למה יש 2 כרטיסים שונים אותו לדגם של PALIT 4850? (לא SONIC וכ&#1 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה יש 2 כרטיסים שונים אותו לדגם של PALIT 4850? (לא SONIC וכ&#1

erbrt

Recommended Posts

שמתי לב שבאתר שקניתי את הכרטיס מסך שלי יש את התמונה הזאת:

pr_palit4800.jpg

ומה שאני קיבלתי זה כזה:

100340.jpg

בהתחלה חשבתי שעבדו אלי, אבל שנכנסתי לאתר של ראיתי שדוקא מה שאני קיבלתי זה מה שמופיע באתר של (מה שבתמונה שניה)... אז למה יש כביכול 2 דגמים שונים??

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת גרסת סוניק, תגיד תודה.

התמונה שמופיעה באתרי המכירות היא תמונה להמחשה בלבד, אל תסתמך עלייה.

נדמה לי שאתה טועה, כי זה ה SONIC:

palit1.jpg

אני מבין שהתמונה היא להמחשה בלבד, אבל כשהרצתי חיפוש בגוגל לגבי הכרטיס שניהם הופיעו בתור ה 4850 הרגילים... אז עדיין מה ההבדל? שנתון אחר?

נ.ב - ערכתי את ההודעה המקורית כי הבנתי שהיא לא היתה מספיק ברורה לגבי מה שהתקוונתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים הם שבתמונה הראשונה זה הרפרנס של ATI וכבר לא מיוצר יותר מאחר וכל חברה קיבלה אישור מ ATI לייצר בעצמה כולל פתרונות קרור שונים וPCB אחרים ועיצובש ונה כראות עיניה ולכן מה שקיבלת הוא בעצה ה 4850 הבסיסי של שלמעשה מגיע עם קרור טוב ושקט יותר מהרפרנס המקורי של ATI

זה כל הסיפור

לגבי הסוניק זה במאת הגירסא המומהרת יותר ולא אותה קיבלת

תתחדש אחלה כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים הם שבתמונה הראשונה זה הרפרנס של ATI וכבר לא מיוצר יותר מאחר וכל חברה קיבלה אישור מ ATI לייצר בעצמה כולל פתרונות קרור שונים וPCB אחרים ועיצובש ונה כראות עיניה ולכן מה שקיבלת הוא בעצה ה 4850 הבסיסי של שלמעשה מגיע עם קרור טוב ושקט יותר מהרפרנס המקורי של ATI

זה כל הסיפור

לגבי הסוניק זה במאת הגירסא המומהרת יותר ולא אותה קיבלת

תתחדש אחלה כרטיס

אחלה תשובה! תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו תשובה מהירה!! :yelclap: תודה...

האמת שאני מתכוון לעשות לו קצת OC כדי לבדוק מה הוא שווה (אחרי שהכרטיס המקורי היה דפוק והוחלף) אבל זה כבר משהו שאני אדבר בפורום אוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...