סקר בחירות 2009 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

פשיי

ידעתי שאין עם מי לדבר

אין שום דעה מקורית בתגובה שלך

בית משפט נקי - אתה צוחק עלי , כי תיקים שניסחבים 10 שנים או סתם ככה כמה שנים טובות הם אינדיקציה למערכת נקיה או שיש יותר עורכי דין מתיקים זו גם עדות מצויינת וזה שבג"ץ מיצג במדוייק את החברה הישראלית - פחחח , מה יהיה עליך ילד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ליכוד או ביתנו ... לא סגור עדיין

כל עוד ירחיקו את ש"ס מתיק החינוך..

לדעתי ממשלה אידיאלית

ראש הממשלה - X

שר הבטחון - ברק

שר החוץ - ביבי (שיהיה גם עם קשר בכלכלה)

שר הפנים - ליברמן

אתה רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיי

ידעתי שאין עם מי לדבר

אין שום דעה מקורית בתגובה שלך

בית משפט נקי - אתה צוחק עלי ' date=' כי תיקים שניסחבים 10 שנים או סתם ככה כמה שנים טובות הם אינדיקציה למערכת נקיה או שיש יותר עורכי דין מתיקים זו גם עדות מצויינת וזה שבג"ץ מיצג במדוייק את החברה הישראלית - פחחח , מה יהיה עליך ילד ?

[/quote']

זה שתיקים ניסחבים 10 שנים לא מעיד על מערכת רקובה (אלא סתם לא יעילה, ואולי גם קטנה מידי. אולי אפשר לשפר את זה, אבל ההגדרה של מערכת רקובה היא מערכת מושחתת, ואני חושב שבאופן יחסי, לפחות,מערכת בתי המשפט בישראל לא מאוד מושחתת).

http://elyon1.court.gov.il/heb/haba/Courts_burden_Final_report_5.07.pdf

קרא גם את הדו"ח הזה, ותראה שמתוך 17 מדינות (אירופאיות מתקדמות, כמוש שואפת להיות אתה יודע), במקום השלישי מבחינת העומס על השופטים. אכן, נתון מלבב.

זה שיש יותר מידי עורכי דין זה עניין של ביקוש למקצוע והיצע העבודה, וזה הטיעון הכי לא קשור שיכלת להביא.

ודבר אחרון. זה שבג"ץ מייצג את החברה הישראלית זו מחשבה שגויה, כי הוא נועד לכך שהממשלה לא תעבור על החוק נגדך, לא כדי לייצג את החברה הישראלית. בשביל לייצג את החברה, יש משהו קטן ושולי שנקרא כנסת . עוד טענות?

אזז.. מה יהיה איתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה ששופטים מקדמים רק את מי שקרוב אליהם ?

טוב יובי

אין טעם עבורי לשכנע אותך ו / או להאיר את עינייך זו דעתי ואתה צריך להרחיב מעט את דעתך - אתה יודע , האמת היא גם דברים שאינם מצויים בתחום תפיסתך .

אני אומר לך שמערכת המשפט מושחתת - רק בשנה האחרונה היו שתי שופטות שהואשמו בלא זוכר מה .

אני האחרון שירצה לערער את המוסד של בתי המשפט , אני חושב שהרבה מהשופטים אינם מושחתים אפילו רובם , אבל הפירושים שהם לוקחים והצורה שהם את העבודה שלהם טעונת שיפור אבל מה שמושחת באמת זו צורת בחירת השופטים ולכן מי שנולד בחטא סופו יהיה בחטא , כמו כן זה שאין חוקה ובית משפט לחוקה זה פוגם במערכת המשפט בצורה פאטלית לדעתי והופך את החיים במדינה לפי הנוסחה של ברק , "הכל שפיט " - פחחח ,

כמו כן מדוע השופטים עוברם מסלול שאין לו דבר וחצי דבר עם דמוקרטיה ועם היכול של הציבור לקבוע מי ישפוט אותו - אפילו בצבא אתה יכול להחליט מי ישפוט אותך - איך זה יכול להיות הקשר המושחת הזה בין רשות מבצעת לרשות שופטת ? איך זה יכול להיות שהיועץ המשפטי לממשלה הופך להיות שופט בבג"ץ ?

אני רואה בזה טעון שיפור דחוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת ?

איך עושים דבר כזה ?

אני מודה שיש שם אנשים בעשיריה מאוד ראויים למעט פואד לדעתי וטעמי האישי ולמרות שפז פינס ובוז'י הם גם מיקצועיים אבל ברק ? איפה הדמוקרטיה כאן ? הוא היה כישלון בתור ראש ממשלה . טוב אולי אתה רוצה אותו שר ביטחון ? אולי , ניראה לי שהוא הולך לחרבן את הדבר הזה גם , אם כי אני חושב אישית שהוא טוב מכמה אחרים שרואים את עצמם מועמדים לכך .

זו דעתי על האמת שלך .

כמה שברק היה גרוע ביבי היה גרוע פי כמה וכמה..

ומטעויות לומדים, תכונת אופי אי אפשר לשנות בכל כך קלות-שקרן..

אז מכל המועמדים שיש כיום בבחירות ברק הכי נורמלי.

ושלא נתחיל לדבר על ליברמן פשיסט.

