איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לשגל כונפה אפשר אם אתה חרמן בצורה דחופה ואם אתה שיכור מסטול .

וזו בדיוק דוגמה להודעה מגעילה לחלוטין וחסרת כל תועלת.

ועליה בדיוק דיברתי.

אני ממש ממש מקווה שאתה ערס בן 15 שאולי יצא מזה מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו בדיוק דוגמה להודעה מגעילה לחלוטין וחסרת כל תועלת.

ועליה בדיוק דיברתי.

אני ממש ממש מקווה שאתה ערס בן 15 שאולי יצא מזה מתישהו.

למה?

(על הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שנגעלים מהפלוצים שלהם , כלומר , יש אנשים שמציגים חזות מאוד טהורה כי הם די טמאים מבפנים , ככה מיסטר מגה מום , אבל האמת היא שהרבה כונפות בונות על הקטע של לתפוס זיון בבר עם אחד שניראה טוב והוא מסטול לאללה וחרמן , תשאלו את הברמן כאן .

שלא יהיה אי הבנות , זה עובד גם הפוך , הרבה בנים עם פרצוף תחת , חרמנים , מנסים להשכיב את הכוסית המסטולה ( מה שאלכוהול עושה זה לשחרר עכבות , ולשגל מישהיא כונפה או פרצוף תחת הבן / בת אדם צריכים הרבה אלכוהול כדי להשתחרר , זה גם עוזר לשינאה העצמית שבא לקראת השיגול , מגה בוב אולי תשתה איזה דרינק , אתה יודע , תשחרר קצת ואולי המקל מהטוסיק יצא ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש, דבר ראשון תלמד לקרוא.

דבר שני ההודעות שלך בכל הפורום הזה נודפות מפיגור וטמטום ברמות שאני מתקשה להסביר, הדרך בה אתה מדבר פשוט דוחה ואני באמת מרחם על כל הבחורות שיהיו איתך.

ולאווטר, למה? כי מדברים פה על בני אדם לא על בובות מתנפחות ולדבר ככה על בני אדם זה פשוט מגעיל.

לא משנה, אין לי כוח להתווכח יותר, תרגישו חופשי לזרוק שנינויות כמו

יש אנשים שנגעלים מהפלוצים שלהם , כלומר , יש אנשים שמציגים חזות מאוד טהורה כי הם די טמאים מבפנים , ככה מיסטר מגה מום , אבל האמת היא שהרבה כונפות בונות על הקטע של לתפוס זיון בבר עם אחד שניראה טוב והוא מסטול לאללה וחרמן , תשאלו את הברמן כאן .

שלט יהיה אי הבנות , זה עובד גם הפוך , הרבה בנים עם פרצוף תחת , חרמנים , מנסים להשכיב את הכוסית המסטולה ( מה שאלכוהול עושה זה לשחרר עכבות , ולשגל מישהיא כונפה או פרצוף תחת הבן / בת אדם צריכים הרבה אלכוהול כדי להשתחרר , זה גם עוזר לשינאה העצמית שבא לקראת השיגול , מגה בוב אולי תשתה איזה דרינק , אתה יודע , תשחרר קצת ואולי המקל מהטוסיק יצא ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קראתי שום תגובה ומתייחס רק לפותח של ה תראד אז בבקשב אם זה נאמר לא לקטול

קודם כל אם ואם כבר יצאתה לפגישה עיוורת אתה חייב לעשות את הסידורים . יש לי חבר (הזוי) שהוא אוהב את זה ... אז מה אנחנו עושים

יש בזה קצת אקשן חחח ואני מבין אותו

קודם כל לפגישה "הולכים" כמה חברים בהתחלה מגיע החבר הבודק מסתכל אם בכלל כדאי להגיע . ואם כבר כן אחרי שעתיים מתקשר אליו חבר לבדוק מה שלומו

ואם הבחורה מפגרת והוא מת לברוח .משחקים שקרה משהו (לדוגמא אח שלו בתאונת דרכים ובלה בלה אין לו אח) והוא מאוד מצטער וחייב לעוף זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגה זוז

אני בכלל בתול - על מה אתה מדבר ?

אוקיי הודעה אחרונה...

תלמד לקרוא.

דבר שני ההודעות שלך בכל הפורום הזה נודפות מפיגור וטמטום ברמות שאני מתקשה להסביר, הדרך בה אתה מדבר פשוט דוחה ואני באמת מרחם על כל הבחורות שיהיו איתך.

ולאווטר, למה? כי מדברים פה על בני אדם לא על בובות מתנפחות ולדבר ככה על בני אדם זה פשוט מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם ואם כבר יצאתה לפגישה עיוורת אתה חייב לעשות את הסידורים . יש לי חבר (הזוי) שהוא אוהב את זה ... אז מה אנחנו עושים

קודם כל לפגישה "הולכים" כמה חברים בהתחלה מגיע החבר הבודק מסתכל אם בכלל כדאי להגיע . ואם כבר כן אחרי שעתיים מתקשר אליו חבר לבדוק מה שלומו

ואם הבחורה מפגרת והוא מת לברוח .משחקים שקרה משהו (לדוגמא אח שלו בתאונת דרכים ובלה בלה אין לו אח) והוא מאוד מצטער וחייב לעוף זהו

:lol: הרגת אותי אני מת לדעת אתה מדבר מניסיון או ששמעת מחבר ששמע / צפיה אובססיבית בסדרות נעורים !?!?

ובכלל מה הבעיה זה BLINDזאת פגישה איוורת למה הוא צריך תצפיתן ?

כולה פגישה, נכנס רואה מישהי שאין בכלל מצב אז עושה פרסה והולך, מקסימום שותה קפה איתה ונפרדים.

חוץ מזה כל הקטע עם שיחת הטלפון מה שעתיים? תוך רבע שעה,חצי שעה גג! אתה יודע אם זה זורם

אז אם לא מתאים לך תהיה גבר תסיים את זה בכבוד ואל תיתן תרוץ מפגר ושקוף.

זה כמו שבפרידה מישהו מוציא לך את המשפט זה לא אתה זה אני :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח במקרה חבר שלך הוא דניאל?

כל כמה זמן הוא מספר לי על פגישות שכאלו הוא הורג אותי...

בפעם האחרונה שהגיעה לו כונפה שמנה שתיארה את עצמה בתור "סקסית ורזה" בטלפון הוא במקום קיבל טלפון מחבר שלו שכאילו אמר לו שחבר אחר התחשמל והוא בבית חולים :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגה בוז

תגיד לי , לדבר על בחורות היפוטטיות זה מגעיל

ולדבר על עכביש עלוב נפש כמוני זה לא מגעיל ?

זה "שיחת גברים " איך אתה רוצה שידברו על הבחורות ?

אתה יודע שהן עושות זאת זאת עם בנים ( גם כן אבל לא רק ) ( לא כל כך איתי , בו לא נשקר , בכלל לא איתי ובגלל זה אני תקוע לי מקל מאחורה ואני הולך ומחנך אני אחרים ואומר להם מה ואיך להגיד - חחח , אם תמשיך ככה סקס הרבה לא יהיה לך למעט יבלות בידיים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל בשורה התחתונה אי אפשר להתעלם באופן מוחלט מהמציאות.

יש בחורות לא מושכות. לעשות איתן סקס זה נראה לי לא טבעי, מה אני אגיד. :nixweiss:

בנוגע ל"גיבויים" והתירוצים בשביל להתחמק מדייט- זה מטומטם.

אם לא נהנים, ממשיכים לסבול חצי שעה ואז אומרים "בואי נזוז", משלמים והולכים. מה הסיפור? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...