איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

בדיוק, מה גם שהתירוצים האלה דביליים ולא מבהירים את המצב.

תאר לך שאתה משתמש בתירוץ הטיפשי והשקוף של "חבר שלי עשה תאונה!!! אני חייב לרוץץץ!!!!!11" ולמחרת היא מתקשרת אליך כדי: א. לשאול מה שלומו; ב. להגיד שהיה לה ממש כיף אתמול; ג. להציע להיפגש שוב הערב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וואלה קפץ

בכל מקרה דיברתם פה על משיכה

לדעתי כל בן אדם נמשך למשהו אחר באישה שלו, יש בן אדם שלא מעניין אותו היופי אלה הצחוק, ויש בן אדם שהמשיכה שלו זה היופי ולא הצחוק.

זוג שלא נמשך אחד לשני זה דבילי כבר מהרגע הראשן.

יש אנשים יפים שפשוט לא נמשכים לנשים כוסיות בגלל האישיות ואפשר להבין אותם, אך לעמות זאת יש אנשים גם יפים שכן נמשכים לכוסיות בגלל היופי.

הכל תלוי באופי של הבן אדם מה מושך אותו ומה לא, אתה לא יכול לקבוע לבן אדם שהוא יפה מה הוא יוצא עם מכוערת כזאת, אולי האופי וההתנהגות שלה מושכת אותו?

על טעם ועל ריח אין להתווכח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו צביעות ושטות, עם כל הכבוד.

מראה מושך כל בן אדם. האדם הוא אורגניזם. יש בנו מנגנונים אבולוציונים מכווני הישרדות.

חלק מהם קשורים להתרבות. אנחנו נמשכים לאנשים שנראים טוב כי הם "מוצלחים" יותר מבחינה ביולוגית.

אישה עם פרופורציות טובות היא אישה שהסיכוי להוליד איתה צאצאים "טובים" גדול יותר. לפי מחקרים שעשו גילו שגם בתרבויות נידחות מוצאים את הפרופ' 90:60:90 כמושכת אצל אישה. זה לא עניין תרבותי אלא מעבר לכך.

אישה שמנה היא אישה פחות מוצלחת ביולוגית. זה פשוט לא מושך. גם אם היא אדם "נפלא". זו המציאות.

כמובן שיש עוד דברים שחשובים וכמובן שבתור בעלי תבונה ומודעות משנים לנו עוד דברים חוץ ממראה.

כמעט כל בן אדם יגיד לך שהרבה דברים משנים חוץ ממראה נטו. אבל זה מתקיים כאשר המראה של בן הזוג סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAMM

דיון כזה טיפשי וכבר בעמוד השביעי SHIT !! :screwy::o

!!! Damn you man

What the hell is your god dame problem

?

אם זה היה מגיע לעמוד 700 ,היית פושט רגל?

האם נכרתו עצים בברזיל לצורך קיום הדיון הזה?

נושא הדיון אינו טיפשי כלל,אולם אכן יש בו תגובות אינפנטיליות ולא קשורות כלל.

התגובה שלך,עד כה, היא ללא ספק התגובה הדבילית ביותר כאן.

עצם העובדה שהדיון הגיע לעמוד 7 ואוטוטו שמיני,מצביעה על בעיה שנוגעת לרבים.

תזכורת לאלו ששכחו מה הטופיק כאן:

"מה שאני הולך להגיד,לא יחדש לכם שום דבר.

אבל,אולי לבודדים כאן,זה יחסוך חלק גדול מהסיוט שניקרא בליינד דייט ,שרק ראיונות עבודה יותר גרועים מהם......

אני לא יודע מה איתכם,אבל מאז שחזרתי ל-"שוק הבשר",גיליתי שחרף העובדה שהיום לכולם יש בפס

רחב בבית,חלק גדול מהבחורות נמנעות לשים תמונה באתרי היכרויות מסיבות שונות ומשונות,

וגם אלו שטורחות לשים תמונה,שמות בדרך כלל תמונה לא עדכנית שלא משקפת את המראה החיצוני שלהן

נכון להיום.(יש גם מעטות ששמות תמונה שבה הן נראות פחות טוב במציאות-למה?, תהרגו אותי,אבל אין לי שמץ של מושג).

אני מזמן התייאשתי מלהבין את ההיגיון המעוות של מרבית המין הנשי,אם יש בכלל כזה.....

