עושה רושם ש014 התחילו לחסום - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני שמתי לב לאותה האטה אחרי זמן ממושך מאוד שהורדתי על סביבות החצי מגה מTL... בחודש-חודשיים האחרונים שמח על 200...

הבעיה היא גם באתר עצמו.. אפילו הורדת הטורנטים עצמם(קבצים בגדלים מגוחכים של פחות מ50KB) בלתי אפשרית ורק אחרי 20-30 ניסיונות אני אשכרה מצליח להוריד את הטורנט עצמו.

זה מתחיל לעלות על העצבים העניין הזה..

מה עושים? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להמשיך לדרוש עד מחר, זה לא אומר שתקבל את זה. יש לך בעיה עם זה - לך לבית משפט, יש סיכוי סביר שתזכה, אבל מה עוזר לך שאתה בוכה על זה בפורום 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה?

זה כי בפורום לעומת יש אוזן קשבת ;D

זה שמבחינתך הספקיות יספגו את העלויות זה יפה (ובעיקר משעשע, שלא לומר ילדותי ונאיבי עד דמעות), אבל נחש מה? הן לא יעשו את זה, ואתה על הז*ן שלהן, פחות או יותר.

ובואתה מידה הן על שלי.. אבלבכל זאת למה לי לשלם מחיר מלא כשאני בעצמם מקבל +/- חצי...

על כל אדם שעובר מבזק בינ"ל לנטוויז'ן, יש אדם שעובר מנטוויז'ן לסמייל ועוד אחד שעובר מסמייל לבזק בינ"ל וחוזר חלילה.

כי אנשים לא מבינים, העולם נהיה עולם של לצרוך או לא להיות.. וימשיכו לאכול ח*א מהכפית שמאכילים אותם בה !

המגבלה היא תשתיתית ולספקיות האינטרנט נוח להשאיר את המצב על כנו. תגידו תודה שאתם לא משלמים לפי צריכת רוחב פס, כמו בהרבה מדינות מערביות אחרות.

אני דווקא אומר למה לא.. שיהיה מצידי תשלום לפי צריכה, ככה לפחות הייתה לי באמת עילה לתבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה תשלום לפי צריכה לפחות אנשים היו מורידים מה שהם באמת

צריכים ולא ממלאים את המחשב שלהם בזבל רק כי אפשר להוריד..ומהר.

אז גם היינו מקבלים מהירות תקינה וגם העומס על האינטרנט היה פוחת כי היה עולה כל מגה הורדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יציעו חבילות מהירות אם אין להם יכולת לספק אותם

כאן הצרכן נעשק, משלם יותר ומקבל מוצר ברמה ירודה.

אתה קונה חבילת 5 מגה ומקבל הורדת קבצים ברמה של 1.5 מגה

הדבר היחיד שעובד מהר זו תוכנית הדגמת המהירות אצל הספק.

אדרבא שנשלם לפי צריכה, שיראו לנו שיש תמורה לאגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר..

למה ב TV אני משלם לפי כמה זמן אני רואה ערוץ X ? לא

איך ב TV כולם משתמשים איך שבא להם (וזה ברור משלמים כסף כל חודש ) ואין עומס

ויותר חשוב איך בפקינג לטביה יש fiber to the home

10\10 מגה ב 14 יורו

http://www.t-2.net/?AUID=4DE65011E194120110C6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבלה היא תשתיתית ולספקיות האינטרנט נוח להשאיר את המצב על כנו. תגידו תודה שאתם לא משלמים לפי צריכת רוחב פס, כמו בהרבה מדינות מערביות אחרות.

מה פתאום? זאת מגבלה כספית שנובעת משיקולי רווח והפסד נטו

הם יכולים לקנות כמה רוחב פס שהם רוצים לחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בברק/נטוויז'ן יש את הבעיה הזו, ומהירות ההורדה הפכה להיות בלתי נסבלת בזמן האחרון.

לי זה נראה שכל הזכיניות עשו כאן יד אחת נגד הצרכנים, חסמו את הפורטים, ואנחנו נתקענו.

הפתרון, כמו תמיד במקרה זה, הוא מרד צרכנים ואיומים בהתנתקויות של מספר רב של גולשים, ואם זה לא יעזור אז התנתקויות בפועל.

אבל - במדינת כמו במדינת , מרד צרכנים זה דבר נחמד ששומעים עליו קורה באמריקה, פה זה לא יתפוס כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום מרד

עוד כמה ספקים חדשים ואיכות השירות משתפרת פלאים.

הבעיה שהם מתאמים ביניהם את החסימות.

יבוא ספק חדש, ויחסום אותך כמו גדול. אם לא בהתחלה, אז אחרי חודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...