איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי) - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי)

Milford Cubicle

Recommended Posts

כמו שכתבתי, הספקית מזהה packet של טורנט (מספיק שיש קריאה ל-tracker כלשהו בשביל לזהות את זה) ובתור עונש מאיטה את כל הגלישה.

לכאורה, כמובן.

ולא בדקתי את זה, זאת סתם השערה של הסבר אפשרי.

נתקלתי בזה בשלושה מחשבים שונים. אפילו עם UTORRENT "מהקופסא" שמעולם לא שמו בו טורנט להורדה הגלישה כולה נתקעה. 10 שניות אחרי שסגרתי את הUTORRENT הכל עבד כרגיל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני מצטט את הבחור שאני עניתי לו ...

למי שאני הגבתי

נתקלתי בזה בשלושה מחשבים שונים. אפילו עם UTORRENT "מהקופסא" שמעולם לא שמו בו טורנט להורדה הגלישה כולה נתקעה. 10 שניות אחרי שסגרתי את הUTORRENT הכל עבד כרגיל.

מה שאני הגבתי ולמה שאתה הגבת

בעיה במחשב / גרסאת UTORENT לא טובה / התנגשות עם אנטיוירוס או משהו ...

לא קשור לספק.

מה שהגבת

שטויות, תירוץ של ספקית שמנסה להפיל את האשמה על הלקוח אפילו שהיא יודעת שהיא משקרת במצח נחושה (לפחות ברמת אנשי הרשת, נציגי התמיכה סתם מדקלמים מה שאומרים להם לדקלם).

שום דבר לא השתנה במחשב, שום גירסה לא התעדכנה ושום הגדרה לא זזה מילימטר - ובכל זאת זה התחיל בבוקר בהיר אחד.

אתה בטח פיספסת את החלק הראשון בשיחה והחלטת שאני מנסה להסביר את האיטיות של חצי מדינה כבעיה במחשב האישי שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצית לדעת האם יש פה עוד מישהו שחווה איטיות עם + 014 ??

כי מצד אחד אני לא גולש מהר מצד שני אני כן מקבל נתונים טובים באתר הבדיקות הרגיל שלי...

האם יתכן וספק האינטרנט שלי לא מגביל תעבורה לאתרי בדיקת המהירות בניגוד לשאר הרשת?

אם זה כך אני לא אתפלא כי אני לא שומח על בינלאומי בשיט, אחרי שהם משכו אותי באף וזינו לי בשכל

ופשוט שיקרו לי במצח נחושה למשל, שעת סיפור:

התקשרתי אליהם בגלל בעיות של איטיות בכל השירותי הרשת בחו"ל

הסברתי לנתיגה כי עשיתי המחשת מהירות בתשתית ומול שרת בארץ והכול תקין לאומת זאת כשאני עושה המחשה מול כל שרת בחול אני מקבל מהירות מחרידה.

הנציגה ניסתה להסביר לי שזאת לא בעיה שלהם ושזאת בעיה בשרתים שמולם אני עושה בדיקה ובלה בלה בלה

אבל בדיקה מהירה שלי עם משתמש של ספק אחר עבדה, כלומר הבעיה זה רק עם המשתמש שלכם, כלומר הבעיה אצלכם .....

אז היא שלפה לי המחשת מהירות בחו"ל באתר שלהם עשינו וקובץ אחד היה תקין קובץ שני הבערך תקין, אז היא החליטה מיד שזה תקין והבעיה במחשב שלי...

רק שבדיקה של TRACERT העלתה מיד שהמחשת המהירות לחול היא תאכלס הורדה של קובץ משרת PROXY בארץ ולא בחו"ל...

קיצר אני לא הופתע עם הם עושים תרגילים מלוכלכים, לכן עשיתי המחשת מהירות מכמה מקורות שונים (שלא נמצאים בדף הראשון של גוגל)

ומהירות הייתה נמוכה משמעותית ממה שהתקבל בבדיקה בכל אתר בדיקה גדול כנ"ל בבידקה בכלי החדש של מהירות נמוכה...

לכן אני שואל עוד מישהו נתקל בבעיה של איטיות בזמן ש"המחשה" נראת תקינה או שזה רק נדמה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני בכבלים, עם חיבור ללא חייגן בנטוויז'ן 013 ברק.

