עושה רושם ש014 התחילו לחסום - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זאת אומרת לא נדע?

יש מידע מלא על MedNautilus שמחבר אותנו לאירופה

רוחב הפס שלו מאפשר 3.84Tb/s (ומאירופה כמובן אין כבר בעיה ככה שהוא המגבלה האפקטיבית שלך לחו"ל)

זה לא כל כך הרבה כמו שזה נשמע.

ה-3.84 טרהביט האלה משרתים אזורים נוספים במזרח התיכון מעבר לישראל.

בישראל יש כ-1.5 מיליון בתי אב אשר מחוברים לאינטרנט המהיר. בחישוב זריז, אם נקצה לכל אחד רוחב פס קבוע של 1.5 מגהביט, הקיבולת הנדרשת היא 2.25 טרהביט לשנייה. יש גם לקחת בחשבון שחלק ניכר משיחות הטלפון עוברות על אותם קוים, ובנוסף לא לקחנו בחשבון את העסקים שבולעים כמויות עצומות של רוחב פס.

לדעתי יאלצו להניח תשתיות נוספות כדי לספק את הדרישה לרוחב פס בקרוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל .. זה לא יקרה כל כך מהר לצערנו,

כי אנחנו כעם אוהב לדפוק את האחר (לצערי) אף אחד לא ישלם על הרחבת התשתית לא כשהשוק רווי, ואין תחרות כמעט.

עידכון- גם אני כרגע חסום, ולדעתי זה ע"י ה IP שאצלי, כל םורט שבדקתי לבנתיים חסום, לא הצלחתי לשנות IP עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ואתה יודע כמה ממנו מוקצה לחברת האינטרנט שלך ?

מן הסתם לא, אבל לא על זה דיברתי

לא כל רוחב הפס הזה מנוצל כיום, פשוט ספקיות האינטרנט לא רוצות להוציא את הכסף הנוסף הזה.

(כנראה בצדק כי זה פשוט יקר)

זה לא כל כך הרבה כמו שזה נשמע.

ה-3.84 טרהביט האלה משרתים אזורים נוספים במזרח התיכון מעבר לישראל.

בישראל יש כ-1.5 מיליון בתי אב אשר מחוברים לאינטרנט המהיר. בחישוב זריז, אם נקצה לכל אחד רוחב פס קבוע של 1.5 מגהביט, הקיבולת הנדרשת היא 2.25 טרהביט לשנייה. יש גם לקחת בחשבון שחלק ניכר משיחות הטלפון עוברות על אותם קוים, ובנוסף לא לקחנו בחשבון את העסקים שבולעים כמויות עצומות של רוחב פס.

לדעתי יאלצו להניח תשתיות נוספות כדי לספק את הדרישה לרוחב פס בקרוב מאוד.

זה שיצתרכו בעתיד תשתית נוספת גם אני מסכים

אבל לא צריך מגה וחצי קבוע ל1.5 מליון זאת לא הנחה סבירה כ"כ לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שלא. קשה לי להאמין שמקצים יותר מ-1/10 מרוחב הפס הזמין.

אולם אל תשכח שממוצע רוחב הפס של הקוים באינטרנט מזמן עבר את ה-1.5 מגה, אותו הקו משמש חלק גדול מהמזרח התיכון, לא רק . בנוסף, יש את הנפח הנדרש לשיחות טלפון, ונפח משמעותי נוסף ללקוחות עסקיים שאין לי מידע על כמותם.

וכמובן, הקו הזה משמש לתקשורת דו כיוונית, לא חד כיוונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לבחור מדף קודם : הפורטים לא נחסמים נעשה תיעדוף לפאקטים שלך במקרה של עומס ובכדי למנוע עומס.

דרך אגב לקוחות עסקיים משלמים כסף טוב כדי לקבל תעדוף פאקטים בשלושה מסלולים (גולד סילבר וברונזלא ניכנס לפרטים תבינו לבד העברת וויס ווידאו בזמן אמת).

בכל אופן כולנו נצטרך לסבול את השקרים של החברות מהסיבה הפשוטה שכרגע הספקיות ובזק מציעות 5 מגה ובפועל נותנים במהלך היום 1-2 ..נו אז? אי אפשר להוכיח כלום מולם הם יצחקו עלייך מאחורי הגב בטענה שצד השני הוא עמוס ואיטי ושלל תירוצים.

אך בקרוב מאוד הבדיחה הזאת על חשבוננו הולכת להסתיים כי בזק היקרה תשיק כשלב ראשון (לפני ה 50 מגה המהולל על סיב אופטי לכל בית 50 מגה נראה איך הם יתמודדו עם קצב כזה) של 15 מגה בייט עם אפלוד 700 קיי.

ואז נראה את הספקיות מורידות לי את המהירות עד לכ10 אחוזים..צריך מישו עם ביצים שיקח על עצמו להתחיל לבדוק את העניין באופן רשמי עם מגוון הספקיות ולעשות תביעה ייצוגית אחת גדולה או לפחות לדרוש שקיפות זה פשוט עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם לא, אבל לא על זה דיברתי

לא כל רוחב הפס הזה מנוצל כיום, פשוט ספקיות האינטרנט לא רוצות להוציא את הכסף הנוסף הזה.

