כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 19 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

שזו אגב הבעיה הכי מעצבנת כרגע בב"ל (הריפרשים). אני כמעט לא משתמש בטורנטים וגם אז רק בשעות שהם רצים ומשתמש בעיקר בUSENET

(ASTRAWEB ולא חווה האטות (כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול , לאחר שנשבר שיא חדש של איטיות (הטורנט הכי פופולרי במינינובה - הורדתי בקושי חצי מגה אחרי רבע שעה) נפלה ההחלטה.

פתחתי חיבור באקספון, נבדוק היום בערב אם יש שיפור ובאיזו דרגה

נו אבל למה שלא תנסה לעשות כמו שאמרתי, וזה להתחבר עם מישהו שאתה מכיר (או מכאן מהפורום אם מישהו ירצה לשתף פעולה) שיש לו את אותה החבילה באותו הספק, וטוען שהוא מוריד טוב. ואז תנסה להוריד את הטורנט הזה כאשר כל פעם אתה מתחבר עם יוזר אחר ולראות אם זה עושה שיפור כלשהו. כי זה לא חוכמה שבחברה אחרת עם ניתובים אחרים תהיה הורדה שונה. אנחנו רוצים לבדוק בעיה ספציפית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FalseStart באיזה חברה אתה? השאלה כמובן היא על החברה שיש לך בה את בעיית האיטיות. ואיזה חבילה יש לך? ומה התשתית שלך?

ועכשיו השאלה היא למי יש את אותה החבילה באותה החברה ובאותה התשתית ומרגיש שההורדה אצלו היא טובה מאוד? ומוכן גם לשתף פעולה בניסוי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להצטרף לכל בדיקות שציינתם פה..

אני בבזק בינלאומי, 5 מגה, תשתית , הכל טס לי , גם הורדות בUTORRENT , גם משרתים פרטיים, גם משיתופיים

אין לי או כל דבר מיוחד אחר...

אז אם אתם צריכים איזשהי השתתפות באיזשהו מבחן לבדיקה כלשהי, שלחו לי הודעה לפרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיש לו את הבעייה שיתקשר לבזק בינלאומי ויתלונן.. זה לא שווה שאתם רק כותבים ומשתפים כאן את הבעיות שיש. אם יתקשרו עשרה איש זה לא יעזור אבל אם כמות מכובדת יותר של 100-150 מכאן יתקשרו (ואני מאמין שיש הרבה יותר שעוד לא כתבו שיש להם את הבעייה הזאת) אז דברים יתחילו לזוז שם, או שמספר הלקוחות שלהם יקטן משמעותית.

הוא צודק ב100%

אם תבואו לפה רק כדי להתלונן אז זה לא יעזור לכם בכלום.

למשל פעם הייתה בעיית ניתוקים עם משחק כלשהו (אונליין) בבזק בין לאומי והתקשרתי אליהם (רק אני) ואמרו שזה בעיה בשרתים שלהם (עאלק :kopfpatsch:) אז מה שעשיתי זה פתחתי נושא באותו פורום ואמרתי שיש שמה בעיה עם זה ושיתקשרו אליהם,איזה 300 אנשים התקשרו אליהם ופתאום זה הסתדר :).

אז אם אתם רוצים שיסדרו גם בבזק בין לאומי אז תתקשרו ותלחצו עליהם!.

תזכרו לחץ צרכנים יותר חזקמ כל דבר כי אנחנו ממנים אותם ולא הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מי אתה שתשתיק אותנו אה?

ודבר שני, כן אנחנו סתם מתלוננים, סתם משהו כמו 100 איש כבר אמרו כאן שבזק מגבילה אותם ויש להם תקלות ברוב שעות היום ולא משנה אם זה פינגים, לאגים, הורדות ישירות והורדות בשיתוף קבצים P2P...

אז אם אין לך משהו חכם להגיד/אם אתה עובד שם אל תגיב בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה שתקו הם לא מגבילים ,אני מוריד על מקסימום בטורנטים כל הזמן ,סתם מתלוננים.

ומה שאצלך נכון, נכון אצל כולם?

אם אתה רוצה לעזור, אתה מוזמן לצרף קצת מידע: איזה ספק, איזו חבילה, איזו תשתית, אילו שעות, ממתי אתה לקוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי יומיים באקספון - הכל מרגיש קצת יותר מהיר. בעיקר הטורנטים - אין יותר אדומים, המהירות נורמלית (כמו בימים הטובים של זב"ל לפני כמה חודשים) ובינתיים נראה שהכל בסדר.

בנוגע לשאלות לגבי התשתית: אני על ADSL במהירות 4MB. לקוח של בינלאומי כבר כמה שנים טובות (3-4 לדעתי). כמובן שברגע שתסתיים ההתחייבות הם לא יראו ממני יותר שקל.

אם מישהו רוצה להריץ כל מיני בדיקות וכו', אין לי בעיה להשתתף בניסוי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי יומיים באקספון - הכל מרגיש קצת יותר מהיר. בעיקר הטורנטים - אין יותר אדומים, המהירות נורמלית (כמו בימים הטובים של זב"ל לפני כמה חודשים) ובינתיים נראה שהכל בסדר.

בנוגע לשאלות לגבי התשתית: אני על ADSL במהירות 4MB. לקוח של בינלאומי כבר כמה שנים טובות (3-4 לדעתי). כמובן שברגע שתסתיים ההתחייבות הם לא יראו ממני יותר שקל.

אם מישהו רוצה להריץ כל מיני בדיקות וכו', אין לי בעיה להשתתף בניסוי :)

כיף לשמוע דברים כאלה

גם אני מתכוון לאקספון כשתיגמר ההתחייבות עם 012

הייתי מעוניין שתבדוק לי משחק אחד.. אבל אני לא אתן לך להוריד 1.2GB עכשיו :P

ואתה מתכוון שתתנתק מבזק(ספקית) או מהתשתית שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...