ובאמת, אני מרוצה מהמהירות, יש לי פינגים סבבה בארץ ובחו"ל, ובטורנטים אני מוריד על המהירות המקסימלית ומעלה על המקסימלית. (5 מגה)

אבל אל תתייחסו רק אלי, אני אומר איך זה אצלי, יש המון שאמרו שאצלם נטוויז'ן 013 ברק עובד להם לאט.

ויש את הדיון על חברת אקספון, אבל מישהו אמר שם שאין להם חיבור ללא חייגן, ככה שאצל המון אנשים עם ראוטרים זה יכול ליצור בעיה.

שווה לנסות ולבדוק, אין התחייבות והמחירים נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם HOT +014 ועם חייגן

והגלישה שלי טסה! אני על 2.5 וגם הורדות לא פחות מ300K

הייתה לי בעיה לא מזמן מאוד רצינית של איטיות אבל היא נפטרה לאחר שהחליפו לי מודם.

הבעיה הייתה של HOT.

בסה"כ אני מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85 הדיון שלך אוחד עם הדיון הזה, כי הוא עוסק בדיוק באותו נושא.

אני ממש לא מבין מה הייתה המטרה בלפתוח דיון נוסף שעוסק ב 014 ואיטיות-

יש כבר שניים כאלה, עם לא מעט תגובות, פתיחת דיון חדש באותו נושא לא משרתת שום מטרה ולכן הדיון החדש שלך אוחד לכאן.

שימו לב, הדיון שאתם קוראים עכשיו מדבר על איטיות כללית בגלישה דרך בזק בין לאומי 014, אם מה שיש לכם לומר לא קשור לנושא -

פשוט אל תכתבו את זה כאן.

לתשומת לבכם

קיים דיון נוסף שמדבר על אפשרות של traffic shaping ואיטיות בתוכנות P2P ובעיקר טורנטים, גם הדיון הזה עוסק בספקית בזק בין לאומי 014.

הדיון נמצא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=398739.0

אם יש לכם משהו להוסיף בנושא של הורדה מטראקרי ביטורנט + 014, אנא עשו את זה בדיון הנ"ל.

תודה על שיתוף הפעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85 הדיון שלך אוחד עם הדיון הזה, כי הוא עוסק בדיוק באותו נושא.

לא בדיוק, פה הם פתחו דיון על איטיות דרך 014

אני אולם חווה איטיות אבל פתחתי דיון לגלות האם הספק שלי משתמש בשיטות מלוכלכות

כדי לעבוד עלינו ולהראות לנו מצג שווא שכאילו הכול תקין ולא עוד דיון יש לי איטיות בספק X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שהספק מציג לך מצגי תקינות מלאה, מה רצית שיגידו לך שאין מספיק רוחב פס?

בינתיים מרוויחים זמן , אתה משוכנע שהבעיה אצלך, האמת שנכון לגבי חלק מהמשתמשים.

השיטה הכי טובה זה ללכת לספק אחר ולקבל ממנו חודש מנוי נסיון / או בלי התחייבות

תחליף את שם המנוי והסיסמה ומיד תראה.

מנסיון אישי עדיף לא להתחייב לספק ליותר משנה ובנוסף לא לאחד שרותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים לי להגיד לכם אבל המצב שלכם כרגע יותר גרוע מהמצב שלי עם NETVISION :lol:

הבעיה היחידה היא ש KTORRENT, UTORRENT ו ABC לא מצליחים להוריד כמו שצריך במהלך (אל תשאלו אותי למה יש לי 3 תוכנות :screwy:).

למי שהזכיר אי אפשרות לפתיחת דפים כאשר UTORRENT פתוח. הבעיה לא מהתוכנה גם לי יש את זה מידי פעם. ברגע שפותחים תוכנת טורנט (לא רק UTORRENT) דפי לא מצליחים להיפתח ומקבלים הודעות כמו "הפרעה בחיבור" או ניתוק מלא.

פיתרון: שכל אחד ילך לחברה אחרת ותחלקו את הלחץ בצורה שווה בין החברות. תנסו את ORANGE ו XFONE חברות חדשות וריקות יחסית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...