ואת זה אתה גם יודע ? חוסר השיקפות הוא מה שמעצבן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב ערכתי בדיקה הכי פשוטה שאפשר כדי להוכיח את הטענה שבשעות מסויימות המהירות נחסמת או מוגבלת.

לפי ה"מחקר" הקטן שערכתי, בין השעות 12 בלילה ל-12 בצהריים הקו "פתוח" ואין הגבלה, אבל משעה 12-1 בצהריים בערך מגבילה ועוד איך מגבילה.

ושהנציגים שלהם שם לא יספרו לי סיפורי מעשיות על זה שאני צריך לבוא בטענות לטורנטליץ' או לכל האתרים האחרים המהירים שאני מוריד מהם.

אז בתמונה הראשונה שימו לב למהירות ושימו לב לשעה, הכל תקין.

ואז, בתמונה השנייה, הוכחה להגבלה או לחסימה שמתבצעת באופן שיטתי ועקבי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב ערכתי בדיקה הכי פשוטה שאפשר כדי להוכיח את הטענה שבשעות מסויימות המהירות נחסמת או מוגבלת.

לפי ה"מחקר" הקטן שערכתי, בין השעות 12 בלילה ל-12 בצהריים הקו "פתוח" ואין הגבלה, אבל משעה 12-1 בצהריים בערך מגבילה ועוד איך מגבילה.

ושהנציגים שלהם שם לא יספרו לי סיפורי מעשיות על זה שאני צריך לבוא בטענות לטורנטליץ' או לכל האתרים האחרים המהירים שאני מוריד מהם.

I've also conducted some experiments and the results match yours

It does appear that throughout the day you can notice periods where they have opened them back up, but for the most part they remain closed until ~12am

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה הפיתרון הכי טוב , הליצ'רים תוקעים לנו את הרשת בשעות שרוצים פשוט לגלוש ב HTTP , תשאירו את ההורדות לילה שזה לא מפריע לאף אחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את הבדיקה שלך מקס-פלנק ויצא תקין אם כי איטי

http://broadband.mpi-sws.org/transparency/bttest.php

עשיתי עכשיו את הבדיקה, והיא לא נראית הגיונית כל כך.(נכון ל17:04)

הבדיקה מראה כי הUPLOAD שלי, (שלפי הבדיקה רק 40%) גדול פי 10-20 מהDOWNLOAD.

updown.th.jpg

עדכון, נכון לשעה 19:00

updowb1900.th.jpg

פתאום האינטרנט מתחיל להיות מהיר יותר

מעניין מה יקרה בחצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה הפיתרון הכי טוב , הליצ'רים תוקעים לנו את הרשת בשעות שרוצים פשוט לגלוש ב HTTP , תשאירו את ההורדות לילה שזה לא מפריע לאף אחד .

איזה שטויות אתה מדבר..

ואם אני צריך להוריד משהו דחוף לאותו הרגע ולא בלילה?

זאת הזכות שלי, מאחר ואני משלם גם לספק וגם לתשתית ומגיע לי לקבל מה שאני משלם עליו ע"פ הסכם, אני לא דורש ולו מאית מעל מה שמגיע לי. ואת זה אני לא מקבל ברוב שעות היום.

במקום תשובה כמו שלך, אני חושב שהספקיות צריכות לקנות עוד שרתים או עוד קווים, אני לא יודע מה שיעשו מה שהם צריכים, אבל שיפסיקו להמציא חוקים ויפסיקו לספר סיפורים, שיתנו תמורה לכסף שהם מקבלים, אנחנו לא דורשים םמעל ומעבר, רק מה שמגיע לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אתה מדבר..

ואם אני צריך להוריד משהו דחוף לאותו הרגע ולא בלילה?

זאת הזכות שלי, מאחר ואני משלם גם לספק וגם לתשתית ומגיע לי לקבל מה שאני משלם עליו ע"פ הסכם, אני לא דורש ולו מאית מעל מה שמגיע לי. ואת זה אני לא מקבל ברוב שעות היום.

במקום תשובה כמו שלך, אני חושב שהספקיות צריכות לקנות עוד שרתים או עוד קווים, אני לא יודע מה שיעשו מה שהם צריכים, אבל שיפסיקו להמציא חוקים ויפסיקו לספר סיפורים, שיתנו תמורה לכסף שהם מקבלים, אנחנו לא דורשים םמעל ומעבר, רק מה שמגיע לנו.

אני גם חשבתי כמוך , אבל המציאות שונה לגמרי .

הם לא יגדילו את הפס , והתחשב בנסיבות זה הפיתרון הכי סביר .

לפחות לא חוסמים P2P כמו בשאר הספקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי שעות הצהרים אלו שעות העומס וכל טירון בהורדות יודע את זה...

עוד מעידן הקאאזה ידוע שרק בלילה באמת תופסים תמהירות.

פשוט מאוד לא עושים את זה בכוונה שלא תוריד אלה הם חייבים אחרת

יקרו כמה דברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...