Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

^

ניסיתי אתמול זה לא מסתדר לי. יש איזה סדר כפתורים במקלדת שצריכה לסדר את זה לא?

בתפריט החץ של העכבר לא מדוייק -זה גם לכם ככה? [הכוונה -יש רווח בין החץ ללחיצה -ועם אני מעלה לרזולציה יותר גבוה אז בכלל כמה סמטימטר רווח]

יש שרת ישראלי -חפש אותו [ראה פינג נמוך -או כתוב בסוף השרת ישראל]

שאני עושה רפרש בברוזר אני לא רואה שום פינג, רק כתוב LAT ומתחתיו רק קווים.

אפילו בשמות לא מצאתי את השרת הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שנכנסתי בשעה 9 בבוקר אז הופיע לי הרבה שרתים - הLAT זה הפינג אני חושב לא?

יש מקומות שמופיע קו -אז תרד יותר למטה ותנסה להכנס רק שמצויין מספר בLAT [וכמה שיותר קטן].

אני לא יודע מה המצב של השרתים כרגע-אולי זה מוצא לך רק חלק .

לגבי הבעיה שלי עם הAA אולי אני אתקין את המשחק שוב- לא צריך להיות בעיות אם אשים שוב את הסידיקי ,כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי כיף לשחק כשלא היה לג אבל עכשיו יש לג ממש לא פיירי ולא כיף אני ממש מגיע לניקוד גרוע בגלל זה, הלג ממש רציני אני רואה את כל מה שזז מרצד ומופיע בצורה לא אמינה, כשבבוקר זה פעל טוב הייתי שחקן די טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צהריים טובים לכולם. אני חוזר לשחק.

לגבי כל מיני דברים שאמרו כאן.. אכן מעצבן שבתוך המשחק לא ניתן לראות את הפינג. לי אין בעיה עם השלג, שמתי הגדרות כמעט הכי גבוהות והמשחק רץ לי חלק (בלי קשר ללאגים שיש לפעמים כמובן). אתמול שיחקתי בשרת שעל פי טבלת השרתים היה לו פינג 140, לפעמים היו לאגים ולא היה ניתן לשחק אבל זה היה משתחרר אחרי דקה וחוזר למיטב. טבלת השרתים מבחינתי היא בצד ימין> History.. כשאני נכנס לשם אז המשחק לא קורס (רוב הזמן), להביל מב-server browser שקורס תמיד.

חוץ מזה משחק מעולה. ולמה שלא יהיה אפשר לעשות Sprint? לא הבנתי את מה שאמרו כאן קודם. השליטה אכן שונה בתנועת השחקן אבל זה רק עניין של הרגל. הרעיון הוא לא לרוץ וללחוץ A/D (צדדים) אלא אם כן בשביל סטיות קלות בתנועה, בשביל לנוע לצדדים בצורה טובה יש להשתמש בעכבר. כמובן שאני מעדיף את השליטה הרגילה של שאר המשחקים אבל זה לא נורא.

אגב- m1ke הציע לנעול את הדיון הקודם, זה לא נכון כי עדיין יש מכירה קבוצתית. אז בשביל הסדר אולי כדאי שכאן נדבר על המשחק.. ובפורום כללי רק נדון במה שקשור למכירה עצמה. כך יהיה מסודר וקל לכולם, במקום להכנס ל-2 פורומים שונים כל פעם.

אגב2- מייק, בסוף אתה ב-friends list שלי.. רק שאין לי מושג מה זה נותן, אפשר רק להשוות את הסטטיסטיקות שלנו, אני לא יכול להזמין אותך או להצטרף אליך. :\ או לפחות לדבר איתך.

אגב3- עוד דבר מעצבן זה שבתחילת כל משחק צריך להגדיר את ה-kits מחדש (או לפחות את זה שמתכוונים להשתמש בו). זה לא נשמר.

נ.ב. מישהו רוצה לשחק יחד? לקבוע באיזה שרת נפגשים ואולי נהיה באותה קבוצה ובאותה יחידה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך? ה-server browser גורם לקריסה של המשחק.. וב-history לא ראיתי שום שרת ישראלי

אני בד"כ משחק ב-www.nls.es או ב-nfoservers.com. כך נקראים השרתים.. הפינגים שלהם סבירים 100-150. לפעמים זה מעצבן אבל לרוב ממש לא. אפשר לשחק בכיף בהם ומי שרוצה אז שיגיד לי באיזה מהם נתראה ובאיזה שעה. :)

לפני שיש spawn יש אפשרות להכנס ליחידה שרוצים או ליצור יחידה חדשה. נוכל להיות יחד medic+assault או שילוב כלשהו אשר תורם למשחק קבוצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק בשרתים של i3D, פינג 100 רוב הזמן (אם אני זוכר נכון במשחקים אחרים היה לי פינג נמוך יותר בשרתים שלהם).

מישהו יודע מתי הם יסדרו את הבאגים? המשחק נסגר כל פעם שנגמר סיבוב, זה גורם לי לרצות לברוח מהשרת שניה לפני :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי באג..

אחרי משחק כשמראים סטטיסטיקות

אז למעלה יש אפשרות לראות את ההתקדמות של ה-medic/assault/engineer וכל זה..

אז האחרון ברשימה זה כלי .. עליתי כמה שלבים ועכשיו זה מראה שבשביל השלב הבא צריך 100001400 נקודות או משהו כזה. שזה מאודדדדדד לא הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי הם לא רוצים שתפתח את הדברים האלו בבטא. בטא של ה-PS3 היו גם מספרים ממש גבוהים, אבל מסתבר שלא מספיק היו אנשים שפתחו את הרוב. עשו מעל מאה אלף נקודות על קלאס בפחות מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב- m1ke הציע לנעול את הדיון הקודם, זה לא נכון כי עדיין יש מכירה קבוצתית. אז בשביל הסדר אולי כדאי שכאן נדבר על המשחק.. ובפורום כללי רק נדון במה שקשור למכירה עצמה. כך יהיה מסודר וקל לכולם, במקום להכנס ל-2 פורומים שונים כל פעם.

עכשיו כהשבטא יצאה צריך לפתוח דיון חדש שהנושא שלו Battelfield BC2 Beta (או בלי הבטא, כי הדיון בטח עדיין יהיה רלוונטי כשהמשחק יצא) ולא להמשיך בדיון הזה, שיש בו עכשיו איזה 60 עמודים שפחות מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...