עושה רושם ש014 התחילו לחסום - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

למה שהחדש (הקטן) ישתף פעולה עם הגדול?

אדרבא האינטרס שלו יהיה לדפוק את הגדול ולהעביר אליו כמה שיותר לקוחות.

אדרבא אם הוא חדש, אין לו את התשתית והיכולת לעמוד בפני הגולש הישראלי הממוצע, אז הוא יחסום לך תאמא, העיקר שלו תכביד עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל הוא הרבה יותר ממה שהם קונים כרגע

אני מקווה מאוד שזה המצב, אחרת איך בדיוק הם רוצים לעבור לחבילות של 50 מגהביט? אני לא רואה כאן את כל החברות מתאחדות לפרוס

עוד כבל תת מימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לכם ראווטר תשימו את הIP של הכרטיס שלכם כDMZ HOST וזה יפתח את האמ' אמא של כל הפורטים.

אני מוריד בביטרונט על מהירות 40-250 קבוע בטורנטים שיש להם מספר מכובד של מקורות. בלי לפתוח את הפורטים זה באמת זוחל על מהירות 7-20...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לכם ראווטר תשימו את הIP של הכרטיס שלכם כDMZ HOST וזה יפתח את האמ' אמא של כל הפורטים.

אני מוריד בביטרונט על מהירות 40-250 קבוע בטורנטים שיש להם מספר מכובד של מקורות. בלי לפתוח את הפורטים זה באמת זוחל על מהירות 7-20...

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו האם באמת אפשר פשוט לשנות את הפורט בתוכנת השיתוף? כלומר לבחור פורט מתחום שהספקיות לא חוסומות?

האם אפשרי הדבר? ותוכנת ההורדות לא תיהיה חסומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבחור איזה פורט שאתה רוצה השאלה היא איזה הספקית לא חוסמת

הן לא חוסמות פורטים ספציפיים הן סורקות פאקטים יוצאים וכשמזוהה תעבורה של p2p ב header של הפאקט נשלח מהשרתים חסימה או הגבלה לתעבורה הנוכחית.

וזה נקרא traffic shaping.

ניתן להצפין בתוכנות השיתוף את המידע אך זה לא ממש עוזר מכיוון שמעט מאוד משתמשים בוחרים בתעבורה מוצפנת והתאימות נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא סגור על זה שזה עניין של פורטים.

גם כשאני בודק דרך התוכנה שהפורט אכן פתוח, המהירות על הפנים.

זה פשוט תלוי בשעות. או שזה עומס של שעות היום, או שזוהי הגבלה מכוונת מצד הספקיות (במקרה הזה 014).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לעולם לא נדע. שקיפות זה לא שם המשחק כאן.

מה זאת אומרת לא נדע?

יש מידע מלא על MedNautilus שמחבר אותנו לאירופה

רוחב הפס שלו מאפשר 3.84Tb/s (ומאירופה כמובן אין כבר בעיה ככה שהוא המגבלה האפקטיבית שלך לחו"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...