GTX260 SP192 מבית INNOVISION ב900 שקלים (נעה ופנדה מחשבים) - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX260 SP192 מבית INNOVISION ב900 שקלים (נעה ופנדה מחשבים)

Proteous

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה עובד על ה12V חוץ ממעבד וכ.מ. ? מאווררים ולדים ? כמה הם צורכים בערך ?

לא יודע אם זה הגיוני כי אם נניח בספק 500W איכותי יש 33A ב12V זה אומר שאפשר להכניס של 260GTX (ביחד 22.6A) עם מעבד E8500 (בשיא הוא 2.75A לפי חישוב של 33W/12V) בספק 500W

לא הגיוני בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל, משום שעד היום הייתי בטוח ש650TX כן יכול לסחוב 2 כרטיסי GTX260. אך לאחרונה גיששתי קצת באינטרנט וראיתי שאנשים ממליצים לשדרג את הספק ללפחות 750TX.

כלומר האם זה הגיוני שספק 650, יחזיק מעבד מרובע עם OC +שני קתודות+7 מאווררים+2 GTX260 שכנראה גם הם יהיו בOC, ואולי עוד הארדיסק בעתיד הקרוב? משום מה נראה לי מאוד גבולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי לקנות מחשב חדש עם ה- HD4850 במחיר של 820 ש"ח (Gigabyte), אז יהיה עדיף לי להוסיף את ה- 80 שקל בשביל להשתדרג עם הכרטיס הזה נכון (מערכת מבוססת i7, למשחקים) ?

והחברה הזאת INNOVISION, לא ממש מכיר אותה, לא יהיו בעיות בכרטיס ?

ד"א יש את אותו כרטיס בפנדה מחשבים, באותו מחיר, זה אותו מוצר אותו הכול נכון ? לא יהיה הבדל אם אני יקנה משם ?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_2726_2915&products_id=24772

ועוד דבר, הספק הזה יוכל להחזיק לי אותו:

CMPSU450VXEU Retail

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שלא קנית את הGIGABYTE HD4850 ב820 שקלים כי גם ככה זה בזבוז כסף ויכולת להביא משהו יותר טוב

INNOVISION חברה מוכרת בהחלט ולדעתי יצרנית מעולה.

הכרטיס הזה מתעלה בהרבה על הHD4850 ככה שאתה יכול ללכת עליו בלב שקט

והספק כח מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שלא קנית את הGIGABYTE HD4850 ב820 שקלים כי גם ככה זה בזבוז כסף ויכולת להביא משהו יותר טוב

INNOVISION חברה מוכרת בהחלט ולדעתי יצרנית מעולה.

הכרטיס הזה מתעלה בהרבה על הHD4850 ככה שאתה יכול ללכת עליו בלב שקט

והספק כח מספיק.

תודה על העזרה המהירה, יום ראשון כנראה אני ילך להביא אותו מפנדה :)

אחלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...