולטייל איתה .

אולם לי אישית אין בעיה לעשות זאת כאשר אני יודע שאשתי היא באמת שלי לכל דבר ועניין ולא כלבה פמיניסטית

שתלטנית שכל הזמן מנסה לאלף ולשנות אותך,מבקרת אותך,פוזלת כל הזמן מסביב במחשבה שהדשא של השכן ירוק יותר ,

חושבת שהייתה מסוגלת "לתפוס " מישהו יותר טוב וגם דואגת להזכיר לך זאת בכול ויכוח שטותי שמסתיים באיום של גירושין מצידה.

אם יש לך מספיק כסף (לי, יש תודה לאל ובעיקר לעצמי) תוכל לוותר על עבודתה מחוץ לבית,כך שההשפעה החיצונית עלייה מצטמצמת

עד כדי אפס.....

מומלץ גם לנקוט בשיטה של החרדים\הקווקזים ולהכניס אותה להריון בצורה שיטתית ,בצורה כזו שבכול פעם שהיא רק מתאוששת

מההיריון האחרון ,מייד להכניס אותה להריון שני,כך שלא יהיה לה בכלל כוח נפשי ופיזי לעמוד על דעתה.

הילדים גם יעסיקו אותה רוב הזמן.

אגב,תוכל לוותר בכיף על קניית מטרנה ושאר תחליפי חלב ארורים של כלבות פמיניסטיות.

מצידך רצוי שהיא תניק את הילדים עד בר-מצווה שהרי זה ידוע שאישה מניקה לא מסוגלת מבחינה הורמונאלית להיכנס להריון.

אגב,מומלץ להצטרף ליניקה ,חלב אם אמיתי הוא בריא מאוד ומתקתק ובכול מקרה טעים לאין שיעור מהחלב התעשייתי

מתוצרת תנובה\טרה.

תחשוב כמה כסף תוכל לחסוך על קניית חלב וקונדומים..... :smile1:

(גרושתי הכלבה הפמיניסטית עבדה בהיי-טק ,הרוויחה יותר ממני ובכל זאת ,את כל הכסף שלה הייתה שורפת על קוסמטיקה,איפור ,בגדים

תכשיטים ובעיקר חזיות של 400 שקל-נו טוב היו לא שדיים באמת גדולים- שחייבו קניית חזיות מיוחדות עם חיזוקי מתכת)

לאחר מכן טעם ואופנה הוא כמו שאחד פעם אמר :" חבורה של הומואים שאוהבים לשחק בבובות קובעים את מודל היופי לגברים סטרייטים " .

אישית אני מאוד לא נהנה מנשים שעירות ואכן נתקלתי באחת או שנים גרמניות שהיו זקוקות לגילוח דחוף באזור הרגליים והפריפריה שלא לדבר על בתי השחי , אבל לא בפנים או משהו כזה .

למעט הבדיחה הידועה למה טוב אישה עם שפם ? - כי זה מדגדג בביצים , אני לא יכול לחשוב למה נשים צריכות להיות שעירות ? ונכון שעדיף פלומה עדינה שניראת רק באור מאשר זיפים קשוחים של שבוע , אבל תודה לאל בזה הישראליות משתדלות ומשקיעות .

קבל המלצה מאחד עם ניסיון: נשים שעירות ובמיוחד נשים שיש להן שפם (אם יש לה שכל היא מבהירה

אותו עם מי חמצן),הן נשים ש-"סובלות" מעודף טסטוסטרון,מה שהופך אותן למכונות סקס במיטה שיטרפו אותך חי.

עדיף אחת שעירה מאשר כלבה חלקה ופריג'ידית שהסקס איתה דומה לסקס עם גוויה....

עדיף גם אחת שעירה מאשר כזאת שגילחה את שערות רגליה והזיפים שעוקצים אותך תוך כדי האקט ,גורמים לך לחשוב

שאתה עושה סקס עם גבר.האמן לי זה ה-TURN -OFF האולטימטיבי.

מודל היופי הוא עיניין של אופנה , נשים מכל המינים והצבעים כמו כן המשקלים והפרופורציות מתאימות לכל גבר בשלב כזה או אחר - מזל שאלוהים ברא לנו הורמונים שמעאט משכיחים את כל הדפקטים הקטנים שיש להן .