זאת המציאות-TAKE IT OR LIVE IT.

עוד יותר מוזר בעיני זה ,שהרבה בחורות(שחלקן עובדות בהי-טק) ושיש להן ברוחב פס גדול מהממוצע (3MB+ )

ומחשב סוף הדרך ,נמנעות מלרכוש\להשתמש במצלמת בסיסית של 30 שקל ומיקרופון שעולה שליש מזה.

אבל הכי משעשע זה בחורות שיש להן את כל החומרה הדרושה ובכל זאת נמנעות להשתמש בתוכנה כמו מסנג'ר.

הסיבות לכך מגוונות ודי הזויות.

יש כאלו שחוששות שהן לא פוטוגניות,יש כאלו שסובלות מפוביה טכנולוגית ,כך שחיבור WEBCAM +מיקרופון

וביצוע הגדרות בסיסיות במסנג'ר,נראה להן מסובך וקשה מדי לביצוע או שהן סתם מתעצלות .

בכל מקרה,המצב שתיארתי קודם, מוביל לכך שחלק לא קטן מהגברים, נופלים פעם אחר פעם על כונפות שאין שום סיכוי שיצא מהן משהו......

גם אם אתה סופר חסכן ומסתפק בקפה ועוגה,עדיין אתה מוצא את עצמך יוצא בהוצאות כספיות בנזקים מצטברים והולכים

(זמן,טרחה,דלק,חנייה,דוחות תנועה,בית קפה,עצבים עוגמת נפש, ובעיקר הרעלת קפאין והגדלת הסיכוי לחטוף סכרת.....).

כל מה שאמרתי,תקף גם מהצד השני,כלומר לא הייתי רוצה להגיע לדייט מבלי שהבחורה ראתה אותי קודם,

שהרי אם אני לא לטעמה,אז עדיף מלכתחילה להימנע מפגישה מיותרת בתכלית .

יש כל כך הרבה סיבות שדייט יכשל,כך שהמינימום זה לבטל את הנושא החיצוני.

ניתן לעשות זאת,בצורה פשוטה ,קלה וזולה.

הציצו בלינק הבא והביעו את דעתכם:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=400038.msg3433065#msg3433065 "

מראה מושך כל בן אדם. האדם הוא אורגניזם. יש בנו מנגנונים אבולוציוניים מכווני הישרדות.

חלק מהם קשורים להתרבות. אנחנו נמשכים לאנשים שנראים טוב כי הם "מוצלחים" יותר מבחינה ביולוגית.

אישה עם פרופורציות טובות היא אישה שהסיכוי להוליד איתה צאצאים "טובים" גדול יותר. לפי מחקרים שעשו גילו שגם בתרבויות נידחות מוצאים את הפרופ' 90:60:90 כמושכת אצל אישה. זה לא עניין תרבותי אלא מעבר לכך.

אישה שמנה היא אישה פחות מוצלחת ביולוגית. זה פשוט לא מושך. גם אם היא אדם "נפלא". זו המציאות.

כמובן שיש עוד דברים שחשובים וכמובן שבתור בעלי תבונה ומודעות משנים לנו עוד דברים חוץ ממראה.

כמעט כל בן אדם יגיד לך שהרבה דברים משנים חוץ ממראה נטו. אבל זה מתקיים כאשר המראה של בן הזוג סביר.

השאלה היא מה זה "נראה טוב"?

מה שנראה לך טוב (כנראה :גבוהה,,בלונדינית עם שדיים גדולות) אותי פשוט מרתיע מפני שזה מזכיר לי את אימי

ואני דווקא "חולה" על יפניות\תאילנדיות\קוריאניות ,נמוכות ממני,מלוכסנות,בעלות שער שחור חלק,ארוך וגולש,כמעט ללא שדיים

ובעלות ישבן קטן שאפשר לחפון ביד אחת......

ובכלל במרבית ההיסטוריה האנושית נשים שמנות נחשבו יפות ובעלות פוריות גבוהה ודווקא רזות נחשבו כחולניות.

(אתה מוזמן לבקר בכל מוזיאון אירופי ולראות את זה בעצמך)

גם כיום,נשים רזות נחשבות יפות רק בקרב האוכלוסייה המערבית שמונה בסך הכול קצת יותר מחצי מיליארד

(רק בשביל שתיכנס לפרופורציות: האוכלוסייה האנושית מונה כ-7 מיליארד),כך שהנטייה החולנית הזאת אחר נשים שהצלעות

שלהן בולטות,היא לא יותר מסטייה בדומה להומוסקסואליות.

