סקר בחירות 2009 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

מצביע ליכוד.

הסיבה היא בעיקר בתחום הכלכלי. ביבי הוא היחיד שיש לו אג'נדה קפיטליסטית כלשהי כשהשיח הציבורי הוא לגמרי סוציאל-פופוליסטי.

אני בהחלט מקווה שהוא יצליח להוליך את המשק יותר רחוק לכיוון שהוא החל למשוך אותו ב 2003-2005 (הפרטת החברות הממשלתיות כולל הנמלים, חברת החשמל, אי התערבות בשוק, ביטול רגולציה, הורדת מיסים, הורדת מיסים, צמצום הסקטור הציבורי, הורדת מיסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצביע ליכוד.

הסיבה היא בעיקר בתחום הכלכלי. ביבי הוא היחיד שיש לו אג'נדה קפיטליסטית כלשהי כשהשיח הציבורי הוא לגמרי סוציאל-פופוליסטי.

אני בהחלט מקווה שהוא יצליח להוליך את המשק יותר רחוק לכיוון שהוא החל למשוך אותו ב 2003-2005 (הפרטת החברות הממשלתיות כולל הנמלים, חברת החשמל, אי התערבות בשוק, ביטול רגולציה, הורדת מיסים, הורדת מיסים, צמצום הסקטור הציבורי, הורדת מיסים).

לא שכחת הורדת מסים?

אני עדיין מתלבט, מבחינה ביטחונית אני מרכז נוטה לשמאל(=העבודה) אך מבחינה כלכלית רק הליכוד כרגע מדבר אליי.

רק מה, אבא שלי הוא מרצה באוניברסיטה והוא פוחד פחד מוות מהליכוד בגלל המדיניות המאוד "מוצלחת" שלו לאורך השנים בנושאי החינוך במדינה...

דילמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שכחת הורדת מסים?

אני עדיין מתלבט, מבחינה ביטחונית אני מרכז נוטה לשמאל(=העבודה) אך מבחינה כלכלית רק הליכוד כרגע מדבר אליי.

רק מה, אבא שלי הוא מרצה באוניברסיטה והוא פוחד פחד מוות מהליכוד בגלל המדיניות המאוד "מוצלחת" שלו לאורך השנים בנושאי החינוך במדינה...

דילמה.

מבחינה מדינית הבחירות ישנו הרבה ממה שנדמה לנו. גם אם קדימה-עבודה-מרץ יקימו את הממשלה לא תראה הקמת מדינה פלסטינית. כיוון שהמו"מ תקוע על נושאי ירושלים / גבולות / פליטים ובלי שינוי דרסטי במציאות לא צפויה שום פריצת דרך. גם את הממשלה יקימו ליכוד / ליברמן / דתיים חרדים לא צפוי סיפוח יהודה ושומרון או הרחבה גדולה של ההתנחלויות. בסופו של דבר אנחנו צפויים ללארבע שנים שנתיים נוספות של כמעט אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצביע ליכוד.

הורדת רגולציות שאישר ממשל קלינטון גרם למשבר הכללי של היום

לרגולציות יש תפקיד והמשבר של היום מראה שאסור להוריד אותן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקלינטון עשה זה לסבסד הלוואות כדי שאנשים יקנו בתים (סוציאליזם), מחירי הדיור עלו, נוצרה בועה שהתפוצצה, והממשל הנכחי מחמיר את המצב ע"י הזרמת עוד כסף.

יש מקום לרגולציה כמובן, אבל יש מקומות שצריך לצמצם או לבטל אותה. בארץ המצב בתחום הקרקעות / בנייה ורשוי עסקים פשוט איום ונורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב שהולכת להיות ממשלה עם ביבי ראש ממשלה-שלא נראה לי שהוא מאמין לעצמו..

ליברמן-שחושב שיכול להעיף את הערבים לים..

שס-במשרד החינוך שמעכשיו תנך 5 יחידות יהיה חובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנ"ך ? היצחקת אותי , מעניין אותם התנ"ך כמו שלג משנה שעברה

יעבירו שטיפות מח בבתי ספר והם רק יקראו לזה לילמוד גמרא והלכה ומוסר וערכי היהדות - פחחח - הם לא דתיים , הם רבניים .

שלא לדבר על חיזוק נירחב ביותר והעדפה ברורה של בתי ספר המלמדים את החומר שמניתי לעיל וכמובן שלא לדבר על ההפליה שהם ינקטו כלפי בתי הספר האשכנזים ועל הכח שלהם בתוך הציבור הרבני שהיה מוטה בעיקרו לצד האשכנזי .

לא מעניין אותם אתה , מעניין אותם הם עצמם ומוסדות החינוך שלהם , לא צריך יותר דרעי שיגנוב או נהרי ואני לא יודע מי , יש קו ישיר לקופה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפי לבני, נקודה!

אישה ישרה, מה שהיא מאמינה, כך היא תעשה, ואם יהיו קשיים היא תגיד את האמת, והיא תלך עם האמת שלה.

חוצמזה שאישית אני גם מאמין באג'נדה שלה.

אני מצביע ציפי!

חלילה וחס שנראה בממשלה את ש"ס - ביבי - ליברמן.. אבוי! - בחירה בביבי תביא בדיוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קשקשן פעיל קדימה - ברוך הבא .

ציפי ליבני היא מונעת ע"י עצות גרועות שנותנים לה אנשים אינטרסנטים ואשר מיצגים את בעלי ההון וכל תפקידם הוא למצא בובה שהחוטים שלה מגיעים עד אליהם , ציפי ליבני איננה מוכשרת לעמוד בראש מדינה בעיתית כמו שלנו ואני בטוח שהציבור הישראלי יודע זאת כמו שאני מקווה שעדיין לא היגענו להיתאבדות מידעת כדי לבחור בבן ביסטרי כמוה, שלא נשכח את האינטרסנטיות שלה בתמיכה במר אולמרט ואת הזיגזג שלה שמצד אחד קוראת לו לפרוש ומצד שני חותרת תחתיו , היא לא נאמנה לציבור היא נאמנה רק לרצון שלה להיות ראש ממשלה ואני חושד מאוד שאם וכאשר היא תגיע לשם ( רחמנא ליצלן ) היא תדרדר את המדינה ואנחנו נהיה הזקן שעליו היא תתגלח - כמו אולמרט שעשה זאת .

עלאק - נקודה - פחחח

בא לנו ב ג . יפית סטייל - פחחח

אם יהיו קשיים היא תיצור אותם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...