רוב הדפקטים שאנחנו סובלים מהם אצל הנשים הם מעשי ידינו .

זה מרק הפיגולים שאנחנו בישלנו בעצמינו כשנתנו להן ללכת לבית הספר,לעבוד ולבחור ולהיבחר לכנסת.

אני מבטיח לך ש-6.5 מיליארד האנשים שחיים בחברות מסורתיות ,לא סובלים מכל החרא שאנחנו נאלצים לאכול מדי יום

מהכלבות הפמיניסטיות.

זה מצחיק אבל החברה הפמיניסטית משמידה את עצמה.

כבר שנים שהריבוי הטבעי של האוכלוסייה המקומית של כחצי מיליארד אנשים, ברוב המדינות ה-"מערביות "הינו שלילי

(ישראל היא יוצאת דופן במובן הזה),

כלומר שיותר אנשים מתים מאשר נולדים וללא ההגירה ממדינות העולם השלישי ,האוכלוסייהבאותן מדינות הייתה מצטמקת בשיעור דרמטי.

בסופו של דבר הפמיניזם בדומה לקומוניזם הינו סטייה מהאופי האנושי הבסיסי וסופו להיכחד.

אני כמו הרבה גברים בעולם המערבי "מצביעים ברגליים" ומסרבים לשכפל כלבות פמיניסטיות מפני שאנחנו לא רוצים

להישאר " נשואים" לדמי מזונות עם ילדים שחיים אצל הגרושה שמסיתה אותם כנגד אביהם ,מה שגורם להם לניכור ולא פעם

אפילו לעוינות כלפי האב,בדרך כלל ללא סיבה מוצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיייי דן... חשבתי בהתחלה שאתה ציני פה ושם אבל אז התחוורה לי האמת שאתה רציני.

בסופו של דבר, אתה פשוט לא מעוניין בבחורה/אישה שהיא גם, חלילה, בן אדם - אלא סוג של עבד.

אני מוצא בחורות כאלו משעממות להחריד, לא מעניינות ולא מאתגרות.

אני שונא להרגיש שאני המעניין במערכת יחסים. אני אוהב בחורה עם המון נושאי עניין, שראתה עולם(עדיף גם אחת ש"עשתה עולם" כדי שהסקס יהיה טוב), בחורה עם שריטות עמוקות ותסביכים לא פתורים. יאמי.

בחיים לא "פגשתי"(במרכאות כפולות ומכופלות, כי לא באמת פגשתי אותך) אדם עם טעם כ"כ שונה משלי בנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה בתור גבר ממוצע ולא "פריקי" כהגדרתך אני מעדיף קווקזית שעירה,חטובה,חמה אש במיטה עם שפם

על פני בובת ברבי אמריקאית,"מודרנית",פמיניסטית עם סיליקון בחזה,שעברה שעווה ואין לה אף שערה על הגוף ,אפילו לא על אזור

המשולש (ואני לא מיתכוון לאזור ואדי ערה ,כן? ) ושדורשת שאני ארד לה(גועל נפש אמיתי) כתנאי לכך שהיא תרד לי,

ועושה לי טובות שהיא בכלל פותחת רגליים........

.

עכשיו אפשר לראות כמה אנוכי אתה.

ויש גברים שאוהבים לעשות את זה - גם היא לא מגולחת.

כן, בעיקר ב"תרבות האירופאית" שאתה כ"כ מעלה על נס זה נחשב דבר טבעי וחלק בלתי נפרדת מיחסי מין.

אין דבר יותר טוב מלהרגיש ריחות מחרמים של בת זוג, ושהם נשארים עליך כמה זמן אח"כ.

בגלל אנשים כמוך שהחליטו שזה "מגעיל" בלי כל סיבה - ישנם אנשים שמסרבים.

ואם מערכות היחסים שלך עם אנשים זה "היא עושה טובה שהיא..." או דורשת משהו בתמורה למשהו וזה נראה לך רע - סימן ששני האנשים במערכת היחסים לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן

למרות מה שכתבתי ( בבדיחות הדעת ולצחוקים בלבד ) אני לא חושב שהדרישות שלך הן לא מובנות , מה בן אדם בסך הכל רוצה ? שותפה ולא מנהלת ו / או בוס חדש , איך שהיא ניראת זה עיניין של טעם . ההודעות הראשוניות שלך לגבי חוסר רצונן להתקשר באמצעים ויזואליים היא רק סימפטום שלהן לרצונן לשליטה ולמניפולציה במערכות היחסים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיייי דן... חשבתי בהתחלה שאתה ציני פה ושם אבל אז התחוורה לי האמת שאתה רציני.

