Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

אני לא מאמין!

אני נכנס עכשיו למשחק וכל מה שפתחתי נעלם כולל הדרגה האחרונה

אמנם ממש לא שיחקתי הרבה (דרגה שלוש) אבל זה מעצבן

אני נח מהמשחק לכמה ימים (בטח לא אתאפק ואחזור לשחק בערב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:( אני מבואס אתמול שיחקתי כל היום(שמתי את זה על compatibility mode) המחשב שלי לא עשה שום בעיה והיום זה פשוט נופל אחרי כמה דקות.

צ'אט כללי ב-J וצניחה זה עם רווח פשוט תבדוק בפרופרטיס של הכפתורים ותדפדף ללמטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח זה לא MW2... אתה אפילו לא רואה ב-scoreboard את ההריגות/מיתות, זה ממש שולי. אתה צריך לתרום למשחק בכל מיני דרכים. (לומר את המשפט הבא ממש מחזיר אותי ל-"Multiplayer Demo" [כך קראו לזה] שיצא ל-RTCW לפני שהמשחק המלא שוחרר) Engineer מתקן טנקים וכלי + יש לו explosives רציניים כמו AT Mine (שזה חבל"ז מניסיון, אתה מפזר בדרכים ראשיות וכל כמה דקות אתה שומע שאיזה טנק התפוצץ) ו-RPG, חובש מחייה פצועים ונותן קופסאות של health, והלוחם הרגיל נותן תחמושת וגם יש לו תוספות לנשק של מטול רימונים 40mm, מטול רימוני עשן 40mm ושוטגאן מובנה.

יש גם את ה-recon אבל אני לא מתלהב, יש לו mortar או C4 שזה אחלה אם תוקפים את האויב והפצצה בתוך בניין.. אז לפעמים במקום להטמין פצצה אפשר להוריד את הבניין (לוקח קצת זמן). יש לו גם את הכדור החיישן הזה. תזרוק אותו כדי לגלות אויבים במפה ואפילו אם לא אתה הרגת אותם אז אתה מקבל בונוס על כך שסימנת אותם במפה לחברים שלך לקבוצה. אגב סימון- עם כל "קלאס" ואפילו אם אתה ב-UAV1 או בכל כלי , הכפתור Q מסמן אויבים במפה, אתה מסתכל על האויב ולוחץ Q. אם הרגו אותו אתה בטח תקבל ניקוד בונוס. Q הוא כפתור כללי, אם אתה מכוון על medic מהקבוצה שלך ולוחץ Q אז הוא יבקש ממנו קופסה של health (הבעיה עם זה שאם אתה בהתקפה אז הוא אומר את זה ברוסית ואף אחד לא מבין) >:(

(ועוד ועוד.. אם תסמן על מסוק או טנק כשאתה on foot אז הוא יצעק ויקרא לו לתת לך טרמפ)

בקיצור, אם אתה הורג או בכלל משתמש בכפתור 3 או 4 שהם הכלים היחודיים לתפקידים אז אתה מקבל עוד ניקוד. מן הסתם שכמו ב-MW2 יש גם ניקוד בונוס אם בידיוק הצלת חבר ממוות (הרגת מישהו שעוד שנייה היה הורג אותו) וכדומה. לטמון פצצה זה עוד ניקוד, אם היא מתפוצצת זה עוד ניקוד. להרוג עם כלי גם פותח פונקציות אב

כל זה- לא לשכוח שלא צריך להיות "זונת ניקוד".. תשחק בשביל הכיף, המשחק הקבוצתי, האקשן. הדברים האלו מאוד חשובים ולפעמים אני רואה שמפסידים משחקים בגלל שטויות כאלו (שאין medic שמחייה אנשים למשל), זה משגע אותי שאפשר לנצח בקלות וזה לא קורה בגלל שטויות כאלו. או לפעמים בגלל שאנשים newbies.. אתמול באחד מהמשחקים האויב הטמין פצצה וזה היה דיי רגע מכריע כי החזקנו אותה דיי הרבה זמן, אני מתתי וב-respawn נכנסתי לטנק עם מישהו.. המפגר נוסע לכיוון האויב ולא לכיוון הפצצה. יצאתי ורצתי בחזרה. זה היה ממש מבאס, כמובן שלא הגעתי בזמן. בכלל אני רואה לפעמים הרבה "מטיילים" הזויים שכאלו.. נמצאים בקצוות לא קשורות של המפה, כנראה מתרגלים למשחק. :)

אגב, בסוף בדקתי את האקדח שיורה חיצים מגנטיים.. יריתי על טנק ואז יריתי עם טיל כתף (היותר מתקדם, לא ה-RPG שמגיע בהתחלה) ולא היה שום הבדל. סתם מטופש.. מה שכן, ראיתי שיש גם M93.. Raffica :xyxthumbs: אבל כרגע אי אפשר לעלות מעל לדרגה 11. בינתיים פתחתי כל מה שאפשר לפתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הרמות והדברים שפתחנו יישארו איתנו גם לאחר סיום הבטא? אני יודע שהכינוי יישמר אך מה עם שאר הדברים?

בכל זאת, אני מרגיש שקשה קצת להרוג את היריב, יכול להיות שאני עדיין 'רגיל מדי' לMW2, אבל לא זכור לי שBF2 היה ככה,

היה לי מעבר חלק יחסית בין MW1 לBF2 כשרציתי לשחק פה ושם.

הQ הכללי הזה ממש מעצבן, אני מעדיף שיהיה כמו בBF2 שאני יכול לבחור מה לעשות.

אני מאוד מקווה שאני לא אתאכזב מהמשחק לאחר שהוא ייצא, וברור לי שהוא לא יהיה מושלם כבר על ההתחלה, כמו שBF2 לא היה,

ובכל זאת, היה ניתן לראות כי BF2 יהיה משחק אדיר לאורך שנים, מה שאכן קרה ועדיין קורה.

חסרה לי הסטטיסטיקה במשחק - הריגות, מיתות, אסיסטים, ובמיוחד חסר לי הפינג.

לפעמים אתה רוצה לדעת אם הלאגים הם בשל פינג או מסיבה אחרת לחלוטין,

שיחקתי לפני חצי שעה בסרבר של VGAMES והמשחק בקושי זז =|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם טיפים למשחק? קשה לי קצת להיכנס אליו :-\

איך אתם עולים בדרגות כל כך מהר? כלומר, איך לקבל הרבה EXP? הריגות זה רק 50 ואני רואה אנשים במשחק בסוף עם 4-5K כמו כלום.

אתמול שיחקתי, ובסוף הסיבוב אני רואה שקיבלתי 5000 נקודות בונוס על 100 Heal, בסיבוב עד כמה שאני מבין.

אתה יכול להסתכל בתפריט של הבונוסים ויש שם כמה וכמה שנותנים לך 100 נקודות בונוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lost Spirit, נכון חסר פינג במהלך משחק.. לגבי השאר זה עניין של טעם וריח.

אני חושב שה-Q מאוד נח.. כפתור כללי שמבקש תחמושת וגם מאתר אויבים. סטטיסטיקה יש לך בסוף משחק, הריגות, מיתות.. הכל.

האם הדרגות ישמרו? אני לא יודע. למה זה משנה? גם ככה אפשר להגיע רק לדרגה 11. הבטא יצאה רק לפני יומיים וכבר פתחתי את כל מה שאפשר לפתוח, אז למה זה מטריד אותך?

איך הגעת לשרת של ויגיימס? אני משחק בשרת של Hyperia או משהו כזה, שרת ישראלי.. לפי הטבלה הפינג הוא 15. בתוך המשחק הפינג מעולה, לפחות עד כמה שאני מרגיש.

לגבי קושי להרוג.. זה עניין של הרגל, תטעה כמה פעמים עד שתצליח ותבין את הפואנטה. דווקא לא ראיתי הרבה הבדלים מבחינת הריגות אלא ראיתי מבחינת תנועה. התנועה נשלטת בעיקר ע"י העכבר, אמנם יש strafe left/right אבל לא במהירות לכן עדיף לפנות עם העכבר ולרוץ ישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

mike.. המשחק קרס לי בידיוק כשנגמר המשחק, ממש כשאמור להיות כתוב "visit us on twitter". אני מדבר על המשחק שהחזקנו שעתיים את B ובקושי נשארו קירות לבניין :lol:

איך הצטרפת אליי? שאני אדע גם להצטרף בחזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...