GTX260 SP192 מבית INNOVISION ב900 שקלים (נעה ופנדה מחשבים) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX260 SP192 מבית INNOVISION ב900 שקלים (נעה ופנדה מחשבים)

Proteous

Recommended Posts

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=4936

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_2726_2915&products_id=24772

עריכת מודרייטור:

בימים שלישי ורביעי הקרובים (17-18 לחודש מרץ) נעה מחשבים מוכרת את כרטיס המסך INNOVISION GTX260 SP192 במחיר מיוחד של כ-900 שקלים. כל מי שמעוניין בכרטיס יכול לשריין מקומות מראש.

למי שמעוניין בכרטיס המסך ולא יודע אם הכרטיס מתאים למערכת המחשב שלו (מעבד\ספק כח\רזולוציית מסך\שימושים), מוזמן לפתוח דיון חדש עם כותרת ותוכן תקינים על מנת שיוכל לקבל את המידע הדרוש לו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחיר מציאה ממש... רק חבל שזה SP192 (גרסא ישנה) ולא 216. עדיין מחיר יפה.

SLI של כאלה ב-1750ש"ח משתלם אפילו שמדובר בגרסא ישנה...

האמת אם זה היה 216 הייתי מזמין בזה הרגע... זה העקרון שמונע ממני להזמין כרטיס "ישן" :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעט חלש מ 216SP, אבל עדיין חזק הרבה יותר מ 9800GTX+, במחיר הזה הוא אולי אחד הכרטיסים המשתלמים שיש.

אגב, ניתן לעשות CF עם כרטיס אחד שהוא 216SP והשני 192SP?

בתור אחד שיש לו לוח של GB שתומך רק ב CF- האם ניתן עדיין לחבר כרטיס נוסף (ללא ה"גשר") ולקבוע שיהיה איזה כרטיס פיזיקס או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ברור שאני לא אוכל להשתמש ב2 כרטיסים של NV אם הלוח תומך בCF, אבל אני מתכוון לזה שאני לא אחבר אותם אחד לשני- כלומר הכרטיסים יעבדו באופן עצמאי- ובדרייבר אני אגדיר שהכרטיס השני יהיה רק לפיזיקס. לכן אני שואל האם זה אפשרי ללא חיבור הגשר (המחבר) בינהם או שחובה אותו (אם כן אז מן הסתם חובה שתהיה תמיכה מצד הלוח בSLI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא תומכת בשני דרייברים של כרטיס מסך, אז אי אפשר לערבב.

2. זה לא אותו כבל לחיבור ביניהם נדמה לי, ובכל מקרה, אתה לא מחבר אותו וזה גם לא יתרום משהו אם היית יכול.

3. אין הגיון בלקנות מוצא ב-1000 שח בשביל PHYISICS, אם ממש בא לך לבזבז כסף אז תהנה.

4. יכול להיות שב- תוכל לעשות את זה, לא נראה לי מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין עד כמה הוא חלש ביחס ל 260 המשופר...?

http://www.elitebastards.com/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=656&Itemid=29

אני מתכוון לזה שאני לא אחבר אותם אחד לשני- כלומר הכרטיסים יעבדו באופן עצמאי- ובדרייבר אני אגדיר שהכרטיס השני יהיה רק לפיזיקס. לכן אני שואל האם זה אפשרי ללא חיבור הגשר (המחבר) בינהם או שחובה אותו (אם כן אז מן הסתם חובה שתהיה תמיכה מצד הלוח בSLI).

לא צריך גשר. זה אולי יעבוד ב-XP או ב-WIN7. ב- לא.

בכל מקרה העניין דורש בדיקה קפדנית, אני לא יודע עד כמה יציב כל הסיפור הזה. למרות שיש דיווחים על הצלחה בהגדרה (לא ראיתי תוצאות בשטח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לזה שיש לי GTX260, ואני אוסיף עוד אחד רק לפיזיקס לדוגמא- לא ל כי הלוח לא תומך.

טוב, בכל מקרה זה ממילא לא משתלם (עד שמישהו ינסה עם כרטיס חזק מ 9600GT...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה סליחה התבלבלתי עם התגובות כנראה.

לפי מיטב ידיעתי לא צריך לוח SLI או גשר אם אתה מוסיף יעודי לפיזיקס, מספיק שיש לך 2 חריצי PCI-E. דריבר אחד לשניהם.

(כי גם עם לוח אתה לא מחבר גשר במקרה הזה. אין שום שימוש ב-, לכן, מבחינה טכנית אין צורך בלוח תומך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...