DAMN RIGHT

I AM GODDAME SERIOUS ALL THE WAY

בסופו של דבר, אתה פשוט לא מעוניין בבחורה/אישה שהיא גם, חלילה, בן אדם - אלא סוג של עבד.

בנקודה הזאת אתה ממש טועה ומפספס.

אני ממש לא צריך שיפחה "חרופה"(ביטוי מהתנ"ך).

יש לי את כל האמצעים שרק אתה יכול לדמיין שנועדו להקל על החיים ,החל ממנקה שבאה פעם בשבוע דרך מיקרוגל

(אופה+גריל +טורבו),דרך מכונת כביסה חדשנית שמכבסת בקיטור שעלתה לי כ-6 אלף שקל ,מקרר "הפוך"

עם מקפיא למטה,מכונה אוטומטית שמערבלת ואופה לבדה לחם,מייבש כביסה,מעבד שעושה לי סלטים בשניות

,מטחנת בשר שמסוגלת לטחון ממותה , גרמני,דירה עם נוף לים שמאפשרת לי לרדת לחוף באופן כמעט מיידי,

כ-1000 ערוצים שמספקים לי שני צלחות לווין,ואני יכול להמשיך כך עד הבוקר....,אבל הנקודה הובהרה, נכון?....

בשיחת טלפון קצרה אני יכול להזמין TAKE AWAY ממסעדות ובתקופות יובש שלא עולה שום דבר בחכתי ,גם נערות ליווי

שנראות טוב יותר מהבחורה היפה ביותר שאי פעם תסכים להיות איתי ללא תמריץ כספי.

(ואם אתה חושב שאני גאה בזה אז אתה ממש טועה...,להיפך אני מתבייש בזה עד עומקי נשמתי.....ומקפיד על שימוש בגומי

ללא שום העברת נוזלי גוף כלשהם וכמובן ללא נשיקות)

השאלה היא:

האם כל זה עושה אותי מאושר?

והתשובה היא ממש אבל ממש לא.

הייתי מוכן להחליף את כל זה בשנייה אחת בלי לחשוב פעמיים ,אם הייתי יכול לגרום לכך שהחודשים הראשונים שיצאתי עם הבחורה

היחידה שאהבתי באמת אי פעם (גרושתי ) ימשכו לנצח.

(אגב,גרושתי כשיצאתי איתה תקופה ארוכה,לא ידעה בכלל שיש לי כסף וזה התברר לה רק בדקה ה-90 לפני החתונה,מפני

שביקשתי ממנה לחתום על הסכם ממון שבצורה מפורשת הבהיר לה שבמקרה גירושין היא תקבל אפס מאופס.נישואינו עלו על שירטון

בגלל הבדלי אופי וגישה ולא בגלל משהו דרמטי ופתאומי כמו בגידה.בסופו של דבר הויכוחים האין סופיים גמרו את האהבה

והתשוקה החזקה שהייתה בינינו.)

מה לעשות שהתברר שהאופי שלי שהוא עקשני ודומיננטי לא מסתדר עם בחורות בעלות מנטאליות פמיניסטית ודינו של כל קשר כזה

סופו להתפוצץ במוקדם או במאוחר ולכן מאז גירושיי צמצמתי את קשרי עם המין הנשי לקשרים לא מחייבים שנמשכו בין מספר

שעות למספר שבועות במקרה הטוב.

אני מראש ,נימנע מלפתח קשר רגשי מפני שאני יודע שאין לזה סיכוי ותוחלת ואני לא רוצה להיפגע וגם לא לפגוע.

אני מוצא בחורות כאלו משעממות להחריד, לא מעניינות ולא מאתגרות.

אותי בכל מקרה,אפילו בחורות אינטליגנטיות שיעממו ומצאתי אותן רדודות ולא מעניינות..

לשם שיחות יש לי מספיק חברים עם תחומי עניין משותפים.

