עושה רושם ש014 התחילו לחסום - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

bt.transp_disposition על 1 או 3?

3 - עזוב אותו, כי בטוררנטים שישתמשו בclients שונים מutorrent זה פשוט לא יתחבר - הם לא תומכים ב UTP פיצ'ר עדיין...

1 אמור להביא תוצאות טובות

בקיצור - תשחק עם 1 ו2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שכל ספקיות האינטרנט בארץ חוסמות/מתעדפות או יחסמו/יתעדפו -ים לא הולכת להשתנות ועד שמישהו לא יכבול את ידיהן וידרוש שקיפות הן תמשיכנה באותו קו.

אז אם כולם פה מוכנים לשלם קצת יותר כסף בשביל להוריד יותר מהר אז תעברו כבר ל-USENET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת את USENET,

תוכל להמליץ לי על אתרים נוספים כמו זה? אחי רוצה לקנות מנוי ואני כבר לא ממש מאורע באתרים האלה.

GIGANEWS, USENET, RAPIDSHARE...

יש המלצה ספציפית על משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שכל ספקיות האינטרנט בארץ חוסמות/מתעדפות או יחסמו/יתעדפו -ים לא הולכת להשתנות ועד שמישהו לא יכבול את ידיהן וידרוש שקיפות הן תמשיכנה באותו קו.

אז אם כולם פה מוכנים לשלם קצת יותר כסף בשביל להוריד יותר מהר אז תעברו כבר ל-USENET.

רק שבUSENET לא תמצא כמעט דברים ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש בUtorrent אלא בRapidsahre וכבר כתבתי בתר'ד אחר פה על ראפיד שר שאני מוריד במשך היום על 200 Bytes שזה לקובץ אחד של 99MB 560 שעות.. שבעקרון יש לי 4MB שזה 512KBPS

גם הגלישה נהייתה על הפנים וגם הXbox Live מקרטע.

לפני חודש-חודשיים זה לא היה ככה אצלם אבל עכשיו הם רוצחים את האינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היום עברתי ל018.

הטורנטים נשארו על אותה מהירות כמו שהייתי בבזב"ל (50-100) אבל הגלישה באתרים נהייתה פתאום ממש מהירה.

אני רק מקווה שזה לא יהיה עניין של זמן עד שגם הם יסרחו...

לפחות המחיר שלהם פצצה: 33 שקל ל2.5M ללא התחייבות

עם התחייבות זה 3 חודשים חינם באותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספון. חפש בגוגל ישר תמצא אותם.

אה ויש גם קאטש: אין אי מייל (כאילו שצריך...)

והתמיכה חינמית עד ל-5 פעמים. מעבר לזה תשלם תוספת של 5 שקל בחודש

לי אישית אין בעיה עם זה אני כמעט לא מתקשר לספקיות במקרה של תקלה

אבל יש לא מעט ישראלים שזה יחסר להם... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לעשות התחברות לספקית ושיהיה רשום איזה שהוא סעיף ש "אם הם מאטים את התעבורה באינטרנט" יהיה אפשר לקנוס אותם לא יודע מה..

שמעתי כבר שקנסו את זהב? או ספקית אחרת על כך שהם הגבילו את הרוחב פס....זה נכון?

אין איזה סעיף כזה בחוזה משהו?! זה דיי מעצבן באף מקום לא שמעתי שעושים את זה..

איך זה שבן דוד שלי משלם איזה 20-30 דולר בחודש סה"כ מוריד ומעלה במהירויות מטורפות של העלאה 300-חצי מגה בכיף (לוקח לו לשלוח אלי שיר של 8 מגה כחצי דקה) והורדות של 1-2 מגה בייט בשניה...זה הורג אותי..אני יודע שכן תשתית בלה בלה בלה..אבל לעזאזל אל תצדיקו פה את זה שמוכרים לנו במדינה הזו ביוקר ונותנים לנו מעט!! זה לא אשמת הלקוחות שיש להם חרא של תשתית!! ועוד אנחנו צריכים לשלם על זה במקום שהם ישנו את זה ויזכו לקהל נרחב יותר...אם כך חיבור של 10 מגה שווה לתחת כי זה אותו הדבר בדיוק כמו 1.5 מגה שיש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנים שאני מבסוט על המהירות של 014 בטורנט, לא זוכר בעיות, האטות או חסימות בתחום הזה... (חיבור 1.5)

עכשיו אני קורא את האשכול הזה ומחליט לבדוק את העניין... נכנסתי ל-TL, קודם כל הוא מוריד את קובץ הטורנט עצמו באיטיות מחרידה,

לפעמים מפסיק באמצע (ומדובר בקובץ בגודל מזערי). עשיתי חיפוש בפורום שלהם וראיתי אשכול של משתמשי 014 מתלוננים על אותה בעייה.

רבע לשמונה בערב, אני באמצע הורדה של קובץ בדיקה כלשהו עם utorrent (רק הקובץ הזה פעיל). כבר שעה שלמה בהורדה:

1zq8uo3.jpg

ניסיתי עוד קובץ מ-TL למען הסר ספק, אבל גם הוא מוגבל באותה מידה. הפורט "סגור" ע"פ האתר בדיקה

איך לא שמתי לב לבזיון הזה !! WTF ?!?!? הם חוסמים לי 60%~ רוחב פס בשעות היום\ערב ?

עוד שבועיים נגמר לי ה"מבצע" אצלם, עכשיו אני לא יודע אם להשאר או לאכול ברז של ספקית אחרת :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שנים מנוי של בזקבנלאומי ובעבר כבר בדקתי את הנושא של הפורטים ותמיד לא היתה בעיה והם היו פתוחים.

בעקבות התגובות פה החלטתי לנסות לראות מה המצב שלי ומה אני מגלה שגם הפורט אצלי חסום!!

השעה עכשיו 20:15 וכל הפורטים שלי חסומים נבדוק מחר בבוקר ונראה אם יש שינוי...

פשוט חוצפה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...