ת'רד אינפורמציה על Pentax K200D בפרט וצילום בכלל - עמוד 31 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד אינפורמציה על Pentax K200D בפרט וצילום בכלל

jayz0r

Recommended Posts

• תגובות 489
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יותר אטרקטיבי? למה?

אם מציבים אותה מול ה-D300, ההיגיון אומר שהמחיר יהיה פחות או יותר דומה.

מי קבע שהוא חייב להיות דווקא זול יותר? אולי הוא יהיה אותו דבר? אולי יקר יותר (בכל זאת יש לך מייצב מובנה ומחיר העדשות מול ניקון הוא פחות מחצי) ?

בכל אופן עדיין השמועות מדברות לכאן ולכאן. הימור סביר יהיה בין 1200-1500$.

עוד פחות מ-24 שעות תדע בוודאות.. כולל את ה-SPECS האמיתיים שכרגע הם לא יותר מספקולציות. Richhigh הוא לא מישהו תחת NDA, בניגוד ל-Yvon שמחכה עם הנתונים האמיתיים לשעת ההכרזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתחשב גם בעובדה שהD300 מכרה ותמכור יותר מהK7, כמה שהיא תהיה מהפכנית זה עדיין פנטקס מול ניקון.

בנוסף, אני לא יודע איך זה היה אצל ניקון, אבל פנטקס הביאו כמה חידושים יש מאין, מה שמייקר יותר את העסק, יתכן וניקון מיחזרו כמה דברים (הD3 הגיעה לפני או אחרי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לגוף AF-Assist lamp, ואני משתמש בפלאש חיצוני שגם לו יש AF-Assist Beam, יש אפשרות לבחור באיזה מהם להשתמש?

לא נתקלתי במצלמות שבהן ניתן לבחור. כשמחברים חיצוני ה-AF Assist שלו הופך להיות הפעיל.

איזה מהם עדיף? יש אפשרות/טעם להשתמש בשניהם במקביל?

הפנס של הפלאש החיצוני עדיף. הוא מכסה יותר חיישנים, הטווח שלו ארוך יותר, יש לו צבע אדום שפחות מפריע למצולמים והוא מקרין טקסטורה של קווים שמקלה על המצלמה לפקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'm so sorry that almost all information about the K-7 was leaked.

......

I scoured the looking to see just how much information really had made it out ahead of deadline. The photos are real, but the specs not all accurate. There is misinformation being posted about the K-7, so my advice would be to stop believing all the early leaks and wait until tomorrow. It's worth waiting for, believe me.

ההכרזה היום ב-16:00 שעון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

בעיה עם הK200 :\

שמתי לב שהמצלמה מפקסת נורא לאט, ואני חושב שזה קרה לאחרונה, אולי מהזמן שהתחלתי להחליף עדשות.

אפילו בתנאי תאורה מעולים וצמצם פתוח המצלמה עושה קצת HUNTING

מה אפשר לעשות? אפשר לבדוק את העניין לעומק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם התבאסתי כשהיא עשתה לי את זה בתנאי תאורה ירודים לא מזמן.. לא הצד החזק של הגוף הזה. וכמובן שאין לי מושג איך לעזור לך.

אגב, אם כבר העלית את הת'רד שלי מן האוב, נעדכן רק שקניתי גריפ ל- K200D. אני אשים פה כשהוא יגיע אליי עוד מספר שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...