אני שונא להרגיש שאני המעניין במערכת יחסים. אני אוהב בחורה עם המון נושאי עניין, שראתה עולם(עדיף גם אחת ש"עשתה עולם"

כדי שהסקס יהיה טוב), בחורה עם שריטות עמוקות ותסביכים לא פתורים. יאמי.

אני מתנצל מראש אם זה יעליב אותך ,אבל מצאתי את דברייך מבחילים ודוחים במידה שבא לי להקיא.

החלום הרטוב שלי לגביי בחורה שאני אתחתן איתה היה מאז ומתמיד בחורה בתולה שאני הראשון שפותח אותה.

לצערי החלום לא התממש בנישואי,אבל העובדה שאהבתי את גרושתי באמת ,אפשר לי להתגבר על הרתיעה הטבעית שלי

מבחורות שדרך הפתחים שלהן זרמו הרבה נוזלי גוף של גברים שונים ומשונים.

אם גרושתי לא הייתה מרקע דתי וממשפחה מסורתית שחבר טוב שלי הכיר היטב בתור שכן וידע שהיא "לא עברה הרבה ידיים"

אז קרוב לוודאי שלא הייתי מסוגל לפתח רגשי כלפיה ובוודאי שלא הייתי מתחתן איתה.

אם אתה באמת רציני במשפטים הבאים שאתה אומר,כדלהלן:

"בחורה עם שריטות עמוקות ותסביכים לא פתורים. יאמי."

בחיים לא "פגשתי"(במרכאות כפולות ומכופלות, כי לא באמת פגשתי אותך) אדם עם טעם כ"כ שונה משלי בנשים."

אז המשמעות האמיתית של דבריך היא שאתה מזוכיסט אמיתי!!!

האמת שלולא הפורום ,בחיים לא הייתי מאמין שאנשים כמוך באמת קיימים במציאות.

למעשה אתה ההיפך הגמור ב-180 מעלות ממני.

כשאני קראתי לראשונה את דבריך (בהנחה שאתה מדבר בכנות ולא מסתלבט) הרגשתי שמדבר איתי עב"ם .

ולא ,אני נישבע כאן בכל היקר לי ,שאין לי שום רצון\אינטרס להעליב אותך חס וחלילה.

בכלל המוטו שלי בחיים הוא LIVE AND LET LIVE ואני לא פוסל אותך כבן אדם.

אני בכלל לא מאמין בכפייה ,אני דוגל בדעה שבני זוג צריכים לעשות אחד את השני מאושר ככול יכולתם,

ואם חרף כל המאמצים אחד או שני בני הזוג מוצאים את עצמם אומללים במערכת יחסים ,אז זה הזמן "לפרק את החבילה".

בסך הכול זה ברור לי כפי שברור לי, שבבוקר תזרח השמש שהמנטאליות הפמיניסטית תעשה אותי אומלל ואני לא מוכן

לבלות את חיי בויכוחים מטופשים ומאבקי כוחות ושליטה כפי שאני רואה ושומע במערכות יחסים של חברים,קרובי משפחה ושכנים.

מבחינתי נישואים עם כלבה מקומית ,זה מתכון בטוח לאומללות וקיצור חיי בהתקף לב\שבץ מוחי\אולקוס\סרטן

ואני לא מוכן להיכנס לסטטיסטיקה העגומה ולשלם בבריאותי רק בשביל לרצות את קרובי משפחתי והסביבה הקרובה.

אני סבור שעבורי ועבור הרבה גברים עדיף להישאר רווק או גרוש כמוני ללא ילדים(שזה בעצם כמו רווק שבסך הכול הפיק מסיבה גדולה

והאכיל כמה מאות אנשים על חשבונו) מאשר להתחתן עם שרמוטה פמיניסטית נפוצה .נכון שזה לא מתכון לאושר כפי שאני

יודע היטב מניסיוני אבל מה שבטוח שזה יחסוך את הסיוט של חיים עם בת זוג ששותה לך את הדם עם קשית מדי יום .

תודה לאל שיש תמיד את האפשרות להכיר בחו"ל בחורה עם אופי פשוט וטבעי .

כן אני יודע שיהיו כאן כאלו שיאמרו שאני בעצם מחפש בחורה עם מנטלות פרימיטיבית ,כנועה וצייתנית

או כפי שהגדיר בן דוד שלי:"מנטאליות של סמרטוט".

,אבל אני שם עליהם פס על פס,בסופו של דבר חיים רק פעם אחת וכול אחד צריך לשאוף למערכת יחסים

זוגית שעושה אותו מאושר ולא להתחשב במוסכמות חברתיות \ציפיות של קרובי משפחה.

בירור קצר שערכתי במשרד הפנים העלה שאין שום חובה לערוך חתונה בקפריסין\מדינה אחרת על מנת להכניס לארץ באופן חוקי

בחורה שהכרת בחו"ל.

בסך הכול צריך להגיש תצהיר בפני רשם של בית משפט לגבי הזוגיות שלכם (עלות של כמה עשרות שקלים)

ולהפקיד עירבון כספי לא גבוהה שבת הזוג לא תעבוד בארץ ושתעזוב את גבולות המדינה אחרי 5 שנים

במידה והסטאטוס המשפחתי שלה לא משתנה לסטאטוס של-" לנשואה לאזרח ישראלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש ודן

יש לכם בעיות, באמת. אישוס רציניים מאוד, לא יודע אם זה משהו מהבית, או שנכוותם בצורה קשה מבחורה במהלך החיים שלכם, אבל זה ממש מעציב אותי לשמוע שיש אנשים פגועים כמוכם.

מאחל לכם למצוא מישהי שתהיה גם חבר בשבילכם, רק ככה תדעו שאין צורך בשפחה\תאילנדית.

זה ששלטו בכם בעבר לא אומר שהמוצא היחיד הוא להיות השולט בפעם הבאה - בטח שלא בצורה טוטאלית כמו שאתם רוצים.

קיימות גם מערכות יחסים בהן שולטים ביחד, פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפני

שביקשתי ממנה לחתום על הסכם ממון שבצורה מפורשת הבהיר לה שבמקרה גירושין היא תקבל אפס מאופס

ואהבתה אותה ?

שמע בחור אני לא האיש לתת עצות על מערכות יחסים ופגישות

ואני לא אומר שלא צריך לחתום הסכם ממון במיקרים כאלו

אבל אם עושים הסכם ממון צריך לתת גם עצם לבחורה שאתה עומד להתחתן איתה

ויש סיכוי טוב שחלק מהבעיות שהיו לכם זה בגלל הסכם ממון כזה

אתה זורק לבחורה שרצתה אותך והייתה מוכנה להתחתן איתך בלי לדעת על הכסף הסכם ממון כזה ?

סלך לי אבל אני חייב :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש ודן

יש לכם בעיות, באמת. אישוס רציניים מאוד, לא יודע אם זה משהו מהבית, או שנכוותם בצורה קשה מבחורה במהלך החיים שלכם, אבל זה ממש מעציב אותי לשמוע שיש אנשים פגועים כמוכם.

+1

(ולו רק בגלל החפירות, אפילו בלי לקרוא את כל התוכן שלהן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אם פעם קראתי "אנדאר סטייטמנט "

שמע בחור אני לא האיש לתת עצות על מערכות יחסים ופגישות

:

ולנושא - הסכם ממון הוא דבר חיובי ביותר והעיניינים הכלכליים הם חשובים מכדיי להשאיר אותם ככה פתוחים , מי שלא רוצה לחתום אני לא יודע אם זו עילה לפרוק הקשר - אבל זה בטוח עיניין לבחינה מחדש ( לך תדע אולי לרשום הכל על שם הכלב שלך או משהו כזה - אאל"ט אין חלוקה במקרה של ירושה ) , אני בעד הסכם ממון - גם עם מישהיא יותר מבוססת ממני , עדיין זה לא אומר שאני לא אהנה מהמון שלה כאשר אנחנו ביחד .

ודן אני חושב שאתה צודק - אישה היא בת זוג ושותפה כמו שהאיש הוא בן זוג ושותף - בלי שותף סמוי ו / או דומיננטי , הגועל נפש של נשים שאינן מבינות את המשמעות ומנהלות מאבקי כוח על שטויות , אבל מה אני מבין בנשים , אני בקושי מבין מתי טוב לי ומתי רע לי .

ותודה לשימי 86 על הרחמים והסימפטיה - אתה צריך לבוא איתי פעם אולי וככה אני אוכל לתת לך לשחק על קלף המסכן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...