עושה רושם ש014 התחילו לחסום - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם הם מוכרים לכולם חבילות של 5-8 מגאביט/ש, אחר כך הם לא יכולים ליספוג את התוצאות לא בעומס בתשתית ו לא ברוחב הפס לחו"ל.

שאלה הנשאלת - למה אני צריך אז את הסופר-פופר חבילות "המהירות" האלה? :kopfpatsch:

היתי חי שלוש שנים עם 2.5 והיה לי טוב וחמספיק.

ואתמול פתאום שמתי לב - שהפורט של ביטטורנט חסום!!!!! התחלתי להשתגע - ישר האשמתי את ה ראוטר ו שאות איפסתי וכינפגתי אותו מחדש.

בשאות הלילה המאוחרות עשיתי עוד בדיקה - ומה אתם חושבים??? אותו פורט היה פתוח וביטטורנט התחיל להוריד במלוא העוצמה!!

משעה 10 זה נחסם מחדש.

בבוקר עשיתי כמה שינויים ב בכינפוג של uTorrent והשתמשתי בפיצ'ר החדש של גירסה 1.8.2 - שיעדיפ חיבור UDP על TCP וזה עבד!

עד שהם יחסמו גם UDP :pissed:

משפטים כמן "בסכום כזה אתא גם רוצה שיעבוד?" לא מקובלים כל עוד אין אלטרנטיבה. לעבור לספק אחר - זה גם זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם הם מוכרים לכולם חבילות של 5-8 מגאביט/ש, אחר כך הם לא יכולים ליספוג את התוצאות לא בעומס בתשתית ו לא ברוחב הפס לחו"ל.

שאלה הנשאלת - למה אני צריך אז את הסופר-פופר חבילות "המהירות" האלה? :kopfpatsch:

היתי חי שלוש שנים עם 2.5 והיה לי טוב וחמספיק.

ואתמול פתאום שמתי לב - שהפורט של ביטטורנט חסום!!!!! התחלתי להשתגע - ישר האשמתי את ה ראוטר ו שאות איפסתי וכינפגתי אותו מחדש.

בשאות הלילה המאוחרות עשיתי עוד בדיקה - ומה אתם חושבים??? אותו פורט היה פתוח וביטטורנט התחיל להוריד במלוא העוצמה!!

משעה 10 זה נחסם מחדש.

בבוקר עשיתי כמה שינויים ב בכינפוג של uTorrent והשתמשתי בפיצ'ר החדש של גירסה 1.8.2 - שיעדיפ חיבור UDP על TCP וזה עבד!

משפטים כמן "בסכום כזה אתא גם רוצה שיעבוד?" לא מקובלים כל עוד אין אלטרנטיבה. לעבור לספק אחר - זה גם זמני.

סכום כזה ? אני משלם מעל 400 ש"ח בחודש ובקושי מצליח להוריד במהירות של 3 מגה מHTTP שלא לדבר על טורנטים שעד 12 בלילה לא עוברים את ה 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאר לעצמך שאיזשהו גאון פיתח להם שיטה

כשאתה משתמש חדש לא חוסמים לך כלום

ברגע שאתה צובר וותק הם בודקים סטטיסטית אם אתה מנצל יותר מהממוצע ואז חוסמים

מעניין אם לכל הנחסמים יש מנוי ותיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהם חוסמים ומגבילים.

בדרך כלל כשאני בודק אם הפורטים חסומים במשך היום - הם חסומים, בערך מהשעה 12 בלילה הם נפתחים והמהירות קצת "נפתחת".

ברוב שעות היום אני לא עובר את ה-200 KB, בלילה זה מגיע ל-350-380 בערך, ואני עם חבילה של 5 מגה.

וברור שהם שמים הגבלות למשתמשים לאוו דווקא ותיקים אלא כאלה שמורידים הרבה יותר ממשתמשים רגילים.

אבל רק על זה, אני עכשיו יוריד חצי TL אלי להארדיסקים, נון סטופ בכל דקה פנויה אני אוריד סדרות משחקים וכל מה שאני אוכל, העיקר לא להיכנע לבזק שחשבתי שהם באמת החברה מספר 1 באינטרנט, אבל לא יכול להיות שפתאום בלילה זה מוריד בסדר ובמשך היום על הפנים, אם הם יחסמו אותי וינסו לייאש אותי, אני יתעלק עליהם ואייאש אותם.

אני משלם להם בכל חודש, הגבלה לא באה בהסכם, לMINIMIZER שניסה להצדיק אותם, כשהתחברתי אליהם הם ציינו שהם לא חוסמים לא מגבילים, וגם בשיחות בשבוע האחרון עם נציגים שלהם, הובהר לי שהם היחידים שלא חוסמים ושום כלום, והנה קיבלתי מספיק הוכחות שהם חוסמים, אז למה להגן עליהם?

אם הם היו מציינים בהתחלה שהם חוסמים, הייתי בוחר בספק אחר, ואני יעבור ספק ספק העיקר להיות מרוצה.

מחר אני מבקש להתנתק ואני רוצה לראות שהם יגידו לי קנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MINIMIZER הוא פוליטיקאי שצריך לחיות בשלום עם כולם אז תעזוב אותו.

מסתבר שהוירוס הקטלני של החסימה מתפשט למרבית החברות, לדעתי גם למזג האויר יש השפעה.

לפני כמה שנים שמתי לב שבחורף האינטרנט איטי יותר מאשר בקיץ, לא יודע בבירור למה אולי חלק מהתקשורות מגיעות בצורה שעשויה להיות מושפעת ממזג האויר.

בכל מקרה אני נמצא עכשיו בתהליך דומה של עזיבת ספק X ומעבר ל-Y . בינתיים יש לי שני יוזרים אחד מכל ספק ושניהם 5 מגה.

האחד חסום והשני לא. שני הספקים מצהירים שהם לא חוסמים כלום :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רק על זה, אני עכשיו יוריד חצי TL אלי להארדיסקים, נון סטופ בכל דקה פנויה אני אוריד סדרות משחקים וכל מה שאני אוכל, העיקר לא להיכנע לבזק שחשבתי שהם באמת החברה מספר 1 באינטרנט, אבל לא יכול להיות שפתאום בלילה זה מוריד בסדר ובמשך היום על הפנים, אם הם יחסמו אותי וינסו לייאש אותי, אני יתעלק עליהם ואייאש אותם.

לאאא!! אל תיהיה מטורף!! אתה תהרוס לכולנו את האינטרנט!! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא לא נמאס לכם? אתם באמת חושבים שתוכלו להוריד מאות ג'יגה-בייטים בחודש, ושהספקיות יספגו את זה?

ברור שבזק בינלאומי מעצבים את התעבורה ("חוסמים"), כמו גם כל ספק אחר בארץ וכנראה שגם בעולם.

חולק עליך !.

אם ספק אינטנט מוכר לך חבילת גלישה על מהירות מסויימת, ולא מתנה שום תנאי לכמות השימוש. שומה עליו לעמוד בכל ההתחייבויות שלו לגבי מהירות הגלישה. ולא להגביל, גם אם המשתמש מנצל את כל האפשרויות.

ותקן אותי אם טעיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בין לאומי

utorrent ו-soulseek בערב הפורטים חסומים או פעם חסומים פעם לא, בלילה פתוח

בתמיכה הטכנית אמרו לי שהם לא חוסמים פורטים

אילו אופציות צריך לשנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...