עוד לפני שנכנס לכנסת כבר מתחיל עם שחיתויות אני לא רוצה לדעת מה הוא יעשה כשהוא יהיה בכנסת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל תומכיה הנלהבים של לבני, מישהו מכם מסוגל לתת לי הישג אחד משמעותי שהיא השיגה? האישה פשוט שותקת ולא עושה כלום, ובגלל זה אין הרבה לכלוך עליה. למה לעזאזל רוב הראיונות שבאמת היו משמעותיים היו ע"י ביבי נתניהו ולא ע"י לבני שזה התפקיד שלה? אם היא לא מסוגלת למלא את התפקיד הפשוט הזה, מה גורם לכם לחשוב שהיא יכולה לנהל מדינה? באמת, עזבו את ביבי ועזבו את ברק, היא לא עשתה כלום שאומר שהיא יכולה להיות ראש ממשלה, והסיבה היחידה שהיא יושבת כראש קדימה היא בגלל שהיא לא עשתה הרבה כלום ואין מה ללכלך עליה.

ברק? ברק נראה לי כמו טמבל. היה את הראיון \ פרויקט עם ששואלים אותו שאלות - והוא פשוט לא ענה על אף אחת מהן. הוא פשוט בירבר ואמר שצריך "לעשות את זה בצורה הכי טובה ולמקד את תשומת הלב שם", את זה סבתא שלי יכולה להגיד, אבל זה לא אומר שהוא יודע מה הוא עושה. היחידי שיכול לעשות משהו עם כל החסרונות שאנשים אוהבים לדבר עליהם (תראו לי מישהו מושלם ::)) הוא נתניהו. הוא לא איזה טמבל שמגיל 17 וחצי כל מה שהוא הצליח לעשות זה לירות במחבלים (למרות שגם את זה הוא הספיק לעשות כחייל במטכ"ל). רק עם נתניהו יהיה אפשר להיות לא רק בעלי ביטחון טובים - אלא גם עם כלכלה טובה ואולי אפילו מערכת חינוך חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לאו עכברא גנב אלא חורא גנב" מארמית: לא העכבר גנב, החור גנב.

הבעיה היא לא מפלגה אחת או אחרת אלה שיטת הממשל הנוכחית מעודדת שחיתות

מקומן של הבחירות לכנסת

הבחירות לכנסת הן בראש ובראשונה מאבק, בין קבוצות עסקנים, על הק?רבה למעגל הכוח המרכזי. מעגל המספק טובות הנאה מתקציב המדינה לחבריו. אי אפשר לצ?פות ממיליוני מצביעים שייקחו חלק בתכלית צינית זו; לכן, חייבות קבוצות העסקנים הפוליטיים לפזר עשן ולהתהדר בהצהרות של "טובת הציבור" אליו הן פונות ולהציב בראשן דמויות משכנעות שיסחפו מצביעים.

תתכן תקופה בה תקום מפלגה שתסחוף אלפים בשם רעיון מסוים. הניסיון מלמד שלא ירחק היום וגם מפלגה זו תשתלב בכללי המשחק...

ראשי מפלגה, גם אם יהיו אידיאליסטים נקיים מכל רבב, יוחלפו על ידי "מוסדות המפלגה" אם לא יספקו את הסחורה לגוף שהם גוררים. ראש מפלגה שיתעקש שלא לחלק ג'ובים, מינויים ותקציבים למעגלים המקורבים, מכריז בזה על התאבדותו הפוליטית. הצלחתו, יושרו, או פעילותו הציבורית לא יעזרו כאשר יובל לגיליוטינה הפוליטית.

לקריאה נוספת

http://www.kav.org.il/pages/show/?id=80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL מה?

את מי בדיוק השארת לתפקיד .. אממ.. הכי חשוב? את ציפי?

חס וחלילה ... אם חושבים על זה אין מישהו ראוי להיות בתפקיד הזה כיום.

היחיד שעומד בראש מפלגה שמתאים יחסית הוא ביבי ...

אתה רציני?

כן , זאת הדעה שלי.

לא מתאימה לך ? בעיה שלך.

פאק, זה פורום של רוסים!

יש לך בעיות עם עדה מסוימת ?

גזענות ? לא מתאים לך שיש פה רוסים ? קח את הרגליים שלך ותחפש מקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק? ברק נראה לי כמו טמבל. היה את הראיון \ פרויקט עם ששואלים אותו שאלות - והוא פשוט לא ענה על אף אחת מהן. הוא פשוט בירבר ואמר שצריך "לעשות את זה בצורה הכי טובה ולמקד את תשומת הלב שם", את זה סבתא שלי יכולה להגיד, אבל זה לא אומר שהוא יודע מה הוא עושה. היחידי שיכול לעשות משהו עם כל החסרונות שאנשים אוהבים לדבר עליהם (תראו לי מישהו מושלם ::)) הוא נתניהו. הוא לא איזה טמבל שמגיל 17 וחצי כל מה שהוא הצליח לעשות זה לירות במחבלים (למרות שגם את זה הוא הספיק לעשות כחייל במטכ"ל). רק עם נתניהו יהיה אפשר להיות לא רק בעלי ביטחון טובים - אלא גם עם כלכלה טובה ואולי אפילו מערכת חינוך חדשה.

ונתניהו הסוציאליסט דיבר על העלאת שכר המינימום, אז לפחות ברק לא שיקר (נתניהו יעלה את שכר המינימום? נתניהו מקצץ/רוצה לקצץ בכל זכות סוציאלית אפשרית). מה גם שהוא שקרן פתולוגי, בלי קשר (הצביע נגד ההתנתקות? גנדי היה שר בממשלתו? העניק אזרחות לפולארד? ביבי היה ילד בתקופת המנדט? ועוד רבים ו"טובים"). אני לא חושב שבן אדם כזה ראוי להיות ראש ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...