מה שאתה רואה בטלוויזיה ובעיתונים לא משקף כלל את המציאות האנושית הנורמטיבית (של שש וחצי מיליארד אנשים שהם

הרוב המוחלט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,

זה לא נכון להגיד שהאירופאים ראו נשים שמנות בתור אידאל ליופי

זה מאוד תלוי בתקופה שעליה מדברים, כאשר בדר"כ העדיפו נשים רזות (למה אתה חושב שהמציאו את המחוך? לא כי כיף ללבוש את הסיוט הזה)

שנית,

אם האיגוד האמריקאי לפסיכיאטרים הפסיק להגיד הומוסקסואליות כסטייה לפני כעשרים שנה כדאי שגם אתה תעשה את זה, לא נראה לך?

שלישית,

אומנם לא עקבתי אחרי כל הדיון, אבל אני לא מבין מה הקטע

פשוט אל תטרח להיפגש עם בנות שלא שולחות לך תמונה שלהן

ולמען האמת, אם הן שולחות תמונה ואז מסתבר שזה לא הן בתמונה / תמונה מאוד לא עדכנית,

אני חושב שזה בסדר להגיע לשם, להגיד לה שאתה לא חושב שזה בסדר שמרמים אותך, ולקחת את הרגליים שלך בחזרה הביתה

ואם אתה כל כך לחוץ על הנושא, תבקש שתשב מול מצלמת , את זה כבר הרבה יותר מסובך לזייף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבו, אולי, נשים יותר "מלאות" ו"עגלגלות" (ועדיין יש כאלה שזה הטעם שלהם).

זה לא "שמנות", חד וחלק.

ועדיין מבחינתך יש הגדרה מסויימת ל"יפה". כלומר בשורה התחתונה אתה כן תלך על יופי, בצורה מסויימת שלו.

כלומר, זה משנה.

וחוץ מזה יש בנות שכל גבר סביר יודה שיש בה אלמנטים מושכים. לחלופין יש נשים שכל גבר יודה שהן דוחות.

("כל גבר"= 98% מהגברים, או משהו כזה. לכל דבר יש איזה פריק יוצא דופן, וזה לא נחשב).

מה שאתה מדבר עליו זה טעם. אבל יש דברים שהם מעבר לטעם. גוף גברי ושיעירות הם לא בטעם של אף גבר.

פנים מכוערות הם לא בטעם של אף גבר- אם הן לבנות\צהובות\שחורות\רזות\שמנות\מה שלא יהיה. וכן- יש הגדרה ל-מה זה פנים מכוערות גם מעבר לעניין ה"טעם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מראה מושך כל בן אדם. האדם הוא אורגניזם. יש בנו מנגנונים אבולוציונים מכווני הישרדות.

שלום, קוראים לי אריאל.

אני אוהב בחורות, אני אוהב בחורות יפות.

יש לחבר שלי אקסית שמבחינת הפנים בלבד אומר שהיא 8 מתוך 10, אני חושב שהיא מקסימום 6.

יש לי אקסית שאני חושב שהיא יפיפייה ומושכת בצורה בלתי רגילה, הייתי נותן לה 9.5 מתוך 10.

היא ממש לא עונה ל90 60 90, נמוכה - עגלגלה(אפילו עגלגלה מאוד), שדיים גדולים מאוד.

יפה פי 200 מכל בר רפאלי ומושכת פי 20.

וכן, יש אנשים שאוהבים בחורות שמנות, ושאני אומר שמנות אני מתכוון שמנות.

ענקיות.

הם אוהבים את זה.

הם מיעוט, אבל הם קיימים, וזה לא חד וחלק וזה אף פעם לא יהיה חד וחלק.

אני מסכים פה על דבר אחד - אדם לא יכול להיות עם מישהי/מישהו אם הוא לא נמשך אליו ברמה הבסיסית ביותר.

ככל שמכירים יותר מישהי(ותסלחו לי שאני לא כותב כל הזמן זכר/נקבה, אין לי כח) כך הפנימיות שלה פורצת יותר החוצה, הייתה לי כוסית על בבית ספר שהייתה פשוט ההפך הגמור מכל מה שאני מחפש בבחורה ועכשיו אם אני אראה אותה אני אומר לך שהיא מכוערת ממש.

זה עובד גם הפוך כמובן, בדיוק בגלל הסיבה הזאת אתה יכול להתחיל קשר עם מישהי בגלל שאתה מחבב אותה ותו לא(בגלל המראה) ועם הזמן, אתה מתאהב בה.

אתה לא מתאהב במראה שלה פתאום, אתה מתאהב באישיות שלה שפורצת החוצה וגם הופכת אותה ליפה יותר.

ותמיד יש כונפילים כמובן.

ותמיד יש כאלו כמו חבר שלי שמתעלמים במודע מהמראה מתוך הצורך שלהם ב"אישה".

הכל קביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,זה לא נכון להגיד שהאירופאים ראו נשים שמנות בתור אידאל ליופי

זה מאוד תלוי בתקופה שעליה מדברים, כאשר בדר"כ העדיפו נשים רזות (למה אתה חושב שהמציאו את המחוך? לא כי כיף ללבוש את הסיוט הזה).

מחוך זאת המצאה מאוחרת יחסית (ותתפלא אבל היו לו מטרות נוספות מאשר חיטוב הגזרה-עשה חיפוש ותגלה בעצמך),

אני מדבר על קנה מידה אחר לגמרי-של עשרות אלפי השנים האחרונות.

אפילו בציורי המערות, אידיאל היופי הנשי התבטא בשדיים ענקיים,ישבן גדול למדיי ו-"גבעה" גדולה למדי מעל אזור פתח הנרתיק

(שם דבילי בעברית לאיבר המין הנשי,באותה מידה יכלו לקרוא לואגינה בשם "קלמר").

התפישה שלך(והאמת שקצת גם שלי) לגבי יופי מעוותת ומושפעת בראש וראשונה מהאופנה והתרבות העכשווית .

אגב,גם חוש הטעם שלך (וגם שלי) "מקולקל" ומבחינתך תעשייתי\מזון מהיר שכולו מזיק לגוף וגורם לשורה ארוכה

מאוד של מחלות(סרטן,סכרת,התקף לב,שבץ מוחי) ניחשב כטעים.

תנסה לתת לשימפנזה "טעים" שכזה והיא לא "תיגע בו במקל"(בהנחה כמובן שלא הרעבת אותה קודם,קרוב למוות).

גם האדם הקדמון לא היה מסוגל להכניס לפיו שכזה......

למעשה אתה (וגם אני) חי בסוג של "מטריקס" ואתה חושב שהתפיסה והחשיבה שלך היא עצמאית

אלא שאתה לא מודע לכך שרובה נקבעת על פי האופנה\התרבות\המנטאליות השלטת.

שנית,אם האיגוד האמריקאי לפסיכיאטרים הפסיק להגיד הומוסקסואליות כסטייה לפני כעשרים שנה כדאי שגם אתה תעשה את זה, לא נראה לך?

אני לא הומופוב ואין לי שום דבר נגד הומואים.

להיפך,אני בטוח ב-99 אחוז שחבר טוב שלי הוא כזה והוא מסתתר טוב טוב בארון.

כל עוד הוא שומר את ההעדפות המיניות שלו לעצמו,אין לי שום בעיה עם זה.

מצידי ככול שיהיו יותר גברים שעושים זה את זה ,יותר טוב לי ,מפני שהתחרות על הנקבות פוחתת.

האמת,שאם מחר בבוקר הייתי יכול לפזר וירוס בקרב האוכלוסייה שיגרום ל-3 מיליארד הגברים על פני כדור הארץ להפוך להומואים

(בהנחה כמובן שיש לי חיסון עבור עצמי) הייתי עושה זאת בלי לחשוב פעמיים :lol:

הבעיה היחידה ,שאז הייתי צריך לחלק מספרים ל-60 השנים הבאות ל-3 מיליארד הנקבות :smile1:

יחד עם זאת היות ונכון לעכשיו אחוז ההומואים עומד על כ-8 אחוז בערך מקרב הגברים

אז זאת בהחלט נחשבת כהתנהגות מינית לא נורמטיבית ,כלומר חריגה.

לכן מבחינה חשבונית טהורה זאת אכן נחשבת סטייה.

שים לב שכשאני משתמש במונח סטייה אני לא משתמש במונח זה לגנאי בדומה לשימוש העממי בקללה

הנפוצה והאינפנטילית של :

"אתה סוטה !!! ".

ככול הידוע לי אתה טועה ומפרש לא נכון את הקביעה מלפני 20 שנה של איגוד הפסיכיאטרים

האמריקאי.

הם בכלל לא דיברו על "סטייה".

הם בסך הכול קבעו שהומוסקסואליות אינה הפרעה נפשית ואני מקבל את טענתם.

זאת בסך הכול נטייה שרוב המדענים כיום מסכימים שהיא נגרמת עוד בשלב העוברי

כתוצאה מבעיות גנטיות מולדות ו\או מחשיפה למזהמים סביבתיים תעשייתיים שהגיעו למי השפיר דרך מערכת העיכול של האם ופגמו

בהתפתחות התקינה של המערכת ההורמונאלית בעובר.

ובכלל פסיכיאטריה היא לא מדויק וגם אם איגוד הפסיכיאטרי האמריקאי קבע מה שקבע, לפני 20 שנה ,

אין לזה שום ערך מדעי,נכון להיום,כאשר יש מכשור מעבדתי שהיה ניחשב בגדר בדיוני לפני שני עשורים.

מבחינתי איגוד הפסיכיאטריים האמריקאיים יכולים לקבוע שהיטלר היה הומו ושהשמש מסתובבת מסביב לתחת שלהם......,

מבחינתי ומבחינת הקהילה המדעית זה ממש לא מעלה או מוריד דבר ,וחצי דבר.

ובכלל ידועה היטב העובדה שאחוז ההומואים בקרב הפסיכיאטריים והפסיכולוגים

הינו גבוהה להחריד וזאת משום שרובן בחרו בתחום זה על מנת להבין טוב יותר את נפשם המיוסרת.

שלישית,אומנם לא עקבתי אחרי כל הדיון, אבל אני לא מבין מה הקטע

פשוט אל תטרח להיפגש עם בנות שלא שולחות לך תמונה שלהן

ולמען האמת, אם הן שולחות תמונה ואז מסתבר שזה לא הן בתמונה / תמונה מאוד לא עדכנית,

אני חושב שזה בסדר להגיע לשם, להגיד לה שאתה לא חושב שזה בסדר שמרמים אותך, ולקחת את הרגליים שלך בחזרה הביתה

ואם אתה כל כך לחוץ על הנושא, תבקש שתשב מול מצלמת , את זה כבר הרבה יותר מסובך לזייף

חבל שלא עקבת אחרי הדיון.

אם היית טורח לעשות זאת ,היית מבין שהטענה שלך היא אולי נכונה באופן תיאורטי

אבל היא לא מעשית לביצוע במציאות.

שאלתי ידידה אפלטונית לגבי הסוגיה והיא דווקא הצדיקה את התופעה שבה הרבה נשים נמנעות לשים

תמונה באתרי היכרויות והסבירה אותה בכך שלהרבה בחורות ,החשיפה קשה מאוד

ואין לזה בהכרח קשר למראה החיצוני של הבחורה.

היא אמרה שהיא בעצמה הייתה נמנעת מלשים תמונה מהחשש לפגיעה בדיסקרטיות שלה

בכך שקרובי משפחה\שכנים\ידידים יתקלו בה במקרה.

שאלתי אותה מה היא חושבת על שיחות וידיאו ישירות (באמצעות תוכנות כמו MESSENGER)

או שיחות בווידיאו שאפשר לבצע באמצעות סלולארי מדור שלישי

ותשובתה הייתה ,שעם זה אין לה בעיה אלא שלגביי ה-MESSENGER אין לה מצלמת

WEBCAM ואין לה מושג איך להגדיר ולהפעיל אותה..

להערכתי תשובותיה משקפות את הגישה הממוצעת של הישראלית הנפוצה,

מה שלצערי משאיר אותנו עם התעריפים המופקעים של החברות הסלולאריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים פה על דבר אחד - אדם לא יכול להיות עם מישהי/מישהו אם הוא לא נמשך אליו ברמה הבסיסית ביותר.

That's all I'm saying...

ותמיד יש כאלו כמו חבר שלי שמתעלמים במודע מהמראה מתוך הצורך שלהם ב"אישה".

That's all I'm saying... #2

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך להעיף את הנושא האינפטילי המפגר הזה מהרשימה של "תגובות חדשות להודעות שלי"<?

האם יש דרך שאני יכול להעיף אותך ואת התגובה האינפנטילית שלך מהפוסט שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...