איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

בנוגע לבחורות שלא שמות בכלל תמונה, או תמונה לא ברורה- אני לא מתעסק איתן.

כנ"ל לבחורות שלא רואים את הגוף שלהן. אין לי כח להיתקל פתאום בתחת עצום.

לפעמים קורה שהבחורה לא נראית כמו בתמונות (כלומר רע יותר). בסופו של דבר, אין מה לעשות. צריך לנסות.

גם כאשר מתחילים עם בחורה "במציאות", הרבה פעמים קולטים שהיא נראית פחות טוב ממה שחשבתם (תוצר לוואי של אלכוהול :smile1:) או שמגלים כל מני מוזרויות אחרות. ככה זה.

Milford Cubicle, אני לא מסכים איתך, לפחות לא לגמרי.

יש אנשים שהם פשוט ביישנים. להתחיל עם בחורה "במציאות" זה לא קל. אפילו קשה. צריך לדעת מה להגיד (במידה סבירה כלשהי), צריך לדעת איך להמשיך וכו'.

אני יכול להעיד על עצמי שמדי פעם אני מצליח במשימה של לגשת לבחורה. כשאני עושה את זה אני משיג מספר...אבל לי אישית קשה מאוד לעשות את זה.

כמובן כשגם עושים את זה הרבה, לא תמיד זה מצליח.

באתרים כמו מקושרים\פייסבוק המגבלה הזאת נעלמת. אין כל רע, לדעתי, בלצאת עם בחורה שהתחלת איתה במקושרים. בעניין זה המטרה מקדשת את האמצעים- צריך להגיע לבחורה שאתה רוצה להיות איתה בקשר (או דברים אחרים לצורך העניין) ונהנה איתה. איך...זה לא כזה קריטי.

בנוגע לאתרי היכרויות "אמיתיים" (קרי קופידון וכו')- הם באמת עלובים.

פותח הת'רד, אני לא ממש מסכים עם הפתרון שלך.

להתחיל לדבר עם בחורה בוידאו רק כדי לראות איך היא נראית זה לא לעניין.

כל בחורה נורמלית תתן לבן אדם שהיא מסכימה לצאת איתו תמונה סבירה שלה. אם היא לא מסכימה לחלוק תמונה יש פה משהו חשוד (גם אם היא נראית טוב, כנראה שיש לה מחלת נפש כלשהי) ועדיף לוותר על העניין.

בסופו של דבר לצאת עם בחורה, גם אם בסוף היא לא נראית הכי טוב, זה לא סוף העולם. יוצאים, יושבים ומנסים להנות ממה שיש באותו הרגע.

אם הדייט ממש משעמם או שהיא נראית זוועה חותכים מהר יחסית וזהו. זה לא אסון ולא קרה שום דבר.

כמובן שכן עדיף להימנע מזה ככל האפשר (תמונה סבירה וברורה ושיחת טלפון הם סבירים מספיק לדעתי), אבל בסופו של דבר זה חייב לקרות מתישהו.

נ.ב.

לפעמים דייטים גרועים הם נחמדים מבחינה מסויימת. קודם כל, אפשר לצחוק על זה אחרי זה.

שנית, זה דוחה את הקשר הבא בעוד קצת זמן- מה שלא כזה רע לדעתי. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למה אתה קורא "מקומות נורמאליים"?

מפגשי קוד פתוח, שם תפגוש הרבה בחורות גיקיות שבטח ימצאו חן בעיניך, הרי יש לכם מכנה משותף- שתיכם גיקים בהנחה ואתה גם כן גיק כמו מרבית גולשי האתר הנ"ל.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתרים כמו מקושרים\פייסבוק המגבלה הזאת נעלמת. אין כל רע, לדעתי, בלצאת עם בחורה שהתחלת איתה במקושרים. בעניין זה המטרה מקדשת את האמצעים- צריך להגיע לבחורה שאתה רוצה להיות איתה בקשר (או דברים אחרים לצורך העניין) ונהנה איתה. איך...זה לא כזה קריטי.

אז אתה דווקא כן מסכים איתי.

מקושרים/פייסבוק הם לא אתרי היכרויות. אלו אתרי חברתית - הראשון היה פעם ממש טוב ועכשיו הפך להיות דיי זבל מלא בילדים קטנים, והשני נמצא בשיא שלו.

יש בהם אנשים מכל קצוות הסקאלה - יפים, מכוערים, פנויים, תפוסים, נואשים, לא-נואשים (מה ההיפך של נואשים? :P), והבחינה הזאת זה מאוד דומה לעולם האמיתי.

אין שום בעיה להכיר משם אנשים חדשים, זה סבבה לגמרי ויצא לי להכיר משם הרבה אנשים (גם בנים וגם בנות) דרך "חברים משותפים" שלנו שבזכות גם הכרתי אחר כך במציאות ועם חלקם אני אפילו חבר ממש טוב.

לגיטימי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסתייגות שלי היא רק מ"אתרי היכרויות", שמה לעשות - הסיכוי למצוא שם בחורות שנראות טוב (וסליחה על השיטחיות, אני בטוח שיש שם גם בחורות עם לב זהב אבל זה לא העניין) דיי דומה לסיכוי של להביס את יוון 5-0 במשחק שיש היום (וכן אני יודע שברגע זה הוא כבר עומד על 1-1..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לבחורות שלא שמות בכלל תמונה, או תמונה לא ברורה- אני לא מתעסק איתן.

כנ"ל לבחורות שלא רואים את הגוף שלהן. אין לי כח להיתקל פתאום בתחת עצום.

לפעמים קורה שהבחורה לא נראית כמו בתמונות (כלומר רע יותר). בסופו של דבר, אין מה לעשות. צריך לנסות.

גם כאשר מתחילים עם בחורה "במציאות", הרבה פעמים קולטים שהיא נראית פחות טוב ממה שחשבתם (תוצר לוואי של אלכוהול :smile1:) או שמגלים כל מני מוזרויות אחרות. ככה זה.

Milford Cubicle, אני לא מסכים איתך, לפחות לא לגמרי.

יש אנשים שהם פשוט ביישנים. להתחיל עם בחורה "במציאות" זה לא קל. אפילו קשה. צריך לדעת מה להגיד (במידה סבירה כלשהי), צריך לדעת איך להמשיך וכו'.

אני יכול להעיד על עצמי שמדי פעם אני מצליח במשימה של לגשת לבחורה. כשאני עושה את זה אני משיג מספר...אבל לי אישית קשה מאוד לעשות את זה.

כמובן כשגם עושים את זה הרבה, לא תמיד זה מצליח.

פותח הת'רד, אני לא ממש מסכים עם הפתרון שלך.

להתחיל לדבר עם בחורה בוידאו רק כדי לראות איך היא נראית זה לא לעניין.

כל בחורה נורמלית תתן לבן אדם שהיא מסכימה לצאת איתו תמונה סבירה שלה. אם היא לא מסכימה לחלוק תמונה יש פה משהו חשוד (גם אם היא נראית טוב, כנראה שיש לה מחלת נפש כלשהי) ועדיף לוותר על העניין.

בסופו של דבר לצאת עם בחורה, גם אם בסוף היא לא נראית הכי טוב, זה לא סוף העולם. יוצאים, יושבים ומנסים להנות ממה שיש באותו הרגע.

אם הדייט ממש משעמם או שהיא נראית זוועה חותכים מהר יחסית וזהו. זה לא אסון ולא קרה שום דבר.

כמובן שכן עדיף להימנע מזה ככל האפשר (תמונה סבירה וברורה ושיחת טלפון הם סבירים מספיק לדעתי), אבל בסופו של דבר זה חייב לקרות מתישהו.

נ.ב.

לפעמים דייטים גרועים הם נחמדים מבחינה מסויימת. קודם כל, אפשר לצחוק על זה אחרי זה.

שנית, זה דוחה את הקשר הבא בעוד קצת זמן- מה שלא כזה רע לדעתי. :silly:

מסכים עם רוב דבריך.

אלא שיש קצת פער בין הטיעונים שלך לבין המציאות.

אבל עזוב,אני שמח שהיום בזכות הניידים דור 3 ,בליינד דייטים אמיתיים הפכו להיות נחלת העבר.

מבחינתי לצאת לפגישה מבלי להתרשם חיצונית באמצעות המסנג'ר או לפחות שיחת וידיאו בנייד ,זה כמו לחפש טלוויזיה

שחור לבן בחנויות.

פשוט אין היום לכך שום הצדקה.

אם כי אני חייב לציין שאת הבחורה היחידה שאהבתי באמת ,הכרתי בבליינד דייט שסידר לי חבר טוב שיצא איתה בעבר,וזה היה קליק מטורף

שנימשך כמה שנים טובות.

לדעתי תמונה,טובה ככול שתהיה ,לא משקפת יותר מדי, משום שהרבה בחורות שנראות טוב למדי במציאות

יוצאות גרוע למדי בתמונות מפני שהן לא פוטוגניות (גם אני לא).

חלק גדול מהקסם הנשי מתחבא בשפת גוף,הבעות פנים ובצורה הכללית שבחורה "מחזיקה" את עצמה ואת זה אף צלם,

אפילו לא צלם דוגמניות מסוגל להעביר בתמונה דוממת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

אבל שיחת וידאו בסלולארי היא בהחלט לא נחלת הכלל.

אני בן אדם עם הבנה טובה בטכנולוגיה עדכנית, בעל ידע רחב בשימושי המחשב ככלי עבודה ולצרכי היום יום וכן ידע נרחב בהפעלת הוידאו ;D.

עם זאת, בחיים לא דיברתי בשיחת וידאו. לא ב MSN ובטח שלא בפלאפון (אני לא מכיר בן אדם אחד שהשתמש בזה למען האמת).

אני גם לא קונה מצלמת כי לדעתי עדיף להיפגש וזהו- ולא לבזבז את הזמן על השטויות האלה.

אני בהחלט מסכים עם זה שיש הבדל עצום בין התחושה שתמונה מעבירה לבין דברים כמו הבעות פנים וכדומה. יכולה להיות בחורה שהיא לא מדהימה או משהו אבל החיוך שלה, הדיבור שלה וההבעות שלה ימיסו אותך לגמרי. אבל הדרך הטובה ביותר לדעת היא פשוט להיפגש וזהו.

עריכה:

בסופו של דבר כל הנזכר לעיל מסתכם לתכונה אשר נקראת אצלנו "כריזמה". כריזמה לא מועברת בתמונות וקשה מאוד לקלוט אותו בכל אמצעי אחר חוץ מפגישה פנים אל פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח טיפ: בחורה שתביא לך את הפלאפון שלה, לפני שתשלח לך תמונה - יודעת למה היא עושה את זה.

ואני חושב שהמשפט הזה ממצא את כל הדיון המיותר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התראד, אבל לדעתי לצאת אם מישהו בגלל שהיא יפה זה לגיטימי. לא לצאת עם מישהי כי היא לא יפה זה כבר רדוד מאוד.

ד.א. יש ושם תוכל לראות . אבל שתדע, בחורה יפה לא תמיד(כמעט אף פעם) תהיה כל מה שתרצה.

דברים שאתה צריך למצוא בבחורה:

א. בן-אדם טוב.

ב. נאמנות.

ג. חכמה.

ד. יפה

ה. יש עוד הרבה.

ו. לא בהכרח בסדר הזה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה כונפה?

מישהי שנראית לא טוב (ואפילו רע).

chenrp,

מה רדוד יותר בלצאת עם בחורה כי היא יפה מאשר כי היא מצחיקה, לדוגמה?

שניהם רדודים בדיוק באותה מידה.

יופיה של בחורה, אצלי לפחות, הוא תנאי הכרחי אך לא מספיק.

אני לא אצא עם בחורה שלא נראית טוב לדעתי. אני פשוט לא מסוגל לעשות את זה.

האם זה "רדוד"? מצידי שיהיה. אני רוצה להימשך לבת הזוג שלי. אני לא נמשך לבנות מכוערת, אני לא נמשך לבנות עם תחת עצום וכן הלאה. מה לעשות. :nixweiss: אני חיי פעם אחת, אני מעדיף לבלות אותה עם בנות שאני נמשך אליהן.

כמובן שזה שמישהי נראית טוב לא מספיק- צריכות להתקיים עוד תכונות וצריכים להתקיים עוד דברים בשביל שזה ימשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לצאת עם מישהי כי היא לא יפה זה כבר רדוד מאוד.

קשקוש, לצאת עם מישהי (והכוונה ב"לצאת" היא לקשר רומנטי, לא לצאת איתה לטיול עם הכלב) שאתה לא נמשך אליה זה משהו שאפשר לתאר רק ע"י מילה אחת: מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש באתרי היכרויות אבל פשוט צריך לזכור שמי שלא שם תמונה כנראה יש סיבה לכך...

פשוט בנות לא מבינות שאם הן לא נראות טוב - אין להן מה לחפש בין זוג כי ין סיכוי כמעט שימצאו